FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Canım Türkiyem Canım Vatandaşım

spa-AXEL
Quote:

14 OCAK 2004

Samsun'da bir bankanın Mecidiyeköy Şubesi'ni soyan Mehmet Murat Pas iki ay sonra ayni şubeye para yatırmaya kalkınca yakalandı.

22 OCAK 2004

Bursa'da manavda sivribiber kalmadığını öğrenen Sezer Kırbıyıklı 'Bu nasıl manav?diyerek domatesleri kurşunladı.

22 OCAK 2005

Erzurum'da tarihi koç heykelini evinin önüne çesme yapmak isteyen adam yakalandı.

28 ŞUBAT 2004

Adapazarı'nda İnsan Hakları Ulusal Komitesi Başkanlığı'nca mahkûmlar arasında düzenlenen resim yarışmasında mansiyon kazanan Gültekin Toker'in ödülü, tahliye olduğu için evine götürüldü. Polisi gören Toker kaçtı, ödül için geldiklerini öğrenince döndü.

24 MART 2004

Samsun'da otobüs durağı çalındı.

3 Nisan 2004

Adana Kümes Hayvanlarını Koruma Derneği horoz dövüşü yaptırırken yakalandı

24 Nisan 2004

Erzurum'un Bosçakmak köylüleri, dört katlı apartman büyüklüğündeki kayayı, köylerine düşmesin diye halatla bağladı.

28 NISAN 2004

Sivas'ta 732 yıllık tarihi bir mermer, kimliği meçhul 'meraklılar' tarafından, plastik olup olmadığının anlaşılması amaciyla kırıldı.

29 NISAN 2004

Bursa Inegöl'e bağlı 3 bin nüfuslu Cerrati Beldesi'ne 3 bin kişilik cami yapıldı.

2 Mayıs 2004

Antalya'da iki kızıyla evden kaçan oryantal Hatice Topçu, eşi Celal Topçu'nun pantolonlarını, 'Takip etmemesi için' yanında götürdü.

25 MAYIS 2004

Radarı önceden haber veren ve kendisine yurtdışından gelen aleti gazete ilanıyla satmak isteyen adam yakalandı.

26 Mayıs 2004

Trabzon'a bir hastaneye gidip, bugüne kadar hiç cinsel iliskiye girmediğine dair rapor isteyen Mehmet Mısırlı'ya (46) 'deli raporu' verildi.

2 Haziran 2004
Zonguldak Limanı'na sığınan kuğuyu yediler.

24 Haziran 2004

Savas Ay, programına ünlü benzerlerini çıkardı, araya gerçek Ciguli'yi de soktu. Ciguli, benzerlik yarışmasında üçüncü oldu.

16 TEMMUZ 2004

178 ALO - RTÜK hattına başvuran biri, Sütaş reklamında gol atan inek Ayraniç'in memelerinin görünmesinden sikayetci oldu.

15 EYLÜL 2004

Malezya Kralı Kapalıçarşı'dan halı aldı. Kral'a ikram olarak çay getiren garsonlar, halılara çay döktü.

4 EKIM 2004
Sakarya Devlet Hastanesi Acil Servisi'nde görevli sağlık memuru Serkan Atasoy, eski gemi tayfası Cüneyt Veli'den iki saat yerine bakmasını istedi. Veli, elini kesen bir adama dikiş atarken bir doktor tarafından yakalandı.

selim06
spa-AXEL wrote:
Quote:

14 OCAK 2004

Samsun'da bir bankanın Mecidiyeköy Şubesi'ni soyan Mehmet Murat Pas iki ay sonra ayni şubeye para yatırmaya kalkınca yakalandı.

22 OCAK 2004

Bursa'da manavda sivribiber kalmadığını öğrenen Sezer Kırbıyıklı 'Bu nasıl manav?diyerek domatesleri kurşunladı.

22 OCAK 2005

Erzurum'da tarihi koç heykelini evinin önüne çesme yapmak isteyen adam yakalandı.

28 ŞUBAT 2004

Adapazarı'nda İnsan Hakları Ulusal Komitesi Başkanlığı'nca mahkûmlar arasında düzenlenen resim yarışmasında mansiyon kazanan Gültekin Toker'in ödülü, tahliye olduğu için evine götürüldü. Polisi gören Toker kaçtı, ödül için geldiklerini öğrenince döndü.

24 MART 2004

3 Nisan 2004

Adana Kümes Hayvanlarını Koruma Derneği horoz dövüşü yaptırırken yakalandı

24 Nisan 2004

Erzurum'un Bosçakmak köylüleri, dört katlı apartman büyüklüğündeki kayayı, köylerine düşmesin diye halatla bağladı.

28 NISAN 2004

Sivas'ta 732 yıllık tarihi bir mermer, kimliği meçhul 'meraklılar' tarafından, plastik olup olmadığının anlaşılması amaciyla kırıldı.

29 NISAN 2004

Bursa Inegöl'e bağlı 3 bin nüfuslu Cerrati Beldesi'ne 3 bin kişilik cami yapıldı.

2 Mayıs 2004

Antalya'da iki kızıyla evden kaçan oryantal Hatice Topçu, eşi Celal Topçu'nun pantolonlarını, 'Takip etmemesi için' yanında götürdü.

25 MAYIS 2004

Radarı önceden haber veren ve kendisine yurtdışından gelen aleti gazete ilanıyla satmak isteyen adam yakalandı.

26 Mayıs 2004

Trabzon'a bir hastaneye gidip, bugüne kadar hiç cinsel iliskiye girmediğine dair rapor isteyen Mehmet Mısırlı'ya (46) 'deli raporu' verildi.

2 Haziran 2004
Zonguldak Limanı'na sığınan kuğuyu yediler.

24 Haziran 2004

Savas Ay, programına ünlü benzerlerini çıkardı, araya gerçek Ciguli'yi de soktu. Ciguli, benzerlik yarışmasında üçüncü oldu.

16 TEMMUZ 2004

178 ALO - RTÜK hattına başvuran biri, Sütaş reklamında gol atan inek Ayraniç'in memelerinin görünmesinden sikayetci oldu.

15 EYLÜL 2004

Malezya Kralı Kapalıçarşı'dan halı aldı. Kral'a ikram olarak çay getiren garsonlar, halılara çay döktü.

4 EKIM 2004
Sakarya Devlet Hastanesi Acil Servisi'nde görevli sağlık memuru Serkan Atasoy, eski gemi tayfası Cüneyt Veli'den iki saat yerine bakmasını istedi. Veli, elini kesen bir adama dikiş atarken bir doktor tarafından yakalandı.

KArdeş forumu daha ciddi kullansak yani teşekkürler ama biliyorsun bunlar spam yerine geçiyor her ne kadar alıntı şeklinde yazsan da host almana da kötü etki yapar...Yine de sen bilirsin...
Seregwethrin
Alıntı olursa fazladan puan getirmiyor ve hile içermiş olmuyor. Ama yinede sadece gerekli şeyleri foruma gönderirsek forum temizliği açısından güzel olur.
spa-AXEL
ok bn güzel bulmustum onn için ozur dilerim
selim06
spa-AXEL wrote:
ok bn güzel bulmustum onn için ozur dilerim

Yok kardeş yanlış analama yani senin niyetin hoş olabilir ama bu forumda çok spamcılar oldu o yüzden...Sonra emeğine yazık olur çünkü hemen ban yersin yada host vermezler falan filan...
spa-AXEL
saol selim06 da tamam yanlıs anlamadım genede tesekkurler
geyikkutuphanesi
Ben gayet sevdim. Alıntı formatında olduktan sonra ve genel kurallar içerisinde olduğu sürece bence sorun yok. Çok fazla konu kısıtlamasının forumu bayacağı kanaatindeyim...
4patlar
bence iii güzel önemli olan bu forumda olmayan bir şeyleri paylaşmak bilgilendirmek deilmi tskkürler paylaşım için kardeş
spa-AXEL
bişi deil arkadaslar saolun
uoturkey

Abi hadi anladım araba çal, mücevherat çal falan filan ama otobüs durağını ne yapacaksın be güzel kardeşim Very Happy
tolgaist
bence güzel zaten forum çok ciddi olursa belirli bir yerden sonra sıkar
AcHiLLe5
tabiki abi sürekli cidii nereye kadar arada geyik falan ii olr:D
mcc
ya valla güzel bişe bu daha geniş bi kaynağı varmı yoksa bukadarmı ?
selim06
Arkadaşlar yani bu post atıldığında forum da temizlik yapılmamıştı ve 14 sayfa bunun gibi post vardı arkadaşta üst üste 6-7 tane böyle topic açmıştı ben o zaman uyarmıştım olay bundan ibaret...Yani yoksa tabi arada olabilir ama şimdi 1 ay önce attığım bir mesajı sorgulamayalım... Very Happy
insolent1
AcHiLLe5 wrote:
tabiki abi sürekli cidii nereye kadar arada geyik falan ii olr:D

bence de.

ilerde silinse de önemli değil ama forumda sıkılmamızı şimdilik önler
asteriks
Merhabalar. Ben yenşi uye oldum. Yanlız bu forum süper ya. Üstelik Turkce bolumu de var. Boyle bir seyi yapanlara cok tesekkur ediyorum. Umarım hep boyle devam eder.
mr.emre
asteriks wrote:
Merhabalar. Ben yenşi uye oldum. Yanlız bu forum süper ya. Üstelik Turkce bolumu de var. Boyle bir seyi yapanlara cok tesekkur ediyorum. Umarım hep boyle devam eder.

Madem yenisin burada 1-2 şeyi bilemen gerekir.
Burası sıradan bir forum değildir.
Burada insanlar rütbe için mesaj yazmazlar.
Söz konusu olan ücretsiz hosttur.
Bu yüzden bu sitenin yöneticileri; herşeyin YERİNDE olmasın ve gereksiz şeylerin olmamasını ister.

Tekrar hoşgeldin, forumun tadını daha iyi çıkarmak için önce kuralları okuyun.

Daha sonra bu attığın mesajın asıl yerini görmek için buraya bakın.

Verdiğim bölüme frihost çok güzel yazabilirsin. Wink
utkufb
demek ki horozları dövüştürmemek lazım!!!!!! len çaldığın bankaya ne para koyuyon??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy