FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Iphone 4 yandı bitti kül oldu..

hakaner
Colorado'daki bir otelde kalan 51 yaşındaki bir kadının, gece uyurken yatağının hemen yanındaki sehpanın üzerinde şarja bıraktığı Iphone 4'ü uyurken yanmaya başladı. Ağır plastik kokusu ve duman ile uyanan kadın, hemen laptop'ının üzerine aldığı telefonu lavaboya atmış ve fotoğraflarını çekmiş.

http://mashable.com/2012/03/20/iphone-4-combusts/#546854
darkeagle
iPhone'dan beklenir bir durum...
FlyCamper
Nekadar iyi telefon okadar bo* telefon diyorum başka birşey demiyorum. Eski telefonların suyumu çıktı?
codermage
Hala en kaliteli ve güvenlisi Iphone
darkeagle
codermage wrote:

Malzeme olarak bence en kalitesiz ve güvensizi iPhone.

Birçok sayıda pil patlaması, durduk yere ekran çatlaması, yüksek oranda radyasyon yayımı vs. gibi şikayetler bir tek iPhone'da var.

Kullanmış olduğum Nokia N8 4. kat balkonundan beton zemine çakıldı, tek hasarı plastik kısımda bir çatlak...

iPhone'un ekranının kullanılmaz hale gelmesi için çoğu zaman sehpadan düşmesi yetiyor.

iPhone'un malzeme kalitesine bir örnek daha vermek gerekirse, iPhone 4'ün siyah ve beyaz modellerinin kalınlık farklarını örnek verebilirim. Siyah iPhone 4'te kullanılan proxymetre (yakınlık sensörü) o kadar dandik ki, adamlar kasayı beyaz yaptıklarında çalışmadı. Bunun yerine daha kaliyeli bir sensör seçmeleri gerekti ve beyaz modelin kalınlaşmasına sebep oldu.

iPhone kadar anten problemleri yaşatan bir başka telefon markası yok.

Bir de iPhone'u sok bir bardak suyun içine, bir daha adam gibi çalışma şansı çok düşük.

Bunları 1 ayda 3 iPhone'u nakavt etmiş biri olarak söylüyorum. Bana dayanabilen tek telefon markası Nokia...
BURAK_X
Şry, ımm, Nokia 3310 Rolling Eyes
darkeagle
BURAK_X wrote:

Nokia 3310 ile kapkaççı nakavt etmişliğim var Very Happy
BURAK_X
darkeagle wrote:
BURAK_X wrote:

dinlemedeyim
darkeagle
BURAK_X wrote:
darkeagle wrote:
BURAK_X wrote:

dinlemedeyim

Bir gün İstanbul'un ara sokaklarıdayım. Kendi halimde hedefime doğru ilerlerken, biraz ileride kapkaççının biri, kaptı bir bayanın çantasını başladı koşmaya. Ben de peşinden koşmaya başladım. Aramızdaki fark giderek kapanırken, başladı nefesim kesilmeye. Eleman hala hız kaybetmeden koşuyor tabii. Baktım fark açılıyor, bir yandan koşarken bir yandan da taş aramaya başladım. Baktım ki yok, elimi attım cebime, 3310, çıkartırsın onu cepten, elemana bir fırlatırsın, tık ense köküne. Eleman anında kendinden geçti, yığıldı yere. Millet toplandı hemen başına, ben de soluklandım sonra gittim aralarına, telefonu kurtardım. Sapasağlamdı...
codermage
darkeagle wrote:
codermage wrote:

Malzeme olarak bence en kalitesiz ve güvensizi iPhone.

Birçok sayıda pil patlaması, durduk yere ekran çatlaması, yüksek oranda radyasyon yayımı vs. gibi şikayetler bir tek iPhone'da var.

Kullanmış olduğum Nokia N8 4. kat balkonundan beton zemine çakıldı, tek hasarı plastik kısımda bir çatlak...

iPhone'un ekranının kullanılmaz hale gelmesi için çoğu zaman sehpadan düşmesi yetiyor.

iPhone'un malzeme kalitesine bir örnek daha vermek gerekirse, iPhone 4'ün siyah ve beyaz modellerinin kalınlık farklarını örnek verebilirim. Siyah iPhone 4'te kullanılan proxymetre (yakınlık sensörü) o kadar dandik ki, adamlar kasayı beyaz yaptıklarında çalışmadı. Bunun yerine daha kaliyeli bir sensör seçmeleri gerekti ve beyaz modelin kalınlaşmasına sebep oldu.

iPhone kadar anten problemleri yaşatan bir başka telefon markası yok.

Bir de iPhone'u sok bir bardak suyun içine, bir daha adam gibi çalışma şansı çok düşük.

Bunları 1 ayda 3 iPhone'u nakavt etmiş biri olarak söylüyorum. Bana dayanabilen tek telefon markası Nokia...

Fırsatınız olursa HUAWEI deneyin dostum..