FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!


Nokia’dan 1 Milyon Euro’luk Yarışma

BURAK_X
Quote:
Nokia’nın dünya çapındaki Create for Millions uygulama yarışmasında geliştiriciler Series 40 Java ve web uygulamalarıyla 1 milyon Euro değerinde çeşitli ödüller ve nakit para kazanma şansı yakalayacak.

Nokia, uygulama geliştiricileri ve kullanıcıları, Series 40 telefonları için yeni uygulamalar oluşturmak amacıyla bir araya getiren bir yarışma düzenliyor.

Create for Millions yarışması dünya genelindeki tüm geliştiricilere Java ve web uygulamalarını ulaştırarak, toplam 1 milyon Euro değerinde çeşitli ödüller ve nakit para kazanma şansı tanıyor.Geliştiriciler yarışmaya Series 40 Nokia telefonlar için geliştirdikleri Java ve web uygulamalarıyla dört kategoride katılabilecekler: “Haberdar olun”, “Oyun ve eğlence”, “Duygusal yakınlık”, “Bilgiye erişim”.

Bu dört yarışma kategorisinin her birinde, birinciye 50.000 Euro olmak üzere 10 farklı nakit ödülü verilecek. Kazanan uygulamalar küresel çapta çevrimiçi, sosyal medya ve bültenler gibi Nokia’nın kendi mecralarında tanıtılacak.

Ayrıca, her dört kategorinin birinci uygulaması Nokia’dan ücretsiz kullanıcı deneyimi danışmanlığı ve lider bir ajanstan uygulamaları tanıtan “spotlight” görselleri için tasarım desteği alacak.

Nokia, kazanan uygulamayı, içeriğin uygun olduğu ülkelerde Nokia Browser açılış ekranına konumlandıracak. Bu şekilde, uyumlu Nokia Series 40 telefonlarında tarayıcı açan herkes bu ödül kazanan uygulamayı görecek.Yarışmasına katılmak isteyenler tüm bilgilere http://developer.nokia.com/create4millions adresinden ulaşabilirler. Yarışmaya son katılım tarihi 1 Kasım 2011.
codermage
Pehh :p Çağ dışı Nokia'nın çaresizlik belirtileri. Başka bir şey değil. Ama bahsi geçen şanslı geliştiricilerin TÜRK olması beni de sevindirir tabi..
aligultekin34
Nokia eskisi gibi değil rağbet o kadar düştü ki bu yollara başvuruyorlar. İpi Apple ve Androidli telefonlar gögüslüyor Smile
Chilavert
nokia tutunacak dal arıyor
runonur
son çırpınış bunlar.. bu kadar kaliteli bir firma hala neden direnir anlamıyorum.. symbian öleli çok oldu ama..!
son pişmanlık fayda etmez..
mfatih
androide geçse rahatlayacak ama geçmemek için çok ısrarcılar.
Related topics
[Centraal] Xbox 360
Google ads
Böyle Köprü Gördünüzmü?
yeni nesil arama motorlari-ibm
tebrikler Fener
1 euro - 2 euri
luks araba tutkumuz
kanalturk
eBay'e Para Cezası-Peki Ya bizdeki durum?
YouTube Googleye Pahalıya Patladı
Yüzde yüz yerli uydu uzaya gönderildi
WP7’li Nokia’lar Nihayet Geliyor
Nokia’dan 41 Megapixellik Cep Telefonu
Microsoft Ve Nokia’dan Eğitim Fırsatı
Reply to topic    Frihost Forum Index -> Language Forums -> Turkish

FRIHOST HOME | FAQ | TOS | ABOUT US | CONTACT US | SITE MAP
© 2005-2011 Frihost, forums powered by phpBB.