FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

2011 deki hostingimi yeniden aktif edebilirmiyim..

bluxberry
Selam arkadaşlar.. 2 yıl aradan sonra tekrar aranıza katıldım askere gittiğim icin uzun sure girememistim dondum ve yeniden makinamı aldım sormak istediğim birsey var 2011 de acık olan hostingim tekrar aktif edebilirmiyim yada yeniden bi hosting request mi etmem gerek yardımcı olursanız sevinirim.. tesekkurler kolay gelsin.
darkeagle
bluxberry wrote:
Selam arkadaşlar.. 2 yıl aradan sonra tekrar aranıza katıldım askere gittiğim icin uzun sure girememistim dondum ve yeniden makinamı aldım sormak istediğim birsey var 2011 de acık olan hostingim tekrar aktif edebilirmiyim yada yeniden bi hosting request mi etmem gerek yardımcı olursanız sevinirim.. tesekkurler kolay gelsin.

Account kısmında host bilgilerin görünüyor mu?
bluxberry
evet gorunuor ve yeniden aktif ettiler saolsunlar.. simdi kullaniorum gercekten en ii hostinglerden bi tanesi..
RosenCruz
Frihost candır. Ben sanırım senelerdir açık bir hesabı kullanmaktayım Laughing
bluxberry
evet frihost candır Smile simdi bir cok yer free hostişng verior aynı sekilde forumlarda aktif olma sartı ile hatta o sartı bile aramanayan hostingler var.. yani eskilerde hostinglere shelleere o kadar para vermistik acaip zoruma gidior simdi o zamanları hatırladıkca.. neyse arkadaslar max kac gunde kapanior?
RosenCruz
bluxberry wrote:
evet frihost candır Smile simdi bir cok yer free hostişng verior aynı sekilde forumlarda aktif olma sartı ile hatta o sartı bile aramanayan hostingler var.. yani eskilerde hostinglere shelleere o kadar para vermistik acaip zoruma gidior simdi o zamanları hatırladıkca.. neyse arkadaslar max kac gunde kapanior?

Kolay kolay kapatmıyorlar sen haftada bir kaç post at yeterli. -10 a düşmemeye bak Wink
gerimter
zor hemşerim o.
darkeagle
gerimter wrote:
zor hemşerim o.

Aktif edilmiş zaten, nesi zor?