FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!


TTNET Seçimin Nabzını Tutacak

BURAK_X
Quote:
TTNET’in; Tivibu Web ve Tivibu Cep’ten 12 Haziran’daki genel seçim sonuçlarını canlı olarak yayınlayarak bir ilke imza atacağını, ayrıca bu özel seçim programının 40’ı aşkın internet sitesinden de takip edilebileceğini açıklayan TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, “Sandıklar İnternette Açılıyor” sloganıyla Türkiye’de internet kaynaklı ilk canlı interaktif seçim programı Tivibu Seçim Online’ı gerçekleştireceklerini belirtti.

Başta 6 milyonu aşkın TTNET ADSL abonesi olmak üzere tüm Türkiye’nin internet altyapısı üzerinden erişilebilecek Tivibu Seçim Online, şu ana kadar Türkiye’de gerçekleştirilmiş, web ve cep üzerinden canlı olarak yayınlanacak en kapsamlı program. 12 Haziran günü saat 18:00 itibariyle başlayacak canlı yayına, Tivibu Web ve Tivibu Cep’te 1 nolu “Tivibu Tanıtım” kanalıdan, tivibu.com.tr altında seçim yayını sayfasından ve 40’ı aşkın internet sitesinden ulaşılabilecek.
Moderatörlüğünü ünlü gazeteci Cüneyt Özdemir’in yapacağı bu özel yayında, sürpriz stüdyo konukları da yer alacak. Türkiye’de ilk kez sosyal medya, bir canlı yayın programına yoğun bir şekilde entegre edilerek; sosyal medyadaki görüşler anlık olarak takip edilecek, yorumlanacak ve izleyicilerle paylaşılacak. İnternette seçim hakkında gerçekleştirilen yorumlar ve en çok hangi partilerin konuşulduğu gibi bilgiler, anlık olarak izleyicilerle paylaşılabilecek.

Facebook paneli, seçim yayın sayfasına entegre edilerek kullanıcıların yayın sırasında soru sorması mümkün olacak ve Twitter’da konuşulanlar, Tivibu Seçim Online ekranından takip edilebilecek. Ayrıca izleyicilerin seçime ait genel düşüncelerini tespit etmek amacıyla Tivibu Facebook sayfasında yayına alınacak anketler, Facebook kullanıcıları tarafından cevaplanabilecek ve kullanıcıların cevapları anlık olarak yine Tivibu Seçim Online sayfasında yayınlanacak. Ankette yer alan “En Ses Getiren Seçim Projesi Sizce Hangisiydi?, Seçim Meydanlarının En iyi Sloganı Neydi?” gibi pek çok dikkat çekici soru ile genel bir seçim değerlendirmesi gerçekleşecek.
codermage
Önce müşterilerinin nabzına bir baksın
BURAK_X
codermage wrote:
Önce müşterilerinin nabzına bir baksın

nabza göre şerbet Very Happy
aligultekin34
Aynen önce müşterilerin nabzını tutsaydı çok daha iyi olurdu Smile)
Related topics
İstanbul Forumu
What's Your ISP? And what do you think of it? Poll
4.7gb'lik filmi 6 dakikada indirmek!
1999 depremi
Windows media player Radyo Yayını
Adsl nin sürekli kopması
ADSL Kota Öğrenme Programı
ADSL HIZLANIYOR!!!
Warez sitesi önerim..
11. Cumhurbaşkanı abdullah gül
Ve işte beklenen 8mbit TTnet paketi
TTNET‘ten Güvenli Internet İçin Yeni Hizmet
TTNET YENİ DENETİM
Reply to topic    Frihost Forum Index -> Language Forums -> Turkish

FRIHOST HOME | FAQ | TOS | ABOUT US | CONTACT US | SITE MAP
© 2005-2011 Frihost, forums powered by phpBB.