FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Hostuma ulaşamıyorum

maeglin20
Uzun zamandır hostu kullanmıyordum ancak yeni projem için host gerekliydi. Ancak hosta ulaşamıyorum. Control Panel kullanıcı adını ve şifresini hatırlamıyorum. Şifre hatırlatma kısmında kullanıcı adımı yazdığımda eğer doğruysa mail gönderildi diyor ancak mail falan gelmemiş. Sanırım yanlış maile giriyorum. Yardımcı olabilir misiniz ? İngilizce foruma da yazdım ancak cevap yok.
darkeagle
maeglin20 wrote:
Uzun zamandır hostu kullanmıyordum ancak yeni projem için host gerekliydi. Ancak hosta ulaşamıyorum. Control Panel kullanıcı adını ve şifresini hatırlamıyorum. Şifre hatırlatma kısmında kullanıcı adımı yazdığımda eğer doğruysa mail gönderildi diyor ancak mail falan gelmemiş. Sanırım yanlış maile giriyorum. Yardımcı olabilir misiniz ? İngilizce foruma da yazdım ancak cevap yok.

Büyük bir olasılık forumda aktif olmadığından hesabın iptal edilmiş olabilir. Sana verilmiş olan domainden sitene ulaşabiliyor musun?
maeglin20
http://www.maeglin.frih.net/

Ulaşabiliyorum evet.
darkeagle
maeglin20 wrote:
http://www.maeglin.frih.net/

Ulaşabiliyorum evet.

Bu durumda Bondings'e mesaj atman gerekir. Cevap vermesi uzun süreceği için diğer hesap oluşturan moderatörlere de atabilirsin. Ama öncelikle büyük bir olasılık puanına takacakları için forumda bir süre aktif olup, account kısmından puan sıfırlama talebinde bulunman gerekebilir.
maeglin20
Puan sıfırlama talebinde bulundum. Sanırım 2 yapmam gereken şey var. Mesaj atmak ve beklemek.
RosenCruz
İnaktif hesapları kapatmayı unutuyorlar sanırım bende -1000 küsür puanla host hala açıktı Smile
maeglin20
Puan sıfırlamasını bekliyorum. Hala bir cevap yok.
gerimter
ben eksiye düştüm sorun olurmu