FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

orkut davetiyesine ihtiyaci olan arkadaslar

reyyancemre
selam arkadaslar

orkut davetiyesi ihtiyaciniz varsa tarafima bir e-mail atabilirsiniz

reyyancemre88@yahoo.com
revak86@hotmail.com

arkadaslar bu aciklamayi yapma ihtiyaci duyuyorum,

forum uzerinden davetiye yollayan arkadaslarim,lutfen yukarida belirttigim adresi kullanir misiniz?

foruma cok nadir girebiliyorum ve mumkun mertebe sizlerin taleplerini karsilamaya calisiyorum,

googlemail ,gmail uzantili kullanici adlari problemsiz bir sekilde aliyor davetiye linklerini ama hotmail adreslerine gitmiyor davetiye ,orkut surekli hata mesaji veriyor,lutfen bu uyariyi dikkate alir misiniz?

herkese kolay gelsin

mehmet ali,

deepnavyblue
abone
orkut nedir?
mr.emre
harbi
orkut ne

açıklama yapsan sen kazanırsın
frih bakımından Wink
reyyancemre
arkadaslar orkut nedir ogrenmek icin

www.orkut.com adresini ziyaret edebileceginiz gibi asagidaki bir kac kelime ile ozetledigim bilgiler ile fikir sahibi olabilirsiniz

orkut google'in arkadaslik sistemi yonja.com un gelismis hali,halihazirda onucmilyon uyesi var ve sistem dahilindeki herkes birbiri ile yazisabiliyor,ucretsiz,golden membership gibi bir olay yok

yeterki karsi taraf sizi kabul etsin,hepsi bu

siz uye olduktan sonra kendi gruplarinizi ,arkadas ortaminizi bu onucmilyondan fazla insan arasindan kendiniz ,onlarin ozelliklerine bakarak seciyorsunuz

tabi uye olurken ingilizce bilmeden bu isi yapma sansiniz yok

benim bunda bir cikarim yok ,cok cok benim arkadas listeme girmek isterseniz beni kisi listenize eklersiniz hepsi bu

iyi bir hafta gecirmenizi dilerim

deepnavyblue
Seregwethrin
Bana bitane gönderirsen sevinirim, üyelik üyeliktir Smile. Mailim aşağıda...
abone
iyi iyi ..ben de bitane davetiye rica edeyim o zaman. Very Happy
reyyancemre
selam arkadaslar su an icin iki davetiye istemi oldu ve gerekli davetiyeleri yolladim

iyi kullanimlar

deepnavyblue
abone
henüz kontrol etmedim maili,ama şimdiden teşekkürler emeğine sağlık. Very Happy

reyyancemre wrote:
selam arkadaslar su an icin iki davetiye istemi oldu ve gerekli davetiyeleri yolladim

iyi kullanimlar

deepnavyblue
Seregwethrin
Saolasın davetiyem gelmiş. Ama şu ayarları yapmak öldürüyor insanı yok hayvanları sever misiniz yok renginiz nedir puffff Smile
mr.emre
******************@gmail.com

gönderirsen sevinirim
insolent1
reyyancemre wrote:
arkadaslar orkut nedir ogrenmek icin

www.orkut.com adresini ziyaret edebileceginiz gibi asagidaki bir kac kelime ile ozetledigim bilgiler ile fikir sahibi olabilirsiniz

orkut google'in arkadaslik sistemi yonja.com un gelismis hali,halihazirda onucmilyon uyesi var ve sistem dahilindeki herkes birbiri ile yazisabiliyor,ucretsiz,golden membership gibi bir olay yok

yeterki karsi taraf sizi kabul etsin,hepsi bu

siz uye olduktan sonra kendi gruplarinizi ,arkadas ortaminizi bu onucmilyondan fazla insan arasindan kendiniz ,onlarin ozelliklerine bakarak seciyorsunuz

tabi uye olurken ingilizce bilmeden bu isi yapma sansiniz yok

benim bunda bir cikarim yok ,cok cok benim arkadas listeme girmek isterseniz beni kisi listenize eklersiniz hepsi bu

iyi bir hafta gecirmenizi dilerim

deepnavyblue

zaten senin çıkarın olacak bi mesajına rastlamadım
Adv3rglobal
bakmak lazın pm ile yollarım maili
reyyancemre
emreready@gmail.com ve abonelin@yahoo.com.tr adresine iki davetiye gonderdim

gule gule kullanin arkadaslar

kendinize iyi bakin

selam ve sevgilerimle,
mr.emre
reyyancemre wrote:

kendinize iyi bakin

selam ve sevgilerimle,

teşekkürler
abone
saol emeğine sağlık.

reyyancemre wrote:

kendinize iyi bakin

selam ve sevgilerimle,
cavbela
banada bitane gonderebilirmisin *eskiden burda mail adresim vardı* teşekürler
g_unit90
bende istiyorum bir adet mail adresim : dallas2810@gmail.com
Şimdiden Teşekkürler
kolay gelsin...
reyyancemre
selam arkadaslar

cavbela@gmail.com; dallas2810@gmail.com adreslerine iki adet davetiye yolladim

gule gule kullanin

selam ve sevgilerimle,
bil-int
Bana da gönderirsen sewinirim.Mailim aşağıda.Şimdiden sağol...
reyyancemre
bilint@gmail kullanicisina bir adet orkut davetiyesi gonderdim

gule gule kullan

selam ve sevgilerimle,
Orman
gmail artik orkutmu olmus ulan ne sahtekar millet olduk ha utanmadan gmail davetiyesini bile orkut yaptik yazik yazik gel sana 1850 tane yolluyem davetiye ormanmail buda hade.
reyyancemre
seni tanimiyorum,tanimak gibi bir cabam da yok

ama pesin hukumlu olman senin bilgisizliginin ve arastirma yonunun sifir oldugunun bir gostergesi,

orkut denilen seyin ne oldugunu bilseydin ,boyle uslupsuzca konusup,densizlik yapmazdin

eger hicbirsey bilmiyorsan once google a gir orkut yaz ve bi ara bakalim dedigin gibi sahtekarlik dedigin seymiymis yaptigimiz,

cahillik belki bir yere kadar anlayisla karsilanir ama isi kustahlik boyutuna goturdugun zaman ,bu sistemin yoneticileri ve modlari seni bir uyarir iki uyarir ve sonunda seni sutlarlar burdan

bu sistemin yoneticileri bile orkut davetiyesi isterken ,sen bilmedigin bir konu hakkinda lutfen kimseye ahkam kesme,cunku bu yaptigin ile orkut bilgisi ozurlu oldugunu tum frihost kullanicilarina cok aleni bir sekilde gosterdin

soylemis oldugun uslupsuz sozlerin tamamini sana iade ediyorum arti bu davetiye isteyen tum arkadaslara da bu konuda bir ozur borcun var ,cunku onlarin da iyi niyet duygularina saldirdin ,bilincsizce ,kustahca ve ukalaca

zaten senin gibi bir insana boyle bir daveyitenin yollanmasi imkansiz ,cunku bu davetiyeler sadece elit bir yazisma ortami icermektedir,

senin bahsettigin gmail davetiyesi ise artik eskidi ,bunu kimsenin kimseye gondermesi gerekmez ,davetiyesiz de bu is rahat bir sekilde halledilebiliyor

bilgisizligine sunulur
Coomedy
sonuna kadar haklısın kardeş..

banada bir davetiye gönderirmisin ?

halowen [at] gmail [dot] com
Seregwethrin
tmm arkadaşlar sakin. Orman önce araştırın lütfen sonra başkaları hakkında yorum yapın orkut ayrı birşey gmail ayrı. Sözleriniz karşınızdakini incitmesin lütfen.
geyikkutuphanesi
reyyancemre wrote:
seni tanimiyorum,tanimak gibi bir cabam da yok

ama pesin hukumlu olman senin bilgisizliginin ve arastirma yonunun sifir oldugunun bir gostergesi,

orkut denilen seyin ne oldugunu bilseydin ,boyle uslupsuzca konusup,densizlik yapmazdin

eger hicbirsey bilmiyorsan once google a gir orkut yaz ve bi ara bakalim dedigin gibi sahtekarlik dedigin seymiymis yaptigimiz,

cahillik belki bir yere kadar anlayisla karsilanir ama isi kustahlik boyutuna goturdugun zaman ,bu sistemin yoneticileri ve modlari seni bir uyarir iki uyarir ve sonunda seni sutlarlar burdan

bu sistemin yoneticileri bile orkut davetiyesi isterken ,sen bilmedigin bir konu hakkinda lutfen kimseye ahkam kesme,cunku bu yaptigin ile orkut bilgisi ozurlu oldugunu tum frihost kullanicilarina cok aleni bir sekilde gosterdin

soylemis oldugun uslupsuz sozlerin tamamini sana iade ediyorum arti bu davetiye isteyen tum arkadaslara da bu konuda bir ozur borcun var ,cunku onlarin da iyi niyet duygularina saldirdin ,bilincsizce ,kustahca ve ukalaca

zaten senin gibi bir insana boyle bir daveyitenin yollanmasi imkansiz ,cunku bu davetiyeler sadece elit bir yazisma ortami icermektedir,

senin bahsettigin gmail davetiyesi ise artik eskidi ,bunu kimsenin kimseye gondermesi gerekmez ,davetiyesiz de bu is rahat bir sekilde halledilebiliyor

bilgisizligine sunulur

Sen boş zamanlarında köşe yazarlığı falan mı yapıyon?? Very Happy
Merak Smile
reyyancemre
geyikkutuphanesi diyorum sana lutfen kizma cunku adini bilmiyorum,

hayir bos zamanlarimda kose yazarligi yapmiyorum ama edebi yonum iyidir,aslinda dusunmuyor da degilim ,cunku bitirdigim bolum buna musait aslinda ,ama ben burada bile hafta da iki kere zor baglanip bir kac satir yazabiliyorum,nasil olur sence?

iyi bir hafta gecirmeni dilerim

selam ve sevgilerimle
reyyancemre
Coomedy Selam

sana bir adet orkut davetiyesi yolladim gule gule kullan

selam ve sevgilerimle,
geyikkutuphanesi
reyyancemre wrote:
geyikkutuphanesi diyorum sana lutfen kizma cunku adini bilmiyorum,

hayir bos zamanlarimda kose yazarligi yapmiyorum ama edebi yonum iyidir,aslinda dusunmuyor da degilim ,cunku bitirdigim bolum buna musait aslinda ,ama ben burada bile hafta da iki kere zor baglanip bir kac satir yazabiliyorum,nasil olur sence?

iyi bir hafta gecirmeni dilerim

selam ve sevgilerimle

çalışmalarında başarılarr. Yazmaktan vazgeçme Razz
reyyancemre
geyikci

selam

bana aslinda yasamaktan vazgecme dedin ,belki bilinci olarak belki de bilmeden

yazmak benim dogamin disa vurulmus hali zaten

ben ,icimdekileri parmaklarima dokemezsem yasamdan anladigim hic birsey olamaz zaten

bu baglamda ,yasami seven herkese sevgiye dair bir tutam bal calabiliyorsam,kul yapisi seker katilmadan ,ben bu dunya icin bir deger uretiyorum demektir

selam ve sevgilerimle,
insolent1
reyyancemre wrote:
geyikci

selam

bana aslinda yasamaktan vazgecme dedin ,belki bilinci olarak belki de bilmeden

yazmak benim dogamin disa vurulmus hali zaten

ben ,icimdekileri parmaklarima dokemezsem yasamdan anladigim hic birsey olamaz zaten

bu baglamda ,yasami seven herkese sevgiye dair bir tutam bal calabiliyorsam,kul yapisi seker katilmadan ,ben bu dunya icin bir deger uretiyorum demektir

selam ve sevgilerimle,

bilincli olarak soyledigi kanısındayım
reyyancemre
gerci ,geyikci gercekten bircok konu uzerinde bilgi sahibi biri ,kendisini sahsen tanimiyorum ama imgelemelerinden kendisinin bilgi dagarcigi hakkinda bir ongoru sahibi oldum ve yine de emin olmadan detay girmek istemedim

sulyet zaten ozun kendisidir

kendine iyi bak
bazorov
eğer elinde mevcutsa bana da bir orkut davetiyesi gönderir misin?
nusretsert@hotmail.com
kartal
Reyyancemre rica etsem bana da bir orkut gönderebilir misin?

Mail adresim

habermerkezi@kartalgazetesi.com

Sevgiyle kal
insolent1
reyyancemre galiba bayağıdır gelmiyor.siz özel mesaj atın belki mailine gelir.
mr.emre
yada msne ekleyin
TheMentor
bende tabiki vakit bulduğun bi ara (üye olmaya çalışmıştım ama olamaıştım benden davetiye istemişti eğer yollarsan beni çok mutlu edersin) şimdiden teşekkürler mailim

crazy89m@hotmail.com
duckling
üye olan arkadaşlar, nasıl? yonja gibi bişi mi Confused
serazat
Orkutu yapan adam Orkut Büyükkökten Konyalı össde türkiye 24.sü olmuştu bilkent mezunu sonra standford a gitmiş.
Orkut şu anda yasadışı grupların militan toplama yeri olarak devam ediyor

http://www.haberturk.com/news/220071.html burada bu konu hakkında (orkutun son durumu) haber var
TheMentor
serazat wrote:
Orkutu yapan adam Orkut Büyükkökten Konyalı össde türkiye 24.sü olmuştu bilkent mezunu sonra standford a gitmiş.
Orkut şu anda yasadışı grupların militan toplama yeri olarak devam ediyor

http://www.haberturk.com/news/220071.html burada bu konu hakkında (orkutun son durumu) haber var

arkadaşım bak şimdi kırmızıyla taradığım yerdeki lafın hiç yakışmıyor eğer kendisiyle yapılan röportajı okusaydın adamın o siteyi kapatmamak ve olayların dışında oldunu kanıtlamak için ne kadar uğraştığını görürdün

hep bizlerin sitelerinde birşeyler çıkar.bir çok site var satanistlerin toplandığı onlarda zararlılar ama tek dayanakları kendi içlerinde hallolmaları..

herkesin toplandığı bir yer var yazımın amacı bu ama bilin ki sizde uymayın bu oyunlara kim isterki binlerce üyesi reklam geliri olan bi siteyi 2 bin terorist için kapatmak?

biraz da bu yönden düşünün

saygılar
serazat
Thementor kardeş aslında doğru söylüyorsun katılıyorum sana belki bir karalama kampanyası olabilir googleye orkut yazınca bu haber geliyor.

hep bizlerin sitelerinde birşeyler çıkar yazmışsın kısmen doğru ama orkutun bizimle bir bağlantısı yok google firmasının bir hizmeti. tvde çok haber çıkıyor Türk doktor almanyada amerikada şunu buldu, Türk mühendis fransada bunu buldu, ama ülkemize hiç bir katkısı yok ki bu da o ülkelerin başarısı olarak sayılıyor ne yalan söylüyeyim gücüme Rolling Eyes gidiyor bu iş.

Saygılar&Sevgiler iyi günler
reso95
banada davetiye gönderirsen çok sevinirim teşekkürler
resatyavas@hotmail.com
cemalsd
Hoops Millet,
Orkut iyi bir site sizi kabul edenlerin IM lerini görürsünüz gruplar topluluklar oluşturabilirsiniz
Gmail Almak isteyenler Aşağıdaki linke tıklayıp alabilirler :) (hediyemdir desem gülünç olur)
https://www.google.com/accounts/SmsMailSignup1
orkut davetiyesi ebay.com da satılmakta bende orda aldın ne dilenecem ki ne gerek var
Ama isteyene davetiye verrrim ehuhu
Ama herkeze veremem malum sınırlı isim ve saire bilgilerinizi gönderin bakalım
fatihalp89
fatihalp89@gmail.com

pls
reyyancemre
uzun zamadir sizlere yazamadim

yurtdisindaki islerim dolayisi ile sizlere yazmaya ara vermek zorunda kaldim

yakinda gorusmek uzere

cogu arkadas davetiye istemis

hepinize yolladim

umarim elinize ulasmistir

eger ulasmadiysa

reyyancemre88@yahoo.com
revak86@hotmail.com

adresinden bana ulasabilirsiniz

gmail adimi icerdigi icin kullanmak istemedim

hepinize selam ve saygilar

kalin saglacakla

deepnavyblue
fatihalp89
çok sağol kardeş heryerde arıyordum

Ve hemen gönderdin bunun için ayrı tşk
TheMentor
teşekkürler arkdaşım sağolasın
hikomen
rica etsem banda bu orkut davetiyesi gönderebilirmisiniz
hikomen@gmail.com
teşekkür ederim
sena
banada yollarsan cok sevınırım. maılim aydinsena@hotmail.com şimdiden cok tesekkurler ne zamandır arıyodum uye : Surprised
hikomen
Dostum gönderdiğin için çok teşekkür ederim.
reyyancemre
orkut icin talepte bulundugunuzda hemen cevap vermem zor

belli periyotlarda bu adrese giriyorum ve ne var ne yok bakiyorum

islerim yogun ,lutfen bana sitem etmeyin

ben talepte bulunan herkese yollamaya calisiyorum

selamlar
reyyancemre
hikomen@gmail.com ve aydinsena@hotmail.com adreslerine birer adet orkut davetiyesi yolladim

gule gule kullanin
kambocyali_akif
Merhaba reyyancemre bende orkut.com davetiyesi istiyorum.Mail adresim akif_seksekci@hotmail.com bu adres ile sizin mail adresinize bir e-posta gönderdim.Şimdiden teşekkür ederim. Idea
osmozr
SELAM ARKADASIM BIR ORKUT DAVETIYESIDE BANA GONDERIRSEN SEVINIRIM .TESEKKUR EDERİM
osmozr@yahoo.com
felisleo
dostum adresim felisleo2@gmail.com
gönderirsen sevinirim.tşk..
Coomedy
e peki neden türkçelerşmiyor?4-5 kez denedim hem ie hem mozilla ama olmadı?? Sad Question Exclamation Question Question Exclamation Exclamation Exclamation Question Exclamation
Mirach
mraccik@gmail.com davetiyenizi sabırsızlıkla bekliyorum .. şimdiden düşüncenizden dolayı teşekkürler .. iyi günler ..
suse26
can26igh@gmail.com bi r davetiyede bana yollarsanız beni çok sevindirirsiniz
polemik
Davet hakkı bulunan arkadaşlar.

Orkut.com için cetintoray@gmail.com a davetiye gönderebilirseniz memnun olurum..
chop
arkadaşlar birtanede murutoglu@gmail.com adresine yollayan çıkarsa memnun olurum. şimdiden teşekkürler.
mryuksel
selam..

mail adresim: yukselumit74@gmail.com

teşekkürler.

orkut davetiyesi ihtiyaciniz varsa tarafima bir e-mail atabilirsiniz

deepnavyblue[/quote]
evran2
dosticin@gmail.com teşekkürler
kankusan
bana da orkut davetiyesi gönderirseniz sevinirim...
kankusan@gmail.com
teşekkürler.
mr.emre
mr.emre wrote:
******************@gmail.com

gönderirsen sevinirim

Mail adresimi editledim, onlarca mail geldi sende orkut varmış yolla diye. Very Happy

Bende orkut yok arkadaşlar çalıştıramadım bi türlü Very Happy boşuna mail atmayın. Very Happy
_melis_
ya arkadaşlarlar bende orkuta nezamandan beri üye olmak istiyodumm ve acaba bana davetiye yollaya bilecek arkada&#351 yollaya bilir mi lütfen çok çokk lazımmm msn
rebelde-melis@hotmail.com...gerçekten çokkk gerekliii ..........
reyyancemre
orkut daveyitesini artik bircok davetiye gonderdigim arkadaslardan temin
edebilirsiniz

yine de ihtiyacı olanlar varsa yardimci olmaya calisirim,sistemin isleyisinde bir problem gozukmuyor ,en azından ben problem yasamiyorum,

kalin saglacakla,

mehmet ali,
loserk
mr.emre wrote:

Mail adresimi editledim, onlarca mail geldi sende orkut varmış yolla diye. Very Happy

sende orkut varmış,bi yollasana Laughing
atomkarinca
orman arkadaş haklı,ama tutumu yüzünden bi anda tamamen haklı durumdan tmamen haksız duruma düşmüş......sebebi ise saldırganca yaklaşımı......

orman doğru öylüyor bu devirde gmail i olmayan internet kullanıcısını nerden bulacağız?? ayrıcada kayıt olunurken gmailin yoksa hemen bir adet edinile bilmen sağlanıyor...

orman arkadaşa kişisel olarak hak veriyorum,bence haklı genelde haksız...
reha muhtar Very Happy

orkut davetiysi yerine orkut sitesini tanıtsaydın bunlar yaşanmaya bilirdi,saol kareşim yeni bişey öğrendik sayende.