FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Simdi Account u yaptım ama nasıl ftp giriş yapabilirim

CaYLaKs
Yaaa Arkadaslar ben simdi account dan hesabımı actım filezilla kullanıyorum sitemi kurmak istiyorum hostta yeni bir smf kurmak istiyorum smf yi nasıl kurcagımı biliyorum ancak kendi Ftp adresime giriş yapamıyorum :S sunucu adresine ne yazacagız ?? eger benm yazdıgım dogruysa bana verilen username ile sifresi hatalı sanırım böle birsey olma olasılıgı varmı :SSS Rolling Eyes
CaYLaKs
tamamdır arkadaşlar problemi cözdüm ben bana verilen nicki kücüklü büyüklü kullanıyordum ilk hatayı orda aldım sonra cookies leri temizlememişim 2. hatam oldu 3. olarakta filezilla ile baglanırken bir ara proxy ile ugrasmıstım. portta arıza cıkardı onuda ordan hallettim Smile)
yavas yavas ögrenecegiz sanırım bu işleri Smile)
CaYLaKs
yaa hocam msjı cok kötü yaptım ama ben ftp ye girdim sürekli kurulum sayfasına gecemiyorum smf kurcam sürekli kendi web sayfası geliyo frihostun public.html yi degiştirebilirsin diye siliyorum kurmaya calısıyorum bu seferde arıza cıkarıyo hata veriyo sürekli :S benmi çok yanlısım aykırıyım yoksa süzmemiyim karar veremedim:S her işimde ters gitmezki kardeşim:(
darkeagle
CaYLaKs wrote:
yaa hocam msjı cok kötü yaptım ama ben ftp ye girdim sürekli kurulum sayfasına gecemiyorum smf kurcam sürekli kendi web sayfası geliyo frihostun public.html yi degiştirebilirsin diye siliyorum kurmaya calısıyorum bu seferde arıza cıkarıyo hata veriyo sürekli :S benmi çok yanlısım aykırıyım yoksa süzmemiyim karar veremedim:S her işimde ters gitmezki kardeşim:(

Smf dosyalarını public_html klasörünün içine atıp, kurulum için gerekli ve belirtilmiş chmod ayarlarını yapıp, kullanacağın bir veritabanı oluşturduktan sonra kuruluma geçeceksin...
CaYLaKs
[quote]
Smf dosyalarını public_html klasörünün içine atıp, kurulum için gerekli ve belirtilmiş chmod ayarlarını yapıp, kullanacağın bir veritabanı oluşturduktan sonra kuruluma geçeceksin...
Quote:

eyw hocam hallettim valla daha önce böle bişiyle karsılasmamıstım Smile) ama siteyi kurabildim. Very HappyVery HappyVery Happy