FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Euorovizyon hakkındaki görüşleriniz nelerdir ?

borabora
TRT nin 3-5 tane bürokratın belirlediği Sibel Tüzünün seslendirdiği süperstar adlı şarkı sizce euorovizyon şarkı yarışmasında ne kadar başarılı olur.

şarkı tespitini neden halk yapmıyorda büroklar yapıyor.

Geçmişte yapılan formula1 yarışı,Serteb erenerin euorovizyon birinciliği,
Galatasarayın avrupa şampiyonluğu ve Türkiye milli takımımızın dünya üçüncülüğü Türkiyenin tüm dünyaya güzel bir tanıtım olmuştu.

Bu şarkı ilk on'a bile girememiz mucize olur. Bütün dünyaya adımızı birkez daha duyursak fenamı olur.
dogancanozturan
Valla ben şarkıyı dinlemedim daha, ama inşallah güzel bir derece yaparız Very Happy
darkeagle
Hiç bişe yapamayız Exclamation
dogancanozturan
Şarkı çok mu kötü yaw ?
maniac_ea
sonunculuk garanti bu şarkıyla
insolent1
berbat bir şarkı.Kim niye seçiyo anlamaıdm.Birilerin elinde bu iş.Kafalarına gore takılıyorlar.Gecen yılda aynısı olmustu.
maniac_ea
bence bu yarışmaya hangi şarkıyla katılıcağımız halk tarafından seçilmeli böyle yapıolar sadce sertab ve athenayla iyi derece alabildik hele geçen seneki neydi oyle yauv bu arada şasırdım geçene sene sarkıyı solyen gülseren hiç gözüknüo önüne gelene album çıkartıyorlar bu ortalıklarda yok ama yanlış hatırlamıyorsam almanyada zaten bu işi coktan yapıomus ama türkiyeye gelmedi hayret
mr.emre
Abi şarkı taklit bi kere
geçen sene helena paparizou
diyodu ki:
Quote:
You are number one

yani:
Quote:
Sen olmak bir numara

bu sene biz ne diyoz:
Quote:
O bir süperstar

süperstar ve number one aynı kapıya çıkıyo zaten.
bi tek sen yerine o kullanılmış.
diğer sözler benziyo mu bilmiyom.
hiç bişe anlaşılmıyo zaten şarkıdan
ne konusu belli ne başka bi şeyi
g_unit90
dogancanozturan wrote:
Valla ben şarkıyı dinlemedim daha, ama inşallah güzel bir derece yaparız Very Happy

ilk 10a girersek sana 10 FRIH$ wereceğim Very Happy
selim06
yıoValla benim fikrim ya ingilizce bir şarkı yada Türk kültürü ile bağdaşan bir şarkı ki bunun seçimini halk yapmalı...Superstar diyorsun şarkıyı Türkçe okuyorsun başına AY-YILDIZ koyuyorsun bence tutarsızlar...
abone
çok büyük yankı uyandıracak bence,eurovisionu kazandığımızdan beri seslendirdiğimiz en berbat şarkı olarak...
insolent1
öncelikle bize sevdirmeleri lazım.Şarkıyı biz bile sevmiyoruz.Bu işi kimler duzenliyorsa istifa etmeleri lazım.Türkiye yi temsil etmek için biri ve bir şarkı seciliiyor.Halbuki şarkı bizi temsil etmiyor.yaff hatırlatmayın şu şarkıyı yavv
coozy
şarkıyı halk seçmsei gerekirdi bence ama şarkıyı ingilizce söylenirse daha yüksek derece alacağını düşünüyorum.
.::idealist::.
coozy wrote:
şarkıyı halk seçmsei gerekirdi bence ama şarkıyı ingilizce söylenirse daha yüksek derece alacağını düşünüyorum.

Evet, aynen. Trt'nin bu Türkçe ısrarı çok kötü sonuçlar almaya yeterli...

Sibel Tüzün'ün şarkısının hiç şansı yok. ama geçen seneden (hatırlamak bile istemiyorum !) daha iyi bir sonuç alırsak şükredeceğim.
Coomedy
BENCE KAZANIRIZ !!!!!
_
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|
_|

ama sonunculuğu Sad Mad
TheMentor
tüm dünyaya hitap etcek şeyler lazım her ırktan insanının anlayacağı sözler

türk ritimleri kıvrak oynak

tabe türkçemizide unutmamlı bir çok şarkıda ufak bir kısmı yabancı olabiliyor

sibel tüzün ün şarkısına gelince çok saçma kesinlikle bi işe yaramaz eer bu şarkı ilk ona girerse athena birinci olmalıydı

saygılar
b17
Bu yarışmaya karşıyım saçma.Ama cidden bizim katılmış olduğumuz şarkı Süperstar da çok kötüydü...[Berbat ötesi (Hayatımda duyduğum en kötü şarkı)]
cihan
Her toplumun (ulusun) kendine has kültürü vardır. Bunlardan biri de müziktir. Bence bu tür kültürel etkinliklerde eserlerimiz (ürünlerimiz) özgün olmalıdır. Bu bağlamda müziğimiz Türkçe olmalıdır. Ancak ne kadar özgün olduğu ise bu işin uzmanlarınca yapılmalıdır derim. Bu anlamda seçilen şarkının müzik kültürümüzü tam anlamıyla yansıttığını düşünmüyorum.

Murat, 29 Eylül 2006

AVRUPA ŞARKI YARIŞMASI

Hiç şüphe yok ki, Avrupa Şarkı Yarışması (Eurovizyon
Şarkı Yarışması) etkinlik olarak çok güzeldir. Ancak sizin de
belirttiğiniz üzere, burada Türkiye olarak yarışa
sunduğumuz şarkı da güzel olmalıdır. Bu konuda size
ben de katılıyorum.

Murat, 05 Ekim 2006

niye diye soracak olursanız çünkü kendine yakışanı giymezse sahnedeki insan izleyiciler tarafından beğenilmeyebilir. Bu show dünyasında ancak kendine yakışanı giyenler başarılı olacaklardır. Very Happy
palavra
bizim sarkida

birinci olan fin grubun sarkisida igrenc derecesinde kotu idi
abone
evet son zamanlarda iyi gidiyoruz derken ortaya bi palavra çıkmasınmı Laughing sonra yine tökezledik tabi

champion78 wrote:
bence yarışma çok güzel; ancak bizim yarışmaya gönderdiğimiz şarkılar iğrenç ötesi. inşaallah bir gün düzelir Smile