FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Kaset Olayı

gerimter
Şu kaset olayını ammada abattılar.Son derece basit bir şey bunlar teknolojiden haberi olan 12 yaşındaki bir çocuk bu işleri çok rahat yapar.1 milimlik kameralar var artık .
CaYLaKs
Şahin K.'da milletvekilliğine başvuracakmış ama kasetlerim piyasaya çıkar diye vazgeçmiş Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
aligultekin34
Koltuk kapma yarışı naparsın işte bu şekilde kasetlerle koltuğunu kapıyorlar adamın Smile))
BURAK_X
mesele çocuk oyuncağı olup olmaması değil. partinin içini öğreniyoruz Very Happy
gerimter
Ben geçmişe yönelik ihaleleri gözden geçerilmesini isterdim.özellikle israil ile olan anlaşmalar kurcalanmalı.Silah alımlarında eskiden neden hep israil tercih edilirdi?
codermage
Yazık ki ne yazık.. Muhafazakar milliyetçiliği savunanlar sol defterde kasetlerle, Dindarım diyenler takiyyelerle, sosyal demokratım diyenler darbe şakşakçılıklarıyla, kardeşlik diyenler terörle, ekonomi diyenler geçmişteki yolsuzluklarıyla gündemde. Ee kardeşim biz kime güvenip oy vereceğiz?
CaYLaKs
oylarınızı bana verin kardeşlerim provakasyonlara aldanmayın herkes reklamın iyisi kötüsü olmaz diyerek saldırıyor. Smile ben başa geLirsem ilk iş beni seçenlerin arzularını yerine getirmek ikinci iş yaptığım işleri iptal ederk yeni bir oluşum içerisine girmek olacaktır Razz
Very Happy
gerimter
o zaman propoganda şöyle olmalı ben yatmayacağım sizler yatacaksınız.