FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Süt'ü Bozuklara Karşı,Helal Süt Emmişlerin Takımı

gerimter

RedHack korsan grubu, Milli Eğitim Bakanlığı'nın "Okul sütü-Akıl küpü" adıyla başlattığı süt dağıtım projesinin ilk gününde yüzlerce ilköğretim öğrencisinin zehirlenmesini protesto etti.

Süt dağıtım ihalesini alan Yörükoğlu Gıda, Gülsan Gıda ve Pınar Süt'ün sitesini hackleyen Kızıl Korsanlar, ayrıca sol içerikli müziklerin hakim olduğu bir videoyu twitere attı.
darkeagle
Protestoları desteklerim, hackerları desteklerim fakat RedHack'i hiç desteklemiyorum. RedHack emellerinde bölücülük/ırkçılık bulunduran bir takımdır. RedHack'in amatörce yapılmış bu saldırılarının bu denli haber edilmesini, bu takımın bu kadar reklamının yapılmasını, emellerine destek olduğu düşüncesi ile doğru bulmuyorum...
hakaner
Biraz araştırınca banada redhack pkk destekli bir örgütmüş gibi geldi. Ayrıca en son ttnet internet kesintisini de biz yaptık demişlerdi ama günler sonra işin altından başka şeyler çıktı.
darkeagle
hakaner wrote:
Biraz araştırınca banada redhack pkk destekli bir örgütmüş gibi geldi. Ayrıca en son ttnet internet kesintisini de biz yaptık demişlerdi ama günler sonra işin altından başka şeyler çıktı.

Aynen dediğin gibi...
gerimter
sosyalist eğilimli zaten.
codermage
Bizim orada boylelerine "boş beleş" derler Smile