FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Photoshop Dersleri e-kitap

justo
Evet Arkadaslar Photoshop'u Kullanmam Cok Zor Oluyor Cunku ingilizce Elimde Turkcesi Yok Diyenler.. Sizlere Tr Yamasindan Daha iyi bir Sey Sunuyorum Photoshop Kullanim Kitabi Tamamen Turkce...

İndir

Çok sağlam bilgiler içermekte iyi okuyun.

Bu Arada Dosya Rapidshare'den Oldugu icin Belki Kullaniciniz Yoktur alin size bitane ben vereyim.. Wink
LOGIN: 36272
PASSWORD: 8961973

indireceğiniz kitap pdf olarak inecektir.Siz inen dosyayı photoshop ile açın ilk açtığınızda okunmasında güçlük çekebilirsiniz ama bir sayfa seçip onu jpg olarak kaydederseniz rahatlıkla okursunuz.

Hayırlı olsun.
Photoshopla ilgili sormak istediğiniz birşey varsa bu başlık altında sorabilirsiniz burdayım...
Wink Wink Wink
Tyran
photoshopla nasil bir resimi animasyon olarak yapabilirim?

mesela bunu bu hale nasil getirebilirim?
uoturkey
Bu aralar e-kitaplar çok moda oldu...Bunların yasal bir koruması var mı?
loserk
zannetmiyorum..rapide atmış atan,tıpkı diğer dosyalar gibi mesela mp3 ler gibi..koruma olsa bile takibi imkansız olur bence..
uoturkey
Mesala son öıkan ktaplar falan...Bunları firmalar kendi mi yapıyor yoksa bunlar bir korsan gurup içinde mi sayılıyor?
xuma
Kullancıların uploadları ile gerçekleşmekte eğer firmalardan şikayet gelirse bazen download'dan kaldırabiliyorlar.Ama genelde eski kitaplar upload ediliyor.Bunu yanında internet warken kitaplarla uğraşmak zor.Photoshop için kaynak gerekirse oldukça fazla link verebilirim.Ama yinede kitap için sagol.
Bunu yanında rapidde sorun yaşarsanız http://anonymizer.nntime.com/ adresini deneyin sadece remove scripts'i kaldırın.
Dillian
xuma wrote:
Kullancıların uploadları ile gerçekleşmekte eğer firmalardan şikayet gelirse bazen download'dan kaldırabiliyorlar.Ama genelde eski kitaplar upload ediliyor.Bunu yanında internet warken kitaplarla uğraşmak zor.Photoshop için kaynak gerekirse oldukça fazla link verebilirim.Ama yinede kitap için sagol.
Bunu yanında rapidde sorun yaşarsanız http://anonymizer.nntime.com/ adresini deneyin sadece remove scripts'i kaldırın.
E-kitap siteleri mevcutsa bana pm atarmısın veya bir topic aç herkez yararlansın.Teşekküreler
loserk
evet ya hakkaten elinizdeki e-kitap linklerinizi paylaşabilirseniz çok makbule geçer.
kemal44
çok sağol kardeş ben bi ara başlamıştım photoshop ama tam anlayamadım derslerine baktım biraz ama bu ders inşallah iyidir indiriyorum ...

emeğe saygı
gerimter
password incorrect pass zamanı dolmuş dosya inmedi bende neden acaba
darkeagle
gerimter wrote:
password incorrect pass zamanı dolmuş dosya inmedi bende neden acaba

Çünkü mesaj 2005'te gönderilmiş.
gerimter
Yahu 2005 in mesajı nasıl canlanmış bundan sonra onlarada bakayım.
ultimatermof
gerimter wrote:
Yahu 2005 in mesajı nasıl canlanmış bundan sonra onlarada bakayım.

Valla yorum yapsam dediğim o kadar çok eski konu varki... Konu hortlatmak istemiyorum. Ne kadar güzel bir forummuş burası eskiden de.
aligultekin34
Konu hort diye hortlamış.Bide link sağlam olsa ama nerde Laughing Laughing
ibrahim43
Rapidin sağlam premiumu var da şimdi wareze girer paylaşmak hem uzun ömürlü olmaz.Günlük hotfile,rapid,vipfile,fileserve falan premium hesap dağıtsam burda bak nasıl canlanır frihost Smile