FRIHOSTFORUMSSEARCHFAQTOSBLOGSCOMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

NFS MW :)

ramlez
minimalne wymagania:
-Pentium 4 1.4 GHz
-256 MB RAM
-karta graficzna z 32 MB RAM

ja juz gram sobie i nie narzekam calkiem fajna gierka Very Happy a co wy o tym sądzicie ? jak Wasze wrażenia?
Asdef
bry (*XP) Wink

osobiście nie miałem okazji zagrać, ale jak mi wpadnie w łapki ta gra nie omieszkam spróbować Smile
spider89
gram i musze powiedziec ze nawet nawet Very Happy najlepsze sa ucieczki przed policja Cool
Executor
szczęściarze z tych co grali... A czym to się różni od NFSU2 Question
gecko
no więc różnice są takie:

-grasz za dnia
-musisz pokonać jednego gościa który "ukradł" ci samochód (fabuła, trzeba przyznać, niezła) a nie tylko wspinać sie na szczyt (choć jedno wiąże sie jakby z drugim... ale jest motywacja - bo co za palant kradnie BMW M3? Evil or Very Mad)
-wyglądu nie trzeba modyfikować (ale można Razz )
-JEST POLICJA Very Happy Very Happy Very Happy
-opcja spowolnienia czasu (tzw "Bullet Time") - uwierzcie mi, bardzo sie przydaje jak sie robi ciasno
-jak już napisałem: bardziej rozbudowana fabuła
-samochody egzotyczne a nie tylko "zwykłe" takie jak np: Lamborghini Murcielago, Mercedes McLaren SLR, Porshe Carrera GT, Aston Martin DB9 etc

Gra jest naprawde niezła. I to jest bzdura te minimalne wymagania. Ja mam Durona 1GHz, 256 DDRRAM i GeForce2 MX 400 64Mb i chodzi (w rozdzielczości 640x480 i właściwie bez szczegółów... ale działa Very Happy )

Tak więc serdecznie polecam
v3nd0r
No NFS całkiem niezła gierka.. Smile a juz na 3,1Ghz+ z geforce 6600 i 512Mb Ram mozna sie pobawić na full Very Happy Juz jestem dosc daleko w kampani bo na 8 miejscu blacklisty i sie zaczyna hardcore Very Happy Radiowozy sa całkiem juz niezłe ;D GTO.. heh i jazda.. NFS to jest klasyka uwielbiałem każda czesc, a szczegolnie Porshe przeszedłem i grałem w nia nawiecej.. po prostu rewelacja nie do zmiecienia.. Smile Jesli jeszcze nie grałes.. zagraj bo za wiele mozesz stracic :]
gecko
heh... na razie nie mam kasy na rozbudowe sprzętu... a szkoda

ja na razie nie mam za bardzo czasu grać ale już jestem na 13 miejscu Twisted Evil
Ramelof
Czy ktoś mi powie lub próbował instalować to na takim sprzecie. Czy na tym zadziała:

AMD Athlon 900mhz
256 RAm
Nvidia Riva TNT2 m64 32mb
ramlez
gecko wrote:
Gra jest naprawde niezła. I to jest bzdura te minimalne wymagania. Ja mam Durona 1GHz, 256 DDRRAM i GeForce2 MX 400 64Mb i chodzi (w rozdzielczości 640x480 i właściwie bez szczegółów... ale działa )

ja tych wymagan nie wyssalem z palca to sa oficjalne wymagania minimum wiadomo ze w 99% ze te minimalne wymagania sa wygorowane

Ramelof wrote:
Czy ktoś mi powie lub próbował instalować to na takim sprzecie. Czy na tym zadziała:

AMD Athlon 900mhz
256 RAm

Będzie cięzko ale mozesz probować (chociaż wątpie w to)
zawsze mozesz zrobic jakis test wydajnosci kompa w programie o diagnozowania i porownac go z wynikami gecko ( o ile on sie na to zgodzi i tez taki test zrobi)
ramlez
ramlez wrote:
gecko wrote:
Gra jest naprawde niezła. I to jest bzdura te minimalne wymagania. Ja mam Durona 1GHz, 256 DDRRAM i GeForce2 MX 400 64Mb i chodzi (w rozdzielczości 640x480 i właściwie bez szczegółów... ale działa )

ja tych wymagan nie wyssalem z palca to sa oficjalne wymagania minimum wiadomo ze w 99% ze te minimalne wymagania sa wygorowane

Ramelof wrote:

AMD Athlon 900mhz
256 RAm

Będzie cięzko ale mozesz probować (chociaż wątpie w to)
zawsze mozesz zrobic jakis test wydajnosci kompa w programie o diagnozowania i porownac go z wynikami gecko ( o ile on sie na to zgodzi i tez taki test zrobi)

Asdef wrote:
bry (*XP)
Smile witaj Very Happy
gecko
spoko Very Happy .nie ma problemu podajcie mi tylko jakim programem sprawdzić wydajność. i wydaje mi sie że ci pójdzie bo tak szczerze to dodałem pare szczegółów w opcjach... ale zastosuj moją metode zwiększania wydajności: powyłączaj co niepotrzebne (aż do przesady), odpal program FAST Defrag, zamknij proces explorer.exe, programem FAST oczyść pamięć 2-3 razy, zamknij FAST, odpal grę. pare FPS zawsze sie znajdzie Twisted Evil

A co do wymagań - wiem, sprawdzałem wcześniej na stronie EA. Jest to kolejny dowód na wszechobecny spisek producentów gier i sprzedawców hardware'u Laughing
ramlez
np Sisoft Sandra 2005 lub 3dmark

ale ja watpie zeby to poszlo na TNT Neutral przeciez ta gra chyba wogole nie obsluguje PV i VS a gf4 obsluguje do wersji 0.5 Smile
chorazy
no ja tez nie sadze zeby poszlo na TNT.

Jeszcze nie gralem ale widze ze powinienem Wink wiec moze w tym tygodniu podziele sie wwrazeniami.
grumman
na moim sprzecie chodzi dobrze. 800x600 i prawie minimum detali i jest ok czasami sie przycina zwlaszcza gdy goni mnie 10 SUV ale spokojnie da sie grac

celeron2 700MHz @ 874MHz
510 MB RAM dimm @ 87MHz
Gforce2 titanium 64MB DDR
plyta na BX stara ale prosta w budowie i naprawde ma duza wydajnosc jak na swoje mozliwosci

PS jak ktos jeszcze niema to spokojnie mozna sciagnac z torrenta u mnie lecialo jak burza. ewentualne dalsze info na PW bo oficjalnie nie wolno.
Kudlaty
a mi się bardzo gierka podoba... juz jestem na nr 10 z czarnej listy... Smile ale co prawda mało gram... jakoś tak... wiecie... gra to nie to co mnie najbardziej kręci... wole sie spotkać z kumplami niz grac na kompie...
luxtu
ja pogralem ze 4 dni i wywalilem bo juz jest to dla mnie nudne, cala gra polega na tuningi i wygrywaniu wyscigow; nie mowie ze jest to zle bo nie jest Razz tylko przejadlo mi sie
gecko
fakt że troche nudzi... ale przynajmniej nie przesadzili z długością kariery (NFS:U2 to po prostu miesiącami sie grało... przesadzam Razz ) no i samochody są fajne.

jak zaczyna mi sie nudzić to sie bawię z policją i tak ide ze zniszczeniami... 100k... 200k... 300k... i dalej Twisted Evil
atomek
gecko wrote:
fakt że troche nudzi... ale przynajmniej nie przesadzili z długością kariery (NFS:U2 to po prostu miesiącami sie grało... przesadzam Razz ) no i samochody są fajne.

jak zaczyna mi sie nudzić to sie bawię z policją i tak ide ze zniszczeniami... 100k... 200k... 300k... i dalej Twisted Evil

Jedziemy panowie i panie. Super gierka
gecko
zwłaszcza jak jedziesz za kółkiem wypasionego (ale bez przesady) Astona Martina DB9, ściga cie 15 wozów policyjnych, nad głową szumi ci helikopter, przed tobą jest blokada drogowa i do tego nie masz nitro ani spowalniacza. a zapomniałbym o zbliżającym sie od frontu SUVie i o bardzo ciasnej sytuacji na drodze Twisted Evil

ech jak ja to lubie Twisted Evil
mtx
lubię NFS ale ostatnio miałam... o rany.. nawet nie pamiętam kiedy i to mega staroć był... ale podobno nowy jest "zajebisty" (koniec cytatu) Smile

może ktoś ma link, żeby 'ściągnąć z net' Very Happy
NEO-GRYOK
Miałem okazje zagrać w oryginalną wersję Need for Speed: Most Wanted u szwagra, który kupił go sobie pod choinkę Razz . I naprawdę przerósł moje oczekiwania. NFS Underground 1 był graficznie lepszy w czasie jazdy od NFS Underground, 2 lecz brakowało mu miasta Smile A teraz NFS Most Wanted to mix. Wszystko wygląda naprawdę olśniewająco, odbijające się rzeczy na masce samochodu, spadające liście Smile miodzie. I najważniejsza modyfikacja Very Happy do rozgrywki wprowadzono opcję znaną z Matrixa, a mianowicie "zwolnienie czasu" teraz to się będzie brało zakręty Very Happy Muzyka świetna jak z pokolenia na pokolenie NFS. A "mtx" demo NFS Most Wanted znajdziesz na jego stronie głównej www.nfsmw.com . Sam właśnie stamtąd ściągnąłem dla kolegi.
gecko
ale pamiętajcie że na spowalniaczu strasznie rzuca autem i w sumie samochód ze spowolnieniem jedzie wolniej przez zakręty niż bez. ale np do niektórych miejsc przy 300 km/h można sie dostać tylko przy użyciu spowalniacza Very Happy

a grafika miodzio - wiem Twisted Evil u znajomego widziałem na full detal... opad szczeny Surprised
WMP
Ja bede masił w przyszłych dniach(bliskich prszyszłych) Ciekawe czy pójdzie na:

Duron 1000 MHz
256 ram
GeForce 2 400/400MX 64mb
WIN XP SP 2

??
gecko
gecko wrote:
I to jest bzdura te minimalne wymagania. Ja mam Durona 1GHz, 256 DDRRAM i GeForce2 MX 400 64Mb i chodzi (w rozdzielczości 640x480 i właściwie bez szczegółów... ale działa Very Happy )

Trzeba czasem lookać na początek postu
grumman
WMP wrote:

Ciekawe czy pójdzie na:

Duron 1000 MHz
256 ram
GeForce 2 400/400MX 64mb
WIN XP SP 2

??

pewnie ze pojdzie. u mnie poszlo to i u ciebie pojdzie (a moj sprzet to nie rakieta, nawet nie sanki ale niewazne) jedyne co trzeba spelnic to kompromis pomiedzy szybkoscia gry a detalami.
WMP
taaaa, ja zawsze gram na minimalnych detalach
Kudlaty
kurde... jest jedno co mi sie nie podoba w nowym nfs... chodzi mi o możliwości tuningowania wizualnego.... bardzo to okroili... i jakoś tak dziwnie... ale z policją jest ubaw na całego... Very Happy
gecko
też prawda. mi brakuje zwłaszcza dodawania wielu warstw "naklejek" natomiast reszta "powiedzmy" może być

a z policją to czasem są takie jaja... spróbujcie przy 300 km/h wcisnąć hamulec do podłogi i patrzcie co policja potrafi zrobić... albo olać pojazdy "rhino" i przy, powiedzmy 350 km/h, iść na czołowe Twisted Evil kombinacji jest multum

HIAHIAHIAHIAHIAHIAHIA Twisted Evil
matir
Witam!!!
Na ta gre czekalem dlugo. Wreszcie ja dostalem (kupilem Smile ). Pierwsze wrazenia - gra calkiem fajna jest calkowicie inna od poprzednich. Szczegolna uwage zwrocily mi poscigi z policia. Bardzo fajny trybik - kamienie milowe. Pomysl czarnej listy to tez dobre rozwiazanie. W pewnym sensie ciekawa fabula. Bardzo fajny poczatek kariery. Ogolnie super.
Moja ocena to 9,5/10.
Gram na full detalach na sprzecie:
AMD Athlon XP 2500+ Barto @2,2GHz
Radeon 9800 Pro
768 MB Ram

Pozdrawiam wszystkich fanow tej gry
dendi14.24
Gierka na prawdę super. Gdy pierwszy raz zagrałem nie mogłem wyjść z podziwu, Polecam wszystkim;D
Xaros
Ja juz prawie przeszedlem, zostal mi juz tylko razor. Gram na:
AMD 2,5GHz
1024MB Ramu DDR(400)
Nvidia Geforce 5500 256MB
I zapierdzela Wink