FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

2. SERVER yine gitti :'(

darkeagle
Nedir bu çektiğimiz ya???
Ne zaman düzelirki?
selim06
darkeagle wrote:
Ne zaman düzelirki?

Ya 1 Nisan şakası olmasın?neyse düzelir inşallah modun biri merak etmeyin hiç herşey çalışıyor demiş phpmyadmin için link vermiş ama o da yok basınca bomboş ekran geliyor...
g_unit90
sen server birde değil msin
selim06
g_unit90 wrote:

Eğer benden bahsediyorsan Server 2'deyim ama Allah'tan aktif internet sitesi yoktu server üzerinde...
matraxion
gençler ben bugün başvurumu yaptım da ne zaman aktif olacak benim alan??
darkeagle
selim06 wrote:
darkeagle wrote:
Ne zaman düzelirki?

Ya 1 Nisan şakası olmasın?neyse düzelir inşallah modun biri merak etmeyin hiç herşey çalışıyor demiş phpmyadmin için link vermiş ama o da yok basınca bomboş ekran geliyor...

Orada yazanın bununla alakası yok!
Orada directadmine girişte bug olduğundan bahsediyor.
Siteler daha yeni çöktü.
darkeagle
g_unit90 wrote:

Benim heryerde parmağım var Laughing
selim06
matraxion wrote:

Belki 2050 belki ondan da yakın...KArdeş belli olmaz yani sen güzel post atma alışkanlığı geliştir ve Seregwrethin'e sana onay vermesi için dilekte bulun gerisi onlara kalmış benim kini 2 ayda verdiler ama 3 günde alanlarda çok bak bakalım...
darkeagle
matraxion wrote:

Çarşamba Very Happy
Hangisi die sorma tabiki çıkmaz ayın sonundaki Laughing
matraxion
o kadar mı ümitsiz vaka yaaa bu

vizelerim var benim bu hafta

zaten ücretli host+domain de var

uğraştığımız şeye bak bi de

Laughing
selim06
matraxion wrote:
o kadar mı ümitsiz vaka yaaa bu

vizelerim var benim bu hafta

zaten ücretli host+domain de var

uğraştığımız şeye bak bi de

Laughing

Yani sen bilirsin kardeş ama gidiyorsan kapıyı sert çarpma gün gelir geri dönersin...Vizelerde başarılar...
g_unit90
selim06 wrote:
g_unit90 wrote:

Eğer benden bahsediyorsan Server 2'deyim ama Allah'tan aktif internet sitesi yoktu server üzerinde...

yok sana değil servene sordum

hoş benim ikinci serverim kapandı :'(
matraxion
Yani sen bilirsin kardeş ama gidiyorsan kapıyı sert çarpma gün gelir geri dönersin...Vizelerde başarılar...[/quote]

kapı çarpmak değil,beklicez beklemesine de çıkmaz ayın çarşambası diyolar yahu
insolent1
şifremi kabul etmiyo.server 2 gene yapacagını yaptı.inşallah sever 1i kopyaladıkları gibi server 2 yi de kopyalarlar yoksa isyana başlarım..
insolent1
bişey diyimi ftp den girilebiliyo.her şey duruyor yerinde.
darkeagle
g_unit90 wrote:
selim06 wrote:
g_unit90 wrote:

Nie kapandıki?
darkeagle
Ya domain ekleyeceğim directadmin e giremiyorum Crying or Very sad
g_unit90
darkeagle wrote:
g_unit90 wrote:
selim06 wrote:
g_unit90 wrote:

Nie kapandıki?

- puanlara düştük nasıl olsa server bir war dedim Very Happy
borabora
Benim heryerde parmağım var Laughing[/quote]

On parmağında onbir marifet Laughing maşallah,maşallah
selim06
Sorun çözüldü de kurtulduk oh be bitek şifreleri sıfırlamışlar o kadar...
darkeagle
selim06 wrote:
Sorun çözüldü de kurtulduk oh be bitek şifreleri sıfırlamışlar o kadar...

Bize daha sıra gelmedi Crying or Very sad
abone
Ben artık tepki vermiyorum olmuş,olan ve de olabilecek tüm server aksaklıklarına.
loserk
abone wrote:
Ben artık tepki vermiyorum olmuş,olan ve de olabilecek tüm server aksaklıklarına.

kaderime razı oldum diyosun,ne olacaksa olsun...
abone
Valla öyle öncelikli olarak muhabbet olsun diye geliyorum frihosta,bağımlılık yaptı galiba "Addicted Frihoster" rütbesini de aldık yakışır bize..Adı üstünde

"Bağımlı Frihostçu" Laughing

loserk wrote:
abone wrote:

kaderime razı oldum diyosun,ne olacaksa olsun...
duckling
server 2'deki arkadaşlar, şifreler değişmiş, onun dışında bişi yok sakin olun Laughing
borabora
duckling wrote:
server 2'deki arkadaşlar, şifreler değişmiş, onun dışında bişi yok sakin olun Laughing

gayet sakinim. Laughing sorun çözüldüğü için.
dxhunter
Server 2 de olan arkadaslar memnunmusunuz 2. serverdan ? yani sitenin acilis hizi download hizi gibi ? hizlimi bari.
selim06
dxhunter wrote:
Server 2 de olan arkadaslar memnunmusunuz 2. serverdan ? yani sitenin acilis hizi download hizi gibi ? hizlimi bari.

Bence çok güzel...Yani gördüğüm en hızlı Free Host...
posof
banada bugun siteye yaz puanin eksi olmuş diyorlar yoksa silecez uyeliğini adamlara bak sanki yazınca cok sey değişicek Smile

gerçi ucretli alanimi aldim ama olsun zamaninda burayi almak için baya uğraşmiştim

en azından asıl sitedeki denemeleri ilk burada yapiyorum hiç yoktan iyidir Smile
geyikkutuphanesi
otomatik silme sistemi yok yani manual mi oluyo bu işler?
dxhunter
geyikkutuphanesi wrote:
otomatik silme sistemi yok yani manual mi oluyo bu işler?

Otomatiktir canim belli bir puanin altina dusunce otomatik ozel mesaj geliyordur koskoca phpbb ustalari bunu yapar herhalde Laughing
Seregwethrin
Host silme işlemi manuel'dir. Ama mail atma işlemi otomatiktir. Yani sizin point'iniz silinecek seviyeye düştüğünde admin'lere mail atılır yada özel mesaj gönderilir otomatikmen sonra manuel olarak kapatılır hostunuz.

Tabi ki otomatik de olabilir, yapılamaz mı? Tabi ki yapılır. Ama ben host silme işleminin manuel olduğunu düşünüyorum.
loserk
doğru düşünüyosun...forumun ilk kurulduğu zamanlarda -gerçi nisan mayıs gibi kuruldu ama ben temmuzdan bahsediyorum - bondingse sormuştum bunu...verdiği cevap ise puanı belli bir puanın altına düşen,warez yapan,veya kurallara aykırı herhangi birşey yapanların accountlarını tek tek incelediğini ve uygun durumda hostu iptal ettiğini söylemişti...