FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Windows Media Player a altyazı eklenebilir mi?

loserk
arkadaşlar media player da divx izlerken altyazıyı da gösteren bi eklenti arıyorum,var mı böyle bişey?
loserk
ekleniyomuş..kendim sordum kendim cevapladım..
serdaralp
Bari nasıl oluyo..Onu da anlat..
tufansaba
radlight programını öneririm o daha iyi
aytac
mplayera altyazı ben ekleyemedim ekleyebilene helal olsun..
BSplayer kullanıyorum hm bedava hem güzel herkeşe tavsiye ederim
loserk
divx g 400 filtresini indiriyosunuz yüklüyosunuz media player da altyazı oynatabiliyosunuz..ama senkronizasyonda sorun çıkabiliyo

filtreyi isteyen pm atsın gönderiyim
loserk
tufansaba wrote:
radlight programını öneririm o daha iyi

radlight bildiğim kadarıyla türkçe karakterleri tanımıyor ayrıca trojan içeriyo...yanılmıyosam bonzi buddy idi, save.now da olabilir...
duckling
valla hiçbir program gerekmiyor. tek yapmanız gereken istediğiniz şarkı/video'yu başlatın ve sağ taraftaki playlistten ismine sağ tuşla tıklayıp Advanced Tag Editor'e tıklayıp açılan pencereden Lyrics kısmına gelip oradan Add butonu ile ekleyin Smile
kartal
duckling wrote:
valla hiçbir program gerekmiyor. tek yapmanız gereken istediğiniz şarkı/video'yu başlatın ve sağ taraftaki playlistten ismine sağ tuşla tıklayıp Advanced Tag Editor'e tıklayıp açılan pencereden Lyrics kısmına gelip oradan Add butonu ile ekleyin Smile

Test edildi onaylandı. Oldukça da iyi senkronize oluyor. Teşekkürler duckling
Seregwethrin
Codec yüklerseniz arkadaşlar her programda altyazıları izleyebilirsiniz. www.inndir.com adresinden codec(çözücüler)'e bakabilisiniz. En iyisi kazaalite codec pack. Ayrıca codecler olmasa bile BSplayer ile altyazı eklenebiliyor. Ayrıca BSplayer Pro kullanıyorum ve mutluyum Smile=
dxhunter
Neden Windows Media Playerki ? Avi formatli dosyalarin krali BSPlayer ile izlenir. Alt yazi dosyasini (SUB,SRT) Filmi actiktan sonra ustune suruklemen yeterli.
Seregwethrin
dxhunter wrote:
Neden Windows Media Playerki ? Avi formatli dosyalarin krali BSPlayer ile izlenir. Alt yazi dosyasini (SUB,SRT) Filmi actiktan sonra ustune suruklemen yeterli.

Ayrıca altyazıyı istediğin gibi oynuyorsun. Fontu, boyutu, yukarı, aşağı vs...
Dillian
Bana kalırsa WMP11 kolpa.BSPlayer daha iyi...
whoAmIIII
Vista kullanıyorum ve BS Player'da sadece ses var goruntu yok. MEdia Player'ada alt yazı ekleyemiyorum. VCL diye bir program indirdim ama goruntusu iyi degil.Biri yardımcı olursa sevinirim. Suanda vistayıda silemem.
loserk
whoAmIIII wrote:
Vista kullanıyorum ve BS Player'da sadece ses var goruntu yok. MEdia Player'ada alt yazı ekleyemiyorum. VCL diye bir program indirdim ama goruntusu iyi degil.Biri yardımcı olursa sevinirim. Suanda vistayıda silemem.

kazaanın son codec paketini indir.. direct vob sub sayesinde media playera altyazı ekleyebilirsin,ya da altyazı hakkındaki sorunlarını çözebilirsin... Wink
tufansaba
ACE Mega CoDecS Pack öneriririm

bunun yanına bs player pro tam süper olur ama vista kullanıpta aero temasını kullanırsanız bs player sorun çıkartıyor ve bu yüzden kullanamıyorum

o yüzden vlc playerı kullanıyorum hem sesler daha canlı hemde görüntü daha parlak ve canlı Smile