FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!


19 yıllık karısı erkek çıktı

sadecegir
Belçika’da bir koca 19 yıldır evli olduğu karısının "erkek" olduğunu öğrenince şoka girdi. İsminin Jan olduğu belirtilen 64 yaşındaki koca tam 19 yıllık "karısının" erkek olduğunu dair tek bir ipucuna bile rastlamadığını söyledi.

Belçika’da yayınlanan Nieuwsblad gazetesinin haberine göre, Belçika’nın Antwerp kentinde yaşayan ve soyadı gizli tutulan "Jan" 1993 yılında kız kardeşinin yanında çocuk bakıcısı olarak çalışan "Monica" ile tanıştı.

İlk görüşte birbirine aşık olan çift kısa bir süre sonra evlendi. Tanıştıklarında eşinin “son derece güzel ve hayli feminenö olduğunu söyleyen Jan, "Monica o zamanlar 27 yaşındaydı, ben de 44. Çocuk istemediğini söyledi. Benim de zaten önceki evliliğimden iki çocuğum vardı. O yüzden şüphe duymak aklımdan geçmedi. Buna karşılık benim çocuklarıma çok iyi bin anne oldu" dedi.

Cinsel ilişkilerinde hiçbir şeyden şüphelenmediğini belirten ve eşinin doğum kontrol hapı kullandığını söylediğini belirten şaşkın koca, son zamanlara kadar oldukça mutlu bir evlilikleri olduğunu söyledi.

Jan, eşinin son zamanlarda vücut hatlarını fazla ortaya koyan giysiler ve mini etek giymeye başlaması nedeniyle birtakım sorunlar yaşadıklarını söyledi.

Belçikalı şanssız koca, 19 yıllık karısının erkek olduğunu ise, evlerine gelen eşinin kuzeninin ağzından kaçırmasıyla öğrendiğini belirtti.

Durumu açtığı oğlunun da benzer söylentiler duyduğunu söylediğini ifade eden Jan, o gece eşiyle yaptığı ısrarlı konuşmalar sonucu durumu itiraf ettirdiğini belirterek, "İşte o gün bütün dünyam yıkıldı. Kendisine boşanma davası açtım. Şimdilik aynı evde kalıyoruz ancak ayrı odalarda yatıyoruz" dedi.
FlyCamper
Cinsel ilişkiye girerken hiç mi hiç bakmaz arkadaş Very Happy
darkeagle
FlyCamper wrote:
Cinsel ilişkiye girerken hiç mi hiç bakmaz arkadaş Very Happy


Geçenlerde izlediğim yabancı bir dizinin bir bölümünde bu konuya denk gelmiştim. Cerrahi operasyonlar ile görerek hiçbir şekilde ayırt edilemeyecek hale gelinebiliyor fakat rahim yapısını oluşturmakta tıp da yetersiz kaldığı için doğal yöntemle çocuk sahibi olmaları mümkün değil. Ancak bu şekilde ayırt edebilirsin ki haberde de belirtildiği gibi çocuk sahibi olmayı planlamıyormuş...
Related topics
Its 19 October 2005 - NEW MACS
[man] phpBB 2.0.19 (Style Changer/Demo Mod) SQL Injection
Birthday Hack PHPBB 2.0.19
Atatürk'ümüz için DEV Arşiv
google'un yapmayacağı yok
Koka Kola değil, Kol Kola
19" LCD
Lying suicide bomber kills 19 day laborers
Pardus Linux'ün son betası çıktı
wordpress 2.1 çıktı
Uykucu -Öykü-
Tarihteki esrarengiz olaylar...
Hayatımızla "Maytap" geçiyorlar
hopkinsville olayı ve ufolar
Reply to topic    Frihost Forum Index -> Language Forums -> Turkish

FRIHOST HOME | FAQ | TOS | ABOUT US | CONTACT US | SITE MAP
© 2005-2011 Frihost, forums powered by phpBB.