FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Başvuru için bilgi almak istiyorum

SinoVax
Arkdaşlar merhaba öncelikle sormak istediğim şu başvuruyu ingilizce mi türkçe mi yapıcaz? Eğer ingilizceyse örnek başvuru yazabilecek var mı ingilizcem pek yok da..

Günlük içimden gelenleri, teknoloji haberlerini, tarih yazılarını,makalelerini, site tanıtımları, program tanıtımları, görsel anlatımlarımı koyabileceğim bir blog açmak istiyorum.

NOT: belki sonradan forum da ekleyebilirim.

Yorum yazan, ilgilenen herkese teşekkür ederim bi an önce yorumunuzu bekliyorum
darkeagle
Başvuru yapmadan önce, ingilizce olarak diğer başlıklarda da en az 5 adet kaliteli mesaj göndermelisin...
SinoVax
darkeagle wrote:
Başvuru yapmadan önce, ingilizce olarak diğer başlıklarda da en az 5 adet kaliteli mesaj göndermelisin...

google translate ile çevirsem cümle bozuk gider bnde de ingilizce yok nası olcak bu Very Happy
SinoVax
Arkadaşlar google translate le 6-7 mesaj yazdım şimdi yardımcı olabilecek var mı acaba başvuru için ?
darkeagle
SinoVax wrote:
darkeagle wrote:

google translate ile çevirsem cümle bozuk gider bnde de ingilizce yok nası olcak bu Very Happy

Öncelikle şunu belirteyim: Frihost'un amacı kaliteli bir forum oluşturmak, ve bu kaliteli ortamın oluşmasına katkı sağlayanları host ile ödüllendirmek. Ödüllendireceği kişileri seçerken doğal olarak mesajlarına bakıyorlar. Şu an Türkçe bölümü için herhangi bir moderatör olmayıp, Türkçe yazılan mesajları değerlendiremedikleri için, ingilizce olarak kendini belli edeceğin en az 5 tane kaliteli mesaj şartını yerine getirmen gerekiyor. Bunun için de ingilizcesi sağlam birine ihtiyacın var. Google translate'in çevireceği cümleler kendini belli ediyor ve kaliteli sayılmıyor...
SinoVax
darkeagle wrote:
SinoVax wrote:
darkeagle wrote:

Öncelikle şunu belirteyim: Frihost'un amacı kaliteli bir forum oluşturmak, ve bu kaliteli ortamın oluşmasına katkı sağlayanları host ile ödüllendirmek. Ödüllendireceği kişileri seçerken doğal olarak mesajlarına bakıyorlar. Şu an Türkçe bölümü için herhangi bir moderatör olmayıp, Türkçe yazılan mesajları değerlendiremedikleri için, ingilizce olarak kendini belli edeceğin en az 5 tane kaliteli mesaj şartını yerine getirmen gerekiyor. Bunun için de ingilizcesi sağlam birine ihtiyacın var. Google translate'in çevireceği cümleler kendini belli ediyor ve kaliteli sayılmıyor...

Dostum en azından yardımcı ol sen bi şansımı deneyeyim olmazsa napim almam bende ingilizce yok olan bi tanıdık da yok Smile
mfatih
hiç mi yok kısa ama mantıklı bir kaç cümle yazsan yine açarlar
SinoVax
mfatih wrote:
hiç mi yok kısa ama mantıklı bir kaç cümle yazsan yine açarlar

O kadar yazdım ya hatta garanti olsun diye 5 den fazla yazdım sadece başvuru işi kaldı
gerimter
Host istemek için pm at cevap gelir.
FlyCamper
"Inside day leaders, technology news, history essays, articles, site promotion, the program launches, which you can place collogues blog I want to open a visual narrative."

Böyle birşey dediğin kötü çevirdiysem özür dilerim.
adminmelih
hocam sitede 5-6 dil olup Türkçenin de buna dahi,l olması gerçekten ilginç. FM gibi milyonların milyarların oynadığı bir oyunda bile Türkçe dil desteği yokken , beleş olan herşeyde nasıl ön plana çıktığımız belli oluyor Smile)))
hakaner
adminmelih wrote:
hocam sitede 5-6 dil olup Türkçenin de buna dahi,l olması gerçekten ilginç. FM gibi milyonların milyarların oynadığı bir oyunda bile Türkçe dil desteği yokken , beleş olan herşeyde nasıl ön plana çıktığımız belli oluyor Smile)))

Türk'ün gücü diye boşuna dememişler Mr. Green
adminmelih
hakaner wrote:
adminmelih wrote:

Türk'ün gücü diye boşuna dememişler Mr. Green

kesinlikle katılıyorum. Tabi ki kendimin de onlardan biri olduğunu gizlemiyorum Smile)) alanı aldım , sağolsunlar gönderdiler hemen...
biz de insanlığımızı yapalım foruma arada bir takılalım Smile)
FlyCamper
Üstte Göndermiştim işine yarar umarım