FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Yardımınız Lazım

DarkJedi323
Arkadaşlar, frihost dışında başka bir free serverdan da sitem var. O sitede ilk başlarda reklam bannerları yoktu. Şimdi hem sitenin en üstünde hem de en altında reklamlar çıkıyor. Sorun şu ki, ben ana sitede reklamlardan şikayetçi değilim. AMA, ben foruma para verdim ve forumun her sayfasında da bu bannerlardan çıkıyor, Admin CP'de bile. Forumda banner çıkartabilmeleri için Forum templates veya CSS'ye kod girmiş olmaları gerekmez mi? Aradım ama bulamadım. Bunları forumdan silmenin bir yolu varsa söyler misiniz?

Daha başka alternatif çözümlerinizi de beklerim. ( Forumu, reklam vermeyen yerden host edip, eski reklamlı siteden forumu yönlendirebilir miiym? )
loserk
ikinci söylediğin fikri yapabilirsin,ilki hakkında bilgim yok...sırf forum sunan siteler mevcut mesela jconserv ya da ne biliiim iphorum vs vs ..aratirsan bulursun...bunların birinden forumu host edersin,banner olan siteden buraya link verirsin...
cavbela
server once kodları alıp yorumlayıp sonra bize sundugu çin kodlar değişmeden reklam koyabilirler. yani reklam kodlarını sadece bize gonderdikleri html kodlarına koyuyolr bu noktada bizim yapabilecegimiz bişi yok. yani reklamdan kurtulmak için hosttu degiştirmrn gerekir.

sadece forumu kurtarmak istiyosan forumu başka bi hostta taşıman yeter...

ama en gzelei hepsini birden başka bi hosta taşıman....
DarkJedi323
loserk wrote:
ikinci söylediğin fikri yapabilirsin,ilki hakkında bilgim yok...sırf forum sunan siteler mevcut mesela jconserv ya da ne biliiim iphorum vs vs ..aratirsan bulursun...bunların birinden forumu host edersin,banner olan siteden buraya link verirsin...

Frihost accountum açılmadı daha zaten.Benim planladığım da senin dediğin şekildeydi. Ama reklam vermeyen free host bulamıyorum. Paralı hosta da şimdilik geçmek istemiyorum. Reklam vermeyen host bulmama yardım edebilir misiniz? Biliyorum çok zor ama yine bi yardım etseniz iyi olur.
selim06
DarkJedi323 wrote:
loserk wrote:

Frihost accountum açılmadı daha zaten.Benim planladığım da senin dediğin şekildeydi. Ama reklam vermeyen free host bulamıyorum. Paralı hosta da şimdilik geçmek istemiyorum. Reklam vermeyen host bulmama yardım edebilir misiniz? Biliyorum çok zor ama yine bi yardım etseniz iyi olur.

Ya yani yardım etmek istesek bile edemeyiz çünkü forum kurallarına aykırı bir olay ama istersen kendi hostumdan sana kullandırabilirim şimdilik bi faaliyet yok sonra Frih'ten alırsın bir tane aktarırsın...istersen görüşelim tabi illegal içerikli değilse forum...