FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Anket tabalı sosyal ağ

Bu sistemi beğendiniz mi?
Evet, beğendim
50%
 50%  [ 1 ]
Hayır, beğenmedim
50%
 50%  [ 1 ]
Total Votes : 2

mofselvi
Arkadaşlarınıza, tanıdıklarınıza, tanımak istediklerinize anket açarak soru sorabileceğiniz sosyal ağ www.moralpal.com , hizmetini başlattı.

Profil linkinizi paylaşarak arkadaşlarınızın size "şıklı sorular" sormasını sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın soru sorabilmesi veya duvarınıza yazabilmesi için kayıt olmasına da gerek yok. Ayrıca bunları yaparken kendi günlüğünüze yazabilir, istediğiniz kişileri takip edebilir, sohbette konuşmak için arkadaş olarak ekleyebilirsiniz. Tüm günlük notlarınızı ve size sorulan anketlere verdiğiniz cevapları Facebook profilinizde de otomatik olarak paylaşabilirsiniz.

Yeni hizmete açılmış olan moralpal.com şu an beta versiyonda olup üye alımına açılmıştır. Eğlenmeniz ve güzel vakit geçirmeniz için kurulmuş olan bu sosyal ağda tek kural bulunmakta; "Bu sitedeki her üye arkadaşınızdır, arkadaşınızı incitecek davranışlarda bulunmanız yasaktır."
mofselvi
darkeagle wrote:
Anlatımını okuduktan sonra merak edip hemen girdim siteye fakat açılır açılmaz hemen çıktım. Türk işi olduğu çok belli, özensiz ve basit...

Fakat orijinal yazılım Smile Tamamen Türk işi de sayılmaz. Programcı ekibinde benimle çalışanlardan biri, bölüm arkadaşım Pocame. Biraz Türk-Afrika işi bu.

Yorumunuz için teşekkürler. Dikkate alıp tasarım konusunda iyileştirmeye gitmeyi düşünüyorum.
mofselvi
Forumda hata mı var? Sizden sonra yazdığım halde cevabım sizinkinin üstünde gözüküyor.
darkeagle
Anlatımını okuduktan sonra merak edip hemen girdim siteye fakat açılır açılmaz hemen çıktım. Türk işi olduğu çok belli, özensiz ve basit...