FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Crysis 3 Duyuruldu

hakaner

Crysis serisinin üçüncü bölümü nihayet duyuruldu.

Crytek, CryENGINE 3 ile önceki sürümlere göre çok daha detaylı, gerçekçi ve şimdiye kadar sunulmamış benzersiz bir oyun deneyimi vaadediyor (CryENGINE v3.0.4 için alttaki videoya bakabilirsiniz). Yeni bölümdeki atmosfer, adeta bir ormana dönmüş olan 2047 yılındaki newyork şehrinde gelişmiş nano giysi ve özellikle prophet'in yayı ile uzaylı avı şeklinde olacak. Yeni giysi ve silahların da yer aldığı oyunun 2013 ilkbaharında çıkması planlanıyor. PC, Xbox 360 ve PlayStation3 platformlarına gelecek oyun için üç farklı paket hazırlanmış (Stalker Pack, Overkill Pack ve Predator Pack) ve Origin.com üzerinden ön sipariş ile şuan satışa sunulmuş durumda (Hunter Edition - 59,95$).

Cell Corporation ve Ceph'lere ölüm Smile

Görseller: http://imgur.com/a/HkQTc

mfatih
adamı gerçek sandım Very Happy
hakaner
Daha bir yıl var çıkmasına ama sanırım grafikler o kadar detaylı olursa iyi bir sistem ister.
codermage
Şu oyunlara devasa yaratıklar sokmasalar da sadece insan öldürsek olmuyor mu yani :/

Bıktık artık vurdugunda kan cıkmayan nesneler görmekten Smile
darkeagle
codermage wrote:
Şu oyunlara devasa yaratıklar sokmasalar da sadece insan öldürsek olmuyor mu yani :/

Bıktık artık vurdugunda kan cıkmayan nesneler görmekten Smile

Call of Duty Modern Warfare...
hakaner
darkeagle wrote:

Yahu ben niye şu Call of Duty'nin yeni oyunlarına alışamıyorum. cod2'de takılıp kaldım Very Happy
darkeagle
hakaner wrote:
darkeagle wrote:

Yahu ben niye şu Call of Duty'nin yeni oyunlarına alışamıyorum. cod2'de takılıp kaldım Very Happy

Tarzları farklı diyedir...
mfatih
crytek şimdi warface adında oyun çıkardı mmofps şu an rusyada açık betası mevcut yakında avrupa ve türkiye sürümleride açık betaya geçecek grafikleri crysis2 kalitesinde mmo
codermage
mfatih wrote:
crytek şimdi warface adında oyun çıkardı mmofps şu an rusyada açık betası mevcut yakında avrupa ve türkiye sürümleride açık betaya geçecek grafikleri crysis2 kalitesinde mmo

İyiymiş usta
samanyolu077
CryEngine 3 grafik motoruna resmen aşığım ya.Gerçekten üzerinde düşünülmüş grafik motoru.Ayrıca Türk elinden çıkmış bir oyunu da görmek sevindirici...