FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

En akıllı telefon

gerimter
Şift deletetenin testine göre
Samsung Galaxy S3, tarayıcı performansıyla testi açık ara önde kapatıyor. Testi ikinci bitiren telefon ise iOS 6 Beta 3 kurulu iPhone 4S oldu. Testin şaşırtıcı çıkışını Huawei Ascend P1 yaptı. Standart Android arayüzü ve firmanın yaptığı yazılımsal değişikliklerle beraber, kendinden çok daha güçlü One X gibi modelleri geride bırakarak testi üçüncü olarak bitiriyor.
FlyCamper
Galaxy S III güzel telfon almak lazm ama ucuzlamasını bekliyorm ben şöyle bi 1500 olsa alıcam inşallah Very Happy
hakaner
Galaxy Note2'de çıkmak üzere. Ben asıl onu bekliyorum.
FlyCamper
Benim telefonumun modeli xL archer M3 gayette memnunum. Dünyada sadece 4 tane üretilmiş bir telefon. Birtanesi bende. Telefonun özellikleri ;

Wi-Fi
Flash [v ~ Çıktığında otomatik olarak yeniliyor]
Kamerası 41mp.
Android
Eskiden bir sitesi vardı adı ise ; www.xlmobilephone.com 'dı . Ama şimdi ne bilmiyorum.
Yanında verilen cihaz sayesinde telefonun nerde olduğunu Google Maps gibi birşeyle bakıyorsun.
İçinde kendine ait photoshop cs4 Mobile phone v3 var.
gerimter
41mp kameramı bir fotosunu paylaşsana.
darkeagle
FlyCamper wrote:
Benim telefonumun modeli xL archer M3 gayette memnunum. Dünyada sadece 4 tane üretilmiş bir telefon. Birtanesi bende. Telefonun özellikleri ;

Wi-Fi
Flash [v ~ Çıktığında otomatik olarak yeniliyor]
Kamerası 41mp.
Android
Eskiden bir sitesi vardı adı ise ; www.xlmobilephone.com 'dı . Ama şimdi ne bilmiyorum.
Yanında verilen cihaz sayesinde telefonun nerde olduğunu Google Maps gibi birşeyle bakıyorsun.
İçinde kendine ait photoshop cs4 Mobile phone v3 var.

Telefonun gerçekten ilginçmiş. Bildiğim kadarı ile 41mp kameraya sahip tek telefon Nokia 808. Bir de Photoshop'un CS4 olarak hiçbir mobil versiyonu yapılmamış. Sitesi olmayıp, desteği olmaması da garip, kaldı ki xlmobilephone.com daha önce hiç kayıt bile edilmemiş. Sanki uzaydan 4 tane düşmüş, biri de senin önüne düşmüş. Gerçekten çok ilginç...
FlyCamper
Telefon benim önüme düşmedi. Sadece isveçde satılıyor. Fakat şuan telefondan sadece 1 tane kaldı. Telefonun değeri yaklaşık 10.500 $.

xlmobilephone.com Kapandı demiştim zaten?.

Ama şuan o telefon bendede yok maalesef ,S;.
Çünkü artık telefon kullanmıyorum. Telefonu 5000$ sattım. Araplara Very Happy
Şuan LG markalı telefonu kullanıyorum. Şuan 1700tl mi ne galiba. Çokda memnunum. S3ü bile geçer diye düşünüyorum.
gerimter
wonder gayet iyi.
darkeagle
Samsung Galaxy S4 iddialı geliyor...
gerimter
özellikleri nasıl
darkeagle
gerimter wrote:
özellikleri nasıl

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_iv-5125.php

Dört çekirdekli çift işlemci, 5" Full HD Ekran, 2 GB Ram, 13 MP Kamera vs. gibi hayvani özelliklere sahip...
gerimter
Resmen gelişmiş bilgisayarlar bunlar.