FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Prince Of Persia Türkiye

Seregwethrin
Şimdi arkadaşlar burası Türkiye forumu olduundan buraya da yazayım dedim diğer alanlarda ne kadar yazsam site türkçe olduğundan kimse girmiyor girsede anlayamıyor zaten türkçeyi Smile.

www.pop-tr.tk

nasıl olmuş?

eğer giremezseniz
Seregwethrin
Öyle olsun bi yorum yapmasınız sitem hakkında küstüm Very Happy
TeNTeN
Shocked güzeL site.. Smile üye olalım.. bekhle sabuha geliom.. Twisted Evil
darkeagle
site çok güzel olmuş hayırlı olsun.
bence sand of time hakkındada bişeler koymalısın... Very Happy Very Happy Very Happy
tufansaba
evet az önce siteye girdim gayet güzel bende şüle bir şey yapacam ama daha geniş içerikli olacak
ukaratay
valla güzel olmuş ama daha farklı bir tema seçebilirsin.ayrıca biraz daha içeriği genişletirsen sitenin hitini artacağını söyleyebilirim.
gVeR
Siten güzel ama bencede başka bir tema seçmelisin
krzychu
nice site
prince of persia very fun game Smile
.::idealist::.
Seregwethrin, siteni Polonya'dan da beğenen oldu. Tebrik ederim ! Very Happy
pisikopatikalistor
abi harika bi site yapmışsın yaa
cidden güzel olmuş
bi oyun sitesi olark yani
bahse varım ubisoftun sitesi böle diildir haa
senSENsen
SEREGWETRIN...SİTE ÇOK KLAS...umarım devamı gelir..
bil-int
site güzel olmuş ben daha önce pcnet te görmüştüm tebrikler
g_unit90
açılmıyor...
Dillian
açılmıyo
RosenCruz
ehuehe bakmadım ..post kasıyom puanım azaldıda Wink
tufansaba
http://popenter.turkpano.com/

veya

pop.turkpano.com
g_unit90
oh bea
bykezzap
tüh be yetişemedik site kapalı
tufansaba
site kapal1 filan degil
uoturkey
Güzel olmuş site.
4patlar
açılmıyoRR
tufansaba
http://pop.turkpano.com

yaw site nasıl açılmaz ben giriyorum sende sorun vardır Wink
tufansaba
Prince Of Persia Tutlunları Bu Sitede Toplanıyor Smile

geçemediğiniz Bir yer yada bir sorununuz varsa gelin sitede çözelim

Prince Of Persia : The Sands Of Time 2 Kere Bitirdim
Prince Of Persia : Warrior Within(Bu Oyun için Ölüyorum Very Happy) Kaç Kere Bitirdiğimi Sayamadım Very Happy
Prince Of Persia : The Two Thrones 6 Kere Bitirdim Very Happy
mr.emre
Tufan bu topic'i daha önce hiç görmemiştim. ( birden yeni açıldı sandım)
yukardan aşağıya inerken bide ne göriyim
.:idealist:. Shocked
şok oldum Very Happy
bu arada tebrikler

Quote:
Prince Of Persia : Warrior Within(Bu Oyun için Ölüyorum ) Kaç Kere Bitirdiğimi Sayamadım
Prince Of Persia : The Two Thrones 6 Kere Bitirdim
Seregwethrin
Nostalji mi yapıyoz beyler hayrola Smile
insolent1
dos taki oyunun prince of persia oldugunu bilmiyodum hayret.o dos tabanlı oyunu biliyorum yıllar onceden Cool .
Dillian
mr.emre wrote:
Tufan bu topic'i daha önce hiç görmemiştim. ( birden yeni açıldı sandım)
yukardan aşağıya inerken bide ne göriyim
.:idealist:. Shocked
şok oldum Very Happy
bu arada tebrikler

Quote:
Prince Of Persia : Warrior Within(Bu Oyun için Ölüyorum ) Kaç Kere Bitirdiğimi Sayamadım
Prince Of Persia : The Two Thrones 6 Kere Bitirdim

ajahhah idealist kismına koptum yaa...
mr.emre
yaw ii insan lafının üstüne gelirmiş

idealist gelmiş harbiden
içimemi doğdu ne
mcc
Site güzel de bu flash oyun açılmıyooooo!
b17
mcc wrote:
Site güzel de bu flash oyun açılmıyooooo!

Oyun için buyurun Laughing : http://siyanur17.kayyo.com/oyun/index.php?act=play&id=246
efsane
ya ben bunu kurdum tam oyuna girerken şifre istedi şifre ne bana öm atabilirseniz çok sevinirim.

Not: Şifre istemek yasakmı bilmiyom yasaksa editleyin.
tufansaba
www.google.com

ve image olarak ise daemon tools un en son sürümünü yükle starforce korumalı olduğu için çok uğraştırıyor Smile
efsane
bi tane şifre yazmıştım onu kabul etmedi yeni şifreyi nasıl yazabilirim? amma zor bu oyun yaw
abone
Tam olarak hata nedir acaba

"The Disc Key you entered does not correspond to the disc in the drive. Make sure you use the correct Disc key."

gibi bişey mi ?

eğer böyleyse problem büyük olasılıkla starforce korumasından kaynaklanıyordur.

efsane wrote:
bi tane şifre yazmıştım onu kabul etmedi yeni şifreyi nasıl yazabilirim? amma zor bu oyun yaw
efsane
tamam arkadaşlar sorunu çözdüm yazıyı okumamıştım sizide yordum kusura bakmayın .

Yazıda diski başka dvdye takın diyomuş. dvdnin fişini çözünce problem kalmadı.
abone
Sen şimdi bu oyunu oynamak için dvd'nin fişini mi çekiyorsun,aslında gerek yok,sürekli kabloyu takıp çıkarmak ya da dvd'yi kullanmaktan geçici bi süre vazgeçmek , bence gereksiz.Neyse bu tür konuların burada tartışılması biraz kural dışı,ben bu topikte hafif bi warezleşme görüyorum.. Wink
Konuyla ilgili nette güzel bir araştırma yaparsan dvd kablosu sökmekten kurtulursun.

efsane wrote:
tamam arkadaşlar sorunu çözdüm yazıyı okumamıştım sizide yordum kusura bakmayın .

Yazıda diski başka dvdye takın diyomuş. dvdnin fişini çözünce problem kalmadı.
efsane
olsun en kolay ve kısa yol bu zaten pcnin yan kapak her zaman açık yeri dar olduğu için bana bi zorluk gelmiyo yinede teşekkürler.....
abone
Ya arkadaşlar prince of persia ww,sot,t2t oyun serileri bi tarafda şöyle bi dursun bakalım.Benim asıl kafamı kurcalayan mesele bu oyuna ait bir sinema filmi için ne zaman motooorrrr diyecek yönetmen arkadaşlar Very Happy içinizde konuyla ilgili olarak bilgisi olan varmıdır ?
tufansaba
prince of persia sands of time için 2008de diye imdb.com da yazıyor ama oyuncu kadrosu daha belli değil
selim06
evet bir kaç detay daha vermek gerekirse:
Yapımcı:John August
Senaryo: Jordan Mechner
Yayıncı:Disney
Organizasyon ise:Jerry Bruckheimer Films
olacak.Bu arada Senaryoyu yazan adam oyunlarında senaryosunu yazmıştı.Fakat şöyle bir durum var ki proje ta 2004'de ilan edilmiş daha büyük bir gelişim yok!
tufansaba
bu film olayı pop.turkpano.com da çook önceden haber oalrak verilmişti ama imdb de bir kayıt yoktu

bakalım prince i hugh jackman abim oynarsa güzel bir film olur Very Happy
coozy
Site açılmıyor. Bir sorun mu var acaba?
abone
Biz değerli pop tutkunlarını niye böyle açıkta bıraktılar anlamıyorum. Crying or Very sad Madem pop oyun serilerine nokta koydular (gerçi pop oyunlarının bittiğine dair resmi bi açıklama yok bildiğim kadarıyla,ne dersiniz ubisoft süpriz bir pop oyunu sürermi piyasaya Wink ) insan filmi bari çeker de milletin yüreğine bi nebze olsun su serper.Ayıp valla 2008'e kadar film için beklicekmiyiz biz şimdi,daha ortada fol yok yumurta yok.Bu film işi bu kadar ertelenmezdi ortada bi bit yeniği olduğu kesin o da benim tahminime göre süpriz bi oyun.Çoğu pop tutkunları oyunun senaryosu bitti diyor ama ubisoft yeterki piyasaya oyun sürmek istesin,senaryo bi şekilde çözülür herhalde.Ne yapalım saraydan prenses kurtarma hikayesi bitti ama daha masalsı daha fantastik daha ilgi çekici senaryolar üretilebilir yeni oyun için.
tufansaba
evet site kısa bir süre devre dışı ama tekrar açılacak Wink

olmamı Smile

montreal studio yani pop u yapan grup pop tarzında başka bir oyun geliştiriyor şimdilik ps3 için ama süper bişi olacağına eminim

Assassin's Creed

Offical Site : http://assassinscreed.us.ubi.com/

o videoyu izlemeniz lazım girişteki Laughing

sitesinde wallpaperlarda bi resim var ama fazla yazılı olduğu için wallpaperlıktan çıkmıştı bende azcıcık zaman ayrırarak düzenledim hataları görebilirsiniz fazla uğraşmadım zaten Laughing

http://img144.imageshack.us/img144/3784/wallpaper1fi9.jpg
abone
Bilgilendirdiğin için sağol Tufan baya güzel bi oyun olacak gibi gözüküyor.Herhalde ubisoft bu oyunu "prince of persia" mı iyi yoksa "god of war" mı iyi tartışmalarına bi nokta koymak için piyasaya sürecek Wink ps3 için piyasaya sürülmesi de o yönden dikkat çekici çünkü "god of war" da ps2 için piyasaya sürülmüştü.Ama ben eminim ki Ubisoft bu oynu pc için de piyasaya sürer.

tufansaba wrote:
evet site kısa bir süre devre dışı ama tekrar açılacak Wink

olmamı Smile

montreal studio yani pop u yapan grup pop tarzında başka bir oyun geliştiriyor şimdilik ps3 için ama süper bişi olacağına eminim

Assassin's Creed

Offical Site : http://assassinscreed.us.ubi.com/

o videoyu izlemeniz lazım girişteki Laughing

sitesinde wallpaperlarda bi resim var ama fazla yazılı olduğu için wallpaperlıktan çıkmıştı bende azcıcık zaman ayrırarak düzenledim hataları görebilirsiniz fazla uğraşmadım zaten Laughing

http://img144.imageshack.us/img144/3784/wallpaper1fi9.jpg