FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Facebook Zaman Tüneli Herkese Açıldı

BURAK_X
Quote:
Facebook’un eylül ayında duyurusunu yaptığı Zaman Tüneli özelliği, nihayet tüm Facebook kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Artık Facebook sayfanızı bir zaman tüneline çevirmeniz mümkün.

Timeline tasarımına geçiş yaptığınız zaman 7 gün deneme süresine sahip oluyorsunuz. Hangi bilgi ve resimlerin Timeline’da yer alacağını seçebilir ve sayfanızın Timeline tasarımıyla nasıl görüneceğine göz atabilirsiniz. Bu süre sona erdikten sonra sayfanıza gelen herkes Timeline tasarımıyla karşılanıyor. Genel olarak Facebook aktivitelerinizin zamana yayılmış halini gösterse de bu sayfanın kontrolü sizde. Dolayısıyla zaman tünelinde görünmesini istemediğiniz içerikleri çıkartabiliyorsunuz. Ayrıca bunun yanında standart tasarımda olduğu gibi son paylaşımlarınızı gösteren bir bölüm de mevcut.

son derece gerizekalıca bir tasarım olduğunu düşünüyorum. saçma sapan bişey olmuş
codermage
Yanlış isim koymuşlar bence. Paralel Facebook evreni gibi bir şey olmalıydı =) İhtiyaç duyulabilecek bir olay. Ama benim için gereksiz..
gerimter
paralel olayı güzel benzetme.
FlyCamper
ya inanılmaz kötü geçen gün arkadaşım durumumu beyenirmisin dedi en son paylaştığı şeyi bulamadım. Bence facebook'a yeni uygulamalar geldikçe hem site yavaşlıyor hemde afedersiniz bo* yoluna gidiiyor.
mfatih
iğrenç bir şey olmuş nefret ettim, eski haline de çevrilmiyor berbat bir şey bu kadar salakça şey görmedim hadi sohbeti bozdun duvardan ne istiyorsun be Mark Very Happy
FlyCamper
mfatih wrote:
iğrenç bir şey olmuş nefret ettim, eski haline de çevrilmiyor berbat bir şey bu kadar salakça şey görmedim hadi sohbeti bozdun duvardan ne istiyorsun be Mark Very Happy

sadece sohbet , duvar deil artık sayfalara yeni uygulamalar getiriyor'!
BURAK_X
http://www.cnnturk.com/2012/bilim.teknoloji/teknoloji/01/03/facebook.zaman.tunelinden.kurtulmanin.yolu/643050.0/index.html
diyorlar ama?
codermage
BURAK_X wrote:
http://www.cnnturk.com/2012/bilim.teknoloji/teknoloji/01/03/facebook.zaman.tunelinden.kurtulmanin.yolu/643050.0/index.html
diyorlar ama?

Hiç sarmadı, Facebook'u bloglara benzetmişler.