FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Test için free php host

gerimter
testler için kullanabileceğimiz free php server bilen varmi arkadaşlar.
hakaner
000webhost.com var bildiğim ama daha önce hiç kullanmadım.
RosenCruz
Şu adres sanırım işini görebilir ;

http://www.rosencruz.com/2012/09/bedava-web-hosting-servisleri/ Wink
hakaner
Favorilere ekledim, gün gelir lazım olur Smile
RosenCruz
hakaner wrote:
Favorilere ekledim, gün gelir lazım olur Smile

Ekle kardeşim. İmkan oldugunca güncel tutacağım. Wink
gerimter
bende ekledim günceli unutma.
gerimter
Rozen bu tür siteler herzaman gerekiyor iyi çalışma olmuş.
RosenCruz
gerimter wrote:
Rozen bu tür siteler herzaman gerekiyor iyi çalışma olmuş.

Teşekkürler. Güncellemek kolay ama bedava hostlar çok kolay kapanıyor. Sürekli daimi olanlar orada kalsın istiyorum. Arama motorlarından çok gelen oluyor. Tıklarında çalışan siteler çıksın karşılarına.

Şu sıralar benzer bir sistem üzerinde ben de çalışıyorum. Sadece forum hosting olacak ama. Muhtemelen reklamsız, bağışlar üzerine dönen bir sistem gerçekleştirebilirim. Bakalım. Proje aşamasında Rolling Eyes
gerimter
neden sadece forum ? alan limiti koy ne olursa olsun.
RosenCruz
gerimter wrote:
neden sadece forum ? alan limiti koy ne olursa olsun.

O da olabilir. Dediğim gibi olay sadece proje aşamasında. Elimde bir iki adet boş VPS var. Pek fena makinalar değiller. Yani temiz düzgün tutulan bir sunucuda fazla trafiği olmayan epey site barındırabilir.

En azından maliyetini çıkarır mı bu tarz bir iş ona bakıyorum. Maliyetini de geçtim, spammerlar, sahteciler, phishingciler falan saçma sapan işler yapıyorlar, sonra sıkıntı çıkıyor ondan çekiniyorum. Daha önce yaşadım. Kapattım sinirimden. Kaç yerden yasal uyarı maili geldi sonra benim başım belaya girecek iyi niyetli bir şeyler yapalım derken. Böyle genç arkadaşlara ufak sitelerini deneyip emekleme sürecini atlatabilecekleri php host verelim diyoruz başa bela oluyor. Adamlar banka internet şubelerinin aynısını yapıp koyuyor hosta. Bir yerden sonra hepsini tek tek kontrol etmek de imkansızlaşıyor. FTP erişimsiz bir forum/blog hosting o yüzden daha mantıklı gelmişti. Rolling Eyes

Her türlü öneri ve fikirlere açığım Wink
pcmerkezi
bence en iyisi bir frihost birde host1free Smile
hakaner
edit: yanlış konu Smile
RosenCruz
Avrupa merkezli bir VPS almayı planlıyorum. Oradan da sizlere veririm hesap isteyen arkadaşlara kullanırsınız. Şu an Amerika var ama tepki süresi buradan ağır kalıyor onu iptal edebilirim. Makine canavar gibi ama Türkiye'den anca 22x ms tepki veriyor. Avrupada bu rakam 90 civarında

Ama ABD VPS'ler daha ucuz. orada bandwidth çok daha ucuz ve hesaplı. Ayda 5 dolar civarına inanılmaz makinalar var. Rolling Eyes
mofselvi
pcmerkezi wrote:
bence en iyisi bir frihost birde host1free Smile
evet katılıyorum. host1free.com a anında kayıt olup kullanabilir yazılımları test edebilirsin
gerimter
ben bayethost kullanırdım adamlar durup dururken hostu silerdi
hakaner
Açıkcası bana şu anda sadece üzerinde test yapmak için (wordpress) kullanacağım bir host gerekli. Şuan buradan aldığım alanı da o amaçla kullanıyorum.