FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

En hızlısı Chrome

codermage
En hızlısı Chrome

Quote:
Tarayıcılar arasında son yapılan ölçümde Google Chrome ilk sırayı aldı.

En hızlısı Chrome Performans ölçüm yazılımlarıyla bilinen Futuremark şirketi, yalnızca internet tarayıcı performanslarını hedef alan Peacekeeper adlı yazılımının yeni versiyonunu yayınladı. PC, Mac, akıllı telefonlar ve tabletlerdeki tarayıcı hızını ölçen yazılım, Chrome’u şampiyon ilan etti.

Techno-Labs’in aktardığına göre PC ve Mac’te yapılan sonuçlara göre Google’ın Chrome’u en hızlı tarayıcı oldu. Chrome’dan sonra sırayla Opera, Firefox ve Internet Explorer geliyor. Apple Safari ise en yavaş Internet tarayıcısı oldu.

Akıllı telefon ve tablet statüsünde yapılan testlere göreyse tarayıcı en hızlı Apple’ın iPad 2 tablette çalışıyor. Samsung’un Galaxy Tab 10.1 tableti ikinci olurken, onu Acer Iconia W500, iPhone 4S ve Samsung Galaxy S2 takip ediyor.
gerimter
Şu comodo en hızlısı dene gör.
darkeagle
Sadece hızlı olmaları en önemlisi olmamalı. Bunun yanında kararlılıkları ve güvenilir olmaları da önemli...
mfatih
eskiden mozilla firefox kullanıyordum, opera falan da kullandım bir ara ama google chrome güzel olmuş gerçekten
codermage
darkeagle wrote:
Sadece hızlı olmaları en önemlisi olmamalı. Bunun yanında kararlılıkları ve güvenilir olmaları da önemli...

Tabi ki Mozilla Firefox..
gerimter
comodo,googlenin açık kodlarını kullanıyor.Bence çok stabil.
BURAK_X
eskiden sıkı firefoxcuydum ama bi ara sürekli hata raporu vermesi beni chrome a itti. şimdi, firefox yüklü bile değil Very Happy
FlyCamper
darkeagle wrote:
Kararlıkları önemli deilde güvenilir olması en önemlisi. Birde pop-up engelleyicisi favorim. Reklam göstermiyor Very Happy