FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

IPhone 5′in Lansman Tarihi Kesinleşti!

BURAK_X
Quote:
Haftalardır, hatta aylardır sıradaki iPhone’un gün yüzüne çıkmasını bekliyoruz ve Apple sonunda bu bekleyişe bir dur diyor. Bugün şirket tarafından basın kuruşlarına gönderilen davetiye daha önce firmaya yakın kimseler tarafından belirtilen 4 Ekim tarihini işaret ediyor.

Yaratıcı tasarımıyla dikkat çeken davetiye 4 adet iOS ikonundan oluşuyor ve etkinliğin 4 Ekim günü yerel saat ile 10:00’da Cupertino yerleşkesindeki Town Hall oditoryumunda yapılacağını belirtiyor. Davetiyenin altındaki “Let’s talk iPhone” yazısı sıradaki modelin iPhone 4S mi iPhone 5 mi yoksa her ikisi birden mi olacağı konusunun gizemini koruması sağlıyor.

Apple’ın yeni CEO’su Tim Cook tarafından tanıtılması beklenen sıradaki iPhone ya da iPhone’lar bakalım ne tür sürprizlerle bizleri şaşırtacak? Hangi özellikleri çok konuşulacak? Hep beraber bekleyip göreceğiz.
darkeagle
Bir alıntı yaparken konuda geçen görselleri de aktarsak çok güzel olacak...

Habere gelecek olursak, Apple haberi gördüm mü hep yalan diye yanaşıyorum. Apple, reklam olsun diye o kadar çok dedikodu yayıyor ki, mahalle karılarından farkı kalmadı firmanın. Yok bir de daha sonra çıkıp yalan demiyor mu...
BURAK_X
darkeagle wrote:
Bir alıntı yaparken konuda geçen görselleri de aktarsak çok güzel olacak...

not aldım Very Happy
aldığım sitede resim yoktu :/
darkeagle wrote:
Apple, reklam olsun diye o kadar çok dedikodu yayıyor ki, mahalle karılarından farkı kalmadı firmanın. Yok bir de daha sonra çıkıp yalan demiyor mu...
Laughing
darkeagle
Ve beklenen an gelir Apple İphone 4'ü ısıtıp yeniden sofraya koyar Very Happy
Bi kere adam gibi bir model yapsında, eksiklerini tamamlayıp yeniden duyurmasın...
BURAK_X
darkeagle wrote:
Bi kere adam gibi bir model yapsında, eksiklerini tamamlayıp yeniden duyurmasın...

bende i phoneun elden düşmelerine bakayım daha Razz
darkeagle
BURAK_X wrote:
darkeagle wrote:

Tasarımı için iphone bakacaksan birşey diyemem ama özellik olsun diyorsan iphone'a o kadar para sayana kadar git nokia'nın symbian^3'lü (Anna, Belle) modellerine (N8-00, E7-00, C7-00, C6-01, E6-00, X7-00, 500, 600, 700, 701 vs.) bak derim...
CaYLaKs
darkeagle wrote:
BURAK_X wrote:
darkeagle wrote:

Tasarımı için iphone bakacaksan birşey diyemem ama özellik olsun diyorsan iphone'a o kadar para sayana kadar git nokia'nın symbian^3'lü (Anna, Belle) modellerine (N8-00, E7-00, C7-00, C6-01, E6-00, X7-00, 500, 600, 700, 701 vs.) bak derim...

bu kadar modeLi nasıl yazdın bura Very HappyVery Happy hepsinimi kullandın yoksa:)
darkeagle
CaYLaKs wrote:
darkeagle wrote:
BURAK_X wrote:
darkeagle wrote:

bu kadar modeLi nasıl yazdın bura Very HappyVery Happy hepsinimi kullandın yoksa:)

Şu an N8-00 ve C6-01 kullanıyorum. E7-00, C7-00 ve E6-00 modellerini de kullandım. X7-00, 500,600, 700 ve 701 modelleri daha çıkmadı. 500, 600, 700 ve 701 modellerini kullanmam ama almak için X7-00 çıkmasını bekliyorum.
aligultekin34
darkeagle wrote:
CaYLaKs wrote:
darkeagle wrote:
BURAK_X wrote:
darkeagle wrote:

Şu an N8-00 ve C6-01 kullanıyorum. E7-00, C7-00 ve E6-00 modellerini de kullandım. X7-00, 500,600, 700 ve 701 modelleri daha çıkmadı. 500, 600, 700 ve 701 modellerini kullanmam ama almak için X7-00 çıkmasını bekliyorum.

Apple bu telefon işini iyi kıvırdı valla. Diğer firmalarda android olmasa ne yapcaklardı bilmem Smile
normanparise
Under normal circumstances this is usually a year. Apple announced that its next-generation mobile phones. No one seems to believe that this prediction time. Now it seems to Reuters the first time I saw these reports are accurate.