FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Fenerbahçe Şike Olayı

xCaNx
Quote:

Futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında geçtiğimiz pazar günü gözaltına alınan ancak rahatsızlığı sebebiyle kaldırıldığı hastanede anjiyo olduğu için sorgusu yapılamayan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Emniyet'te susma hakkını kullandı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde işlemleri tamamlanan Yıldırım, yarın sabah İstanbul Adliyesi'ne sevk edilecek.

GECEYİ EMNİYETTE GEÇİRECEK
Aziz Yıldırım'ın, geceyi Emniyet Müdürlüğü'nde geçireceği ve Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne yarın sabah 08.30'da sevk edileceği bildirildi.

Sağlık sorunları bulunan Aziz Yıldırım'ın, saatin geç olması ve savcılık sorgusu sırasında sağlık problemi yaşamaması amacıyla Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne yarın getirilmesi kararlaştırıldı.

Futboldaki şike iddialarına ilişkin soruşturma kapsamında 3 Temmuz'da hakkında gözaltı işlemi uygulanan Yıldırım, emniyet müdürlüğünde rahatsızlanması üzerine 4 Temmuz'da İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Enstitüsüne kaldırılmıştı. Tedavisinin tamamlanmasının ardından bugün taburcu edilen Yıldırım, İstanbul Emniyet Müdürlüğüne getirilmişti.

YILDIRIM'IN AVUKATI SAVCIYI ŞİKAYET ETTİ
Aziz Yıldırım'ın avukatı, soruşturma savcısını Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu'na şikayet etti.

EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE GETİRİLMEDEN ÖNCE NELER YAŞANDI?
Futboldaki şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında gözaltı işlemi uygulandığı sırada rahatsızlanması üzerine İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Enstitüsü'nde tedavi altına alınan Yıldırım, taburcu edildi. Yıldırım bir otomobille hastaneden ayrıldı.

mfatih
kanıt yok ellerinde Very Happy
meme4
nasıl kanıt yok cep telefonu dinlemeleri var azizin hiç şansı yok
mfatih
ben tff nin kararını söylüyorum Smile iyi bir karar verdi
onuryilmaz25
tff iyi bir karar mı verdi karar veremedi desek daha doğru olur Smile tff sadece olayı erteledi hiç de iyi olmadı bu sene lig bitmez..
shacky59
fenerbahçe bank asyaaa
mfatih
zaten belliydi kaç milyon taraftarı olan bir takımı küme düşüremezler ülkemizde Smile
xCaNx
mfatih wrote:
zaten belliydi kaç milyon taraftarı olan bir takımı küme düşüremezler ülkemizde Smile

O kaç milyon taraftarı olan takım şike yaptı Very Happy 70 milyonluk türkiyenin 70 milyonuda o takımı tutsun ama genede bir suç işlediyse gerekilen cezası verilmeli Very Happy
mfatih
o işler öyle değil ama Smile
xCaNx
mfatih wrote:
o işler öyle değil ama Smile

Öyle olması lazım Very Happy Fazla fanatik değilim takip etmiyorum ama gerekli sıkı ceza verilmeli..
mfatih
öyle olması lazım tabi ama işte ülkemizde daha önemli işler var ayrıca ben milli takımdan başka takım tutmuyorum fenerbahçeli sanmayın Very Happy