FRIHOSTFORUMSSEARCHFAQTOSBLOGSCOMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Picasa2, hello i blogspot

chorazy
Ludzie fantastyczna sprawa - swietny program znowu od googla (moze znacie - ja nie znalem ale sie normalnie zakochalem)

zadne tam acdsee - tylko i wylacznie Picasa2 i jej rozwiniecie "hello" - swietny program do przegladania, prostej obrobki i udostepniania zdjec.

http://www.picasa.com

po prostu super
Cult
Trzeba przyznać że to bardzo ciekawy program. Prosty w obsłudze przejżysty. Szybko się włacza i łatwo można wprowadzić zmiany do zdjęć.

Aktualnie poszukuje jakiego¶ dobrego programu do poczty. Outlook mi się znudził i troche muli kompa. Co s±dzicie o Mozilli Thunderbird ??
Je¶li ma kto¶ jaki¶ dobry program do poczty to będe wdzięczny za cynk.

Pozdrawiam
chorazy
Ja kiedys chcialem zainstalowac Thunderbirda ale nie wiedziec czemu nie otwieral mi maili - kiedy indziej dzialal - a jak zmienilem system od nowa to znowu nie dziala wiec dzialam dalej w Outlooku bo najwygodniej przechowuje wiadomosci (w jednym pliku pod haslem) i w razie awarii partycji wiem gdzie co mam i ze tego nie strace - a i backup jest bardzo prosty i automatyczny. Tak wiec Outlook.
fallco
a według mnie to The Bat! jest najlepszym programem do poczty, najbardziej przejrzysty i najprostszy w obsłudze, szczerze polecam bo sam używam i nie mam żadnych problemów, ¶miga aż miło...
Camel
Hehe, chorazy wiesz jak wesoło się łapie virusy/trojany przez "wspaniałego" Outlooka Very Happy

Spróbuj The Bat, jak nie idzie Ci Thunderbird to i tak bedzie bardzo dobra alternatywa dla Outlooka.
spider89
IncrediMail albo The Bat! sam używam tego pierwszego Smile pozdro
brqsl
Ja używam klienta poczty zaimplementowanego w Oprece... operka jest siuper...
ibix
The Bat jest liderem jezeli chodzi o programy do maili szybki prosty bezpieczny, a opera to mercedes w¶ród przegl±darek, ale z klienta w operze nie korzystam
chorazy
Tak - i tym sposobem zeszlismy z tematu - dlatego zamykam go.