FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

iPhone 5'in Türkiye fiyatı

gerimter
İlk 24 saatinde rekor kıran iPhone 5'in Türkiye satış fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu.

Türkiye'de faaliyet gösteren online alışveriş platformlarından biri, Apple iPhone 5 16 GB modeli KDV dahil 3.299 TL'den ön siparişe açtı. Cihazın teslim tarihi ise 5 Ekim 2012 olarak belirtiliyor
darkeagle
gerimter wrote:
İlk 24 saatinde rekor kıran iPhone 5'in Türkiye satış fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu.

Türkiye'de faaliyet gösteren online alışveriş platformlarından biri, Apple iPhone 5 16 GB modeli KDV dahil 3.299 TL'den ön siparişe açtı. Cihazın teslim tarihi ise 5 Ekim 2012 olarak belirtiliyor

iPhone'a para veren zihniyeti hiç anlamıyorum. Ben kendi telefonumu aldığım zaman iPhone4 2800TL idi. Ben kendi telefonumu 1100TL'ye aldım. iPhone'un fiyatı düşerken benimkinin fiyatı çıktı. Ben telefonumu aldıktan sonra iPhone 4S ve şimdi de iPhone 5 çıktı. Aradan bu kadar süre geçmiş olmasına rağmen, iPhone hala benim telefonla yapabildiğim birçok şeyi sağlayabilecek kapasiteye gelmiş değil. Sırf görüntüsü güzel olduğu için veya moda olduğu için gidip de asla iPhone almam. Hiç kullanışlı bir telefon değil, üstüne bir de nazı var. Yok ben onu çalıştırmam, yok şu bana göre değil, yok havayı beğenmiyorum, yok sim kart bana yakışmıyor vs. vs. Bu ne yahu o mu bizim istediğimizi yapacak, biz mi onun?
hakaner
Yenilik namına hiçbir şey vaad etmeyen bir kapalı kutuya o kadar para veren, o parayı kendisi kazanmıyordur zaten. Fakat yinede satış rekorları kırar, hatta o telefonu almak için bakireliğini satışa çıkaranların haberlerini de yine okuruz. Apple'ın başarılı olduğu en iyi şey reklam-pazarlama taktikleri. Üstüne ülkemizdeki vergi-ötv-faiş kar payları da cabası. Bana göre şu anda fiyat-performans olarak alınabilecek en iyi telefon samsung galaxy s3 ve neredeyse iphone 5'in yarı fiyatına...
RosenCruz
Bana çok uçuk geldi o para. 300 TL'lik Vodafone 945'ime devam. Gayet de memnunum Rolling Eyes
gerimter
Bende dershanenin 30 liralık samsunguna devam Smile
RosenCruz
O paraya ABD'den alır gelirsiniz Smile
pcmerkezi
aynen parası baya bir uçuk geldi. ama o fiyata telefon almak istiyorsanız gidin iphone yerine galaxy alın derim. bana göre öyle aham şaham telefonlar dikkatimi çekmiyor yine en iyisi takoz nokia Very Happy
mfatih
içindeki yongalar altından herhalde cihazın Very Happy note 2 alın daha iyi
samanyolu07
Aynen sanki çipset altından.. Çok geçirelim çok satalım mantığı var adamlarda.Başarıyorlar da. Telefonları amacından saptırıp süs nesnesi haline getirdiler. Apple valla adamı gömer cemaatin haberi olmaz