FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!


IPhone‘un En Büyük Rakibi Galaxy S III Geliyor

BURAK_X

Quote:
Analistler, Galaxy S III'ün, Apple ile Samsung arasındaki rekabeti iyice alevlendireceğini düşünüyor. Samsung, medya kuruluşlarına gönderdiği davetiyede, "Gelin ve yeni Galaxy ile tanışın" ifadesini kullanırken, yeni akıllı telefon hakkında hiçbir detay vermedi.

Galaxy S III'ün tasarımı ve kullandığı donanıma ait detaylar hala bilinmiyor. Ancak Şubat ayında Barselona'da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi'nde ipuçları toplayan analistler, Galaxy III'ün 11,6 santim genişliğinde ekran ve 1280x720 ekran çözünürlüğe sahip olmasını bekliyor.

Dört çekirdekli işlemci kullanacağına kesin gözüyle bakılan yeni nesil Galaxy'nin, satışa sunulacağı bazı ülkelerde kullanılabilecek olan LTE (süper hızlı veri transferi teknolojisi) özelliği de sunması bekleniyor. Bir diğer beklentiler, 12 mega piksel kamera ve 2GB RAM. Bu iki özelliğin gerçeğe dönüşmesi halinde, Galaxy III bu yılın diğer önemli markaları HTC ve Huawei'nin modellerini kamera ve RAM açısından açık ara geride bırakmış olacak.

APPLE İLE REKABET KIZIŞACAK

Akıllı telefon piyasası, geçtiğimiz yıl Apple ile Samsung'un en çok karşı karşıya geldiği alan oldu. Strategy Analytics sitesinin verilerine göre, iki şirket, 2011'in son üç ayında küresel akıllı telefon piyasının yüzde 47'sine sahipti. Aynı oran, 2010'un son üç ayı için yüzde 26'ydı.

Araştırma şirketi Internationaş Data Corporation (IDC) analisti Francisco Jeronimo, Galaxy S II'nin geçtiğimiz yıl iPhone'a karşı tek iddialı rakip olarak belirdiğini, Galaxy III'ün bu rekabeti iyice kızdıracağını belirtti.

Jeronimo, "Galaxy II, 2011'de büyük bir başarı elde etti ve iPhone'un birinci rakibi olarak belirdi. Bu yılki rekabetin nasıl olacağını çok merak ediyorum" dedi.

Galaxy II, Nisan 2011'de piyasaya sürülmüş ve 10 ay içinde dünya çapında 20 milyon satma başarısı göstermişti. Apple ise 2011'in sadece son mali dönemi içinde 37 milyon İPhone sattı
codermage
Samsung bu kadar hızlı ürün çıkardıkça ürün başına kaliteyi farkında olmadan düşürüyor. Aldanmamak lazım ..
mfatih
codermage wrote:
Samsung bu kadar hızlı ürün çıkardıkça ürün başına kaliteyi farkında olmadan düşürüyor. Aldanmamak lazım ..


yok ya galaxy s serisi gerçekten kaliteli
samanyolu077
Türkiye şartlarında çoğu kişi alamaz bu telefonları.Birde bu telefon konsepti çok değişti.Eskiden sadece aramak için kullanırdık şimdi aramaktan başka herşeye yarar oldular Very Happy
Related topics
google'un yapmayacağı yok
dünyanın en büyük ordusu
'Türkiye, ABD'nin en büyük basarisizligidir'
OYAK ve yurtdisi yatirimlar
Ağrı'daki en büyük 2. meteor çukuru kapanıyor
Google Chrome 4 Günde Operayı Solladı
Flash Player 10 Çıktı
Türksat, Dünyanın En Büyük Arama Motoru Google’a Rakip Oluyo
Palm Pre Ve Pixi Plus Geliyor
BoxWave transforma tu iPhone 4 en un Droid
Samsung'un tableti Galaxy Tab geliyor
Samsung’dan rakibi Apple’a mahkeme darbe
İşte Örnek tarımcılık
MessageMe'nin web sürümü geliyor
Reply to topic    Frihost Forum Index -> Language Forums -> Turkish

FRIHOST HOME | FAQ | TOS | ABOUT US | CONTACT US | SITE MAP
© 2005-2011 Frihost, forums powered by phpBB.