FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!


Dünyanın en ince akıllı cep telefonu

mfatih
Quote:
Bilişim teknolojileri şirketi Huawei, CES 2012 Tüketici Elektroniği Fuarı'nda dünyanın en ince akıllı telefonunu görücüye çıkardı. Sadece 6,68 mm kalınlığındaki Huawei Ascend P1 S, Corning® Gorilla® Cam kaplama 960 x 540 çözünürlüklü 4,3 inç Süper AMOLED dokunmatik ekrana sahip. Ascend P1 S ayrıca çift çekirdekli 1.5 GHz TI OMAP 4460 Cortext-A9 işlemcisi ve Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi ile kendi sınıfının en hızlı ve en küçük akıllı telefonu.

CES 2012'de dünyanın en ince akıllı telefonunu lanse etmekten heyecan duyduklarını belirten Huawei Türkiye Pazarlama Direktörü Bilgin Demir “2012 yılı Huawei marka akıllı telefon ve tablet ürünleri açısından son derece hareketli bir yıl olacak. Ürün portföyümüz bir değişim yaşıyor ve daha fazla ürün ile tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik yeni cihazlar sunuyor olacağız. CES 2012’de duyurulan dünyanın en ince Akıllı Telefonu Ascend P1 S modeli ile, Huawei olarak üst segment ve en yeni donanım ve yazılım teknolojilerinden yararlanan yüksek kaliteli cihazlar üreterek yeni müşteri kitlelerine de ulaşacağımızın ilk adımıdır." dedi.

Huawei fuarda ayrıca aynı akıllı telefon serisinden Ascend P1'i de tanıttı; P1 S ile aynı işlevlere sahip olan P1'in genişliği ise 7,69 mm. Huawei Ascend P1/P1 S serisi, 1670 mAh/1800 mAh pilleriyle zarafet ve sürati birleştirirken, aynı zamanda kendi sınıfındaki en hızlı eşzamanlı işlem gerçekleştirme, video oynatma ve oyun oynama imkanını da sunuyor.


Quote:
Sadece 6,68 mm kalınlığındaki süper zarif gövdesi ve şık renkleriyle Huawei Ascend P1/P1 S daha ilk bakışta tarzını gösteriyor. PPVD arka kaplama ısıyı eşit dağıtmakla kalmıyor, güç ve zarafeti birleştiren metal dokusuyla üç boyutlu bir tasarım sunuyor. Şimdilik sadece metalik siyah, seramik beyazı ve kiraz pembesi modelleri bulunan Ascend P1/P1 S, önümüzdeki günlerde her kişisel tarza ve çevreye uygun yeni renkleriyle de kullanıcılara sunulacak.

Ascend P1/P1 S, arka yüzde etkileyici 8 megapiksel BSI, ön yüzde ise 1,3 megapiksel HD kameraları ve çift flaşlı LED ve HDR görüntü optimizasyonu ile dijital dünyanıza hayat veriyor. Ascend P1/P1 S sayesinde, özel anlarınızı hem aydınlık hem de loş ortamlarda daha keskin, daha parlak ve daha net yakalayabilirsiniz. Huawei Ascend P1/P1 S'in büyüleyici 1080p HD video yakalama kabiliyeti ile en unutulmaz anlarınızı ölümsüz kılabilirsiniz. Ayrıca 3G, WiFi ve Bluetooth üzerinden hızlı veri bağlantısı sunan cihaz, yerleşik sosyal medya araçlarıyla fotoğraflarınızı ve videolarınızı anında sosyal çevrenizle paylaşmanıza olanak tanıyor.

Huawei Ascend P1/P1 S modellerinin Türkiye’de 2012'nin ikinci yarısının başında piyasaya sürülmesi planlanıyor.Halihazırda kullandığınız iPhone 4S'inizi satıp bu cihazdan 3 adet alabilirsiniz. Very Happy


Bu da tanıtım filmi arkadaşlar;
darkeagle
Quote:
Sadece 6,68 mm kalınlığındaki Huawei Ascend P1 S...


Quote:
Sadece 64,8 mm kalınlığındaki süper zarif gövdesi ve şık renkleriyle Huawei Ascend P1/P1 S...6.68 milimetre mi, 6.48 santimetre mi?
mfatih
6.68 milimetre olacak doğrusu, yazım hatası olmuş Very Happy
adminfatih
güzel telefonmuş beğendim ama ülkemizde ne kadar tutulur oarası belli olmaz
FlyCamper
Gerçekten çok ince. Ve okadar özelliği o telefona sığdırmışlar helal olsun xD
codermage
Huawei yapıyor abicim. Bir kaç ay önce aldığım telefonunu da ısrarla öneririm. Huawei Ideos X5..
FlyCamper
codermage wrote:
Huawei yapıyor abicim. Bir kaç ay önce aldığım telefonunu da ısrarla öneririm. Huawei Ideos X5..
Dediğin telefona baktım güzel fakat pahalı olmalı Smile
gerimter
en iyisi 3310 çok zarif.
mfatih
gerimter wrote:
en iyisi 3310 çok zarif.


3310 pek zarif değil ama gerçekten çok sosyal bir telefon örneğin eski arkadaşlarınla karşılaşırsın ve bir halısaha maçı yapmak istersen ama top yoktur, işte o zaman imdadına 3310 yetişir, top olarak kullanır eğlenirsin. Very Happy
Related topics
cep telefonunun zararlari hakkinda,mutlaka okuyun
dünyanın en büyük ordusu
cep telefonu kullanma kilavuzu
Cep telefonu olan mutlaka okusun
Türksat, Dünyanın En Büyük Arama Motoru Google’a Rakip Oluyo
Cep Telefonu İle İlgili Paylaşım Yapalımmı Arkadaşlar?
Dünyanın En Pahalı Kamerası
Son Karar: Cep Telefonu Kanser Yapabilir
Dünyanın En Önemli Bilgeri
İşte Dünyanın En Pahalı Şehri
Firefox Cephesinden Sürpriz!
Türkiye dünyanın en değerli 19. markası
Dünyanın En Küçük Hafızası
Dünyanın İlk Nükleer Enerjiyle Çalışan Telefonu
Reply to topic    Frihost Forum Index -> Language Forums -> Turkish

FRIHOST HOME | FAQ | TOS | ABOUT US | CONTACT US | SITE MAP
© 2005-2011 Frihost, forums powered by phpBB.