FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Köylü...

loserk
...
besaer
Walla sana ne diyim bu laf ve gedik olayı..
Bunları nerden buluyorsun anlamadım ama saol..
Vaktim olsa belki bende bulurum ama işlerden ancak başımı mesajımı yazdığım saatlerde alabiliyorum . Daha mesaim başlamamışken. Sıcak bir kahve ve ben; ayrılmaz ikili...
Saol dostum.
selim06
ya arkadaşlar bu foruma artık siyaset sokmayalım ben tasvip ediyorum yada etmiyorum demiyorum...sadece siyaset yapmayalım diyorum çünkü rencide olabilecekler vardır bide ATATÜRK gibi bir devlet adamını zaten yetiştirmek çok zor hepimiz biliyoruz...yani kıyaslamak yanlış bence....
loserk
...
selim06
loserk wrote:
kendisini bu günlerine getiren Atatürk'ten,onun fikir ve düşüncelerinden rencide olacak olan girmesin o zaman bu başlığa,okumasın yazıyı...

yahu yine yanlış anladın zaten ATAMIZ'la kesinlikle bi problemimiz yok kasteddiğim senin bugün yaptığın iyi ama yarın biri çıkacak ben şöyle devlet istiyorum yok yaşasın şu parti yok şu görüş falan filan....forumda siyaset olmasın dedim o kadar...
loserk
...
abone
Atatürk'ün yerini tutabilecek bir lider göremiyorum.Tabiki de Atatürk'ün düşüncelerine saygı göstermeliyiz,ama saygı gösterirken sahip olduğumuz manevi değerleri de yitirmemeliyiz.Bu ülkeyi var eden gücün temelinde inancın ve de azmin büyük rolünü unutmamalıyız.
spa-AXEL
cok saol
aytac
Büyük Atatürk farkın ortada....
.::idealist::.
Ben saygıdeğer Başbakanımızı Penguen dergisinden takip ediyorum her hafta. Laughing

Köylülerle ilgilenen bir başbakanımız olduğunu da buradan öğrenmiştim: Ananı da al git buradan ! Laughing

www.penguen.com

Quote:
posof
bölüm admini bile siyaset yapıyor.neyse

en azından makama saydı duyalim..