FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

doların yaptıklarına bakın

maniac_ea

Tesadüfe bakın parada bile çıktı gerçi amerika kendi yaptı bu saldırıyı çünkü o uçakların o hızda giderken binaya çarpıp içinden geçmesi gerekiyormuş ve patlama ole buyuk olmazmış patlayıcılar fln onceden hazırlanılmış ve olaydan yaklasık bir kac saat once binanın bir bolumunu boşaltmışlar..
daha böle bu olayla bir kaç "TESADÜF" daha var ama aklıma gelmedi şimdi
selim06
valla zorlasak Türk lirasının içinden de çıkar bunlar ama güzel bir paylaşım hele ki alttaki yorumuna %100 katılıyorum...
Coomedy
vay beee...
daha öncede görmüştüm ama ing. idi açıklama şimdi daha iyi anladım..
ayrıca o oSAMA ne oluyor?
selim06
Coomedy wrote:
vay beee...

ingilzcede Usame'nin yazılışı öyle...Yani 11 Eylül terör saldırıları falan...
Coomedy
selim06 wrote:
Coomedy wrote:
vay beee...

ingilzcede Usame'nin yazılışı öyle...Yani 11 Eylül terör saldırıları falan...
hmmm...vay bee..
insolent1
ohaaaaa diyorummm..
Shocked

maniac_ea sağolasın.ben de başka forumlarda kullanacam bunu Very Happy
uoturkey
Vay be neler yapmışlar beah!
TheMentor
neler yapmışlar değil nelerle uğraşıyorlar desek daha doğru olur.
çünkü gereksiz her türlü iş amerikalılada nede olsa gereksiz bir millet en azından bir tarihleri yok o kadar düşük insanlar yani

nese sallayın bunları
....
insolent1
TheMentor wrote:
amerikalılada nede olsa gereksiz bir millet en azından bir tarihleri yok o kadar düşük insanlar yani

+1
sectim aldım hehehhh
Zyrobot
arkadaşlar ALLAH'ın işine bakın yani tesadüf değil artık ne diyeyim bilmiyorum. çünkü hiçbir şey tesadüf değildir. sizce uçaklar tesadüfen mi çarptı oraya. nsıl oldu acaba. (neden uçak görünümü verilmiş patlayıcı bir füze değildi..............de uçaktı acaba). bence bu işte bir tesadüf aramak lazım yada hiçbir şey tesadüf değildir deyip te bu işteki bit yeniğini düşünmek lazım
neden böyle bir şeyle insanları neden daha çok milliyetçi oldular. milliyetçilik duygusumu sömürüldü yada yüzlerce can mı?
Magusworks
maniac_ea wrote:

Tesadüfe bakın parada bile çıktı gerçi amerika kendi yaptı bu saldırıyı çünkü o uçakların o hızda giderken binaya çarpıp içinden geçmesi gerekiyormuş ve patlama ole buyuk olmazmış patlayıcılar fln onceden hazırlanılmış ve olaydan yaklasık bir kac saat once binanın bir bolumunu boşaltmışlar..

aishuahsuahsuahsua =D
I only saw the images, good ^^
selim06
Magusworks wrote:
maniac_ea wrote:

aishuahsuahsuahsua =D

Yanılmıyorsam arkadaş Türk değil ve bizim forumu geziyor...Gurur duysak mı arkadaşlar bilmem ki yada forumun diğer kısımları çok mu sıkıcı buralara post bırakıyorlar...Allah Allah....
Edit 1:Arkadaşın Türk ama Türklüğün 1.Şartı olan dürüstlük ilkesine uymadığını öğrendim mesajım hükümsüzdür...
g_unit90
selim06 wrote:
Magusworks wrote:
maniac_ea wrote:

aishuahsuahsuahsua =D

Yanılmıyorsam arkadaş Türk değil ve bizim forumu geziyor...Gurur duysak mı arkadaşlar bilmem ki yada forumun diğer kısımları çok mu sıkıcı buralara post bırakıyorlar...Allah Allah....

ne demiş o "I only saw the images, good" ben sadece resim görüyorum mu ?
mr.emre
selim06 wrote:
Magusworks wrote:
maniac_ea wrote:

aishuahsuahsuahsua =D

adam türk
+
artık yeter ya adam gibi mesaj at yada giiit (selim06 sana demiyom ha)
loserk
Laughing yeter bi git artık yaa...sana demedim emre...Laughing
insolent1
tamam gidiyom loserk

Very Happy
serdaralp
vay be gerçekten ilginç..Artık tesadüf mü başka bişey mi bilinmeez..Bunu nasıl bulmuşlar oda şaşaırtıcı..
utkufb
kafam karıştı yaw..
posof
baya ilginçmiş ogun 2000 tane yahudi işyerlerine gitmemiş oyun içinde oyunlar var...
mcc
arkadaşlar biz bile irdeleyerek o kadar ayrıntı bulduk peki ilgililer neden bişe bulamıyor ya biz çok akııllıyız yada onlar bayağı bi s*l*k!!!
maniac_ea
onlar bilio ztn boyle bişi olcagını cunklu amerika kendisi yaptı
BURAK_X
O Bush var ya o Bush!Çok şerefsiz bi herif ki, büük bi ihtimalle bu olayları o planladı!Vay ................................................................................................................................................................................................................................................................................................. yaptıımm!Harbiden...............bi adam!Yani harbiden.......................bi adam! Very Happy Very Happy Very Happy
Zyrobot
Arkadaslar fazla sovmeyin adama bakin dolar aldi basini gidiyor 1 ay once 100 ytl ye denk gelen bir sey simdi 150 ytl oldu dolar ile satilan bir mal. Keske tum parami 1 y once dolar yapsaydim Very Happy Very Happy Very Happy
evertone
ilginç bir olay. Ama bence başka bir parayla da uğraşsan (mesela ytl) mutlaka bişeyler çıkarırsın bunun gibi. ne bileyim çok zor bişey değilmiş gibi geldi bana. işi gücü olmayan bi adam uğraşıp bulmuş işte, bizde şaşırıyoruz Smile
xray
evertone wrote:
ilginç bir olay. Ama bence başka bir parayla da uğraşsan (mesela ytl) mutlaka bişeyler çıkarırsın bunun gibi. ne bileyim çok zor bişey değilmiş gibi geldi bana. işi gücü olmayan bi adam uğraşıp bulmuş işte, bizde şaşırıyoruz Smile

+1
Al benden de o kadar...
DarkJedi323
DarkJedi323 wrote:
off, şu rakamları kendilerince toplayıp çıkaranlardan, onun bunun latince karşılıgını arayıp araya bir mana sıkıştırıverenler bıkmadınız mı ya Exclamation
abone
bunlar doların katlanarak yapabildikleri şeyler bide harcanarak yapabildikleri şeyler de var.Şu an şu 20 papele o kadar ihtiyacım varki Laughing ahh ulen ahh
TurkishGamer
Ilk iki cok acayip. Gercekten'de benziyor. Ucuncusu ide istesem kendi ismimi bile yazabilirim oradaki yirmi dort harften
nfsforever
Bence bunların hepsi tesadüf ama ben bu saldırıların Amerika tarafından yapıldığını düşünüyorum.Bir sürü kanıt var onların yaptığına dair.Hatta bir video vardı Google'da bunu kanıtlayan...
maniac_ea
evet loose change'i diyorsun sanırım google videoda bulabilirsiniz o filmi 3 bölümden oluşuyor
serazat
ilginçmiş elime ilk geçen 20lik biraz katlanacak montaj işi olduğunu sanmıyorum ama katlayıp birde biz çekelim fotosunu
tolgaist
way be gerçekten ilgin. bizimle paylaştığın için teşekkurler