FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

PKK örgütüne katlım oranları

gerimter
Örgüte katılanların %80i Suriye,%20si İran,%10u Türkiye.%110luk bir örgüt, bu nasıl iş anlamadım arkadaşSmile
mfatih
biraz atış yapılmış olabilir ama suriyeyi kökten temizlemek lazım
hakaner
Nereden geldiklerine değil, nereden beslendiklerine bakmak lazım.
mfatih
maalesef çevremizde bir tane dostumuz yok
codermage
Sözümona kuruluş amacı Türkiye'deki ezilen halklarını korumak olan örgütün Türkiye'den sadece %10luk pay alması da enteresan durum Smile
FlyCamper
Savaş çıkarsa zaten suriye kökten temizlenecek. Ama türkiyede zarar görücek. Prof. lar "Savaş çıkarsa türkiyenin % 40 ı zarar görüceğini söylemiş" Neye göre söylemiş bilmiyorum ama silahlar,uçaklara göre herhalde.Ama biz %40 zarar görürken onlar %80,%90 zarar görücekmiş. Biz saldırmasakta zaten suriyenin %100 ü gidicek. Esad suriyeli bırakmıyor. İnşallah şu pkklılarıda öldürür de bizde kurtuluruz.
Zaten her saniye güçleri(nüfüs) eksiliyor. Onlar kendi kendini yok ediyor. Bizde savaş çıkarsa yardım edicez.
mfatih
FlyCamper wrote:
Savaş çıkarsa zaten suriye kökten temizlenecek. Ama türkiyede zarar görücek. Prof. lar "Savaş çıkarsa türkiyenin % 40 ı zarar görüceğini söylemiş" Neye göre söylemiş bilmiyorum ama silahlar,uçaklara göre herhalde.Ama biz %40 zarar görürken onlar %80,%90 zarar görücekmiş. Biz saldırmasakta zaten suriyenin %100 ü gidicek. Esad suriyeli bırakmıyor. İnşallah şu pkklılarıda öldürür de bizde kurtuluruz.
Zaten her saniye güçleri(nüfüs) eksiliyor. Onlar kendi kendini yok ediyor. Bizde savaş çıkarsa yardım edicez.

esat ve pkklıları öldürmek mi böyle bir ihtimal var mı sence? asıl orayı alacaksın buradaki kürdistan istiyoruz diye g..lerini açan kal..akları da koyacaksın oraya çekeceksin tekrar sınırı ne b..k yerlerse yesinler orada bakalım doktorsuz, mühendissiz 2 gün ülke idare edebilecekler mi. bunlar kendilerini ne sanıyor bunlara bu kadar güveni kim veriyor anlamak güç

oradan alacaksın suriyeyi diyoruz gerçi de bu savaş olayları da buradan yazmak gibi olmuyor bir sürü şehidimiz gazimiz olacak zor günler geçirilecek belki 10 yıl geri gideceğiz ama şu var şu pkk kökünden halledilse Türkiye inanıyorum 10 yılda 20 yıllık iş yapar kendini toparlar bu beş para etmez şerefsizleri gebertmek için bile bir sürü para harcıyoruz silaha harcadığımız bu kadar parayı başka sektörlere yatırabilseydik şu anda çok daha iyi durumda olacaktık belki o zaman Türkiye'nin doğu kesimleri de gelişecekti ama şerefsizler anca hammallık yapmayı ya da başkasının kuklası olmayı bilirler zeka verilmemiş çünkü bunlara gereksiz yaratıklar tabi şu var gereksiz yaratık yoktur bunlara çuval taşıtırsın yine işe yarar iş yok diyorlar işadamları oraya fabrika kurmaya çekiniyor fabrikayı kuracak adam ertesi gün bu yav..aklar fabrikayı tarayacaklar bunlar hiç bir şey hak etmiyor ki yapılsın yahu 80 milyon nüfusumuz var genç nüfusumuz fazla diyoruz ama 30 milyonu gereksiz arkadaş devlete yararı olacağına zararı oluyor bunların ulan bu devlette sadece Türk ve kürtler mi yaşıyor Çerkesi var Lazı var Boşnakı var Muhaciri var kimse bunlar gibi yapmıyor anadilde eğitim istiyoruz demiyor bir tek siz mi akıllısınız ulan anadilde eğitim ne lan bu ülkede yaşıyorsan resmi dilini öğreneceksin koçum şusu busu yok biz öğreniyor muyuz öğreniyoruz sizde öğreneceksiniz vergi vermiyorsunuz para yok diyorsunuz düğünlerde on kilo altın takıp kalashnikovlarla ateş açmayı biliyorsunuz ulan nedir sizden çektiğimiz ulan gereksizler bu devlette Türk ibaresi ırk olarak geçmiyor ki millet olarak geçiyor bu ülkede yaşayan herkes Türk sayılıyor ve burada yaşayacak insanlar da bunu kabul ediyor etmeli de bu nedir arkadaş bölünelim kurtulalım ulan eminim ki daha çok gelişiriz bölünsek parazitlerden kurtulacağız nitelikli eleman gerekli bize niteliksiz değil nüfus gerekli bize koyun sürüsü değil...
FlyCamper
Küfür etme .. yapsan bile anlıyoruz hani ban yiyebilirsin. Dikkat.