FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

HerkesLer nerdeki

CaYLaKs
Yaw Gencolar o kadar insanız herkesler nerde kimse forumda online olarak görünmüyo görünsede kimsecikler yorumcuklarını paylasmıyo neden kimse frihostun nimetLerinden yararlanmak istemiyorki Very Happy şaşşırdım =)
gerimter
Alıntı kod kullanacan php asp kodları yayınlamayacan bilgi paylaşımı yaparsan kaynak kullanacan zor be delikanlı.
darkeagle
gerimter wrote:
Alıntı kod kullanacan php asp kodları yayınlamayacan bilgi paylaşımı yaparsan kaynak kullanacan zor be delikanlı.

Ben bu forumun en eski ve en aktif Türk üyesi olarak herhangi bir zorluk görmüyorum. Tek sıkıntım tembel ve kendisini uyanık sanan bazı üyelerin bu forumda düzensiz-kuralsız-kalitesiz mesajlar atıp haksız yere puan kazanarak diğer üyeleri aptal yerine koymaları...
BURAK_X
bi beş sene önce gelecektin sen aga Very Happy ben, dark eagle, coomedy, cavbela, mr.emre, cafein, sefilim, garga kaynatırdık Very Happy
darkeagle
BURAK_X wrote:
bi beş sene önce gelecektin sen aga Very Happy ben, dark eagle, coomedy, cavbela, mr.emre, cafein, sefilim, garga kaynatırdık Very Happy

Neydi o günler bee...
afyurtsev
darkeagle wrote:
gerimter wrote:

Ben bu forumun en eski ve en aktif Türk üyesi olarak herhangi bir zorluk görmüyorum. Tek sıkıntım tembel ve kendisini uyanık sanan bazı üyelerin bu forumda düzensiz-kuralsız-kalitesiz mesajlar atıp haksız yere puan kazanarak diğer üyeleri aptal yerine koymaları...

evet. katılıyorum.

Çok kolay bir şekilde puan toplanabiliyor. Yeterki ilgi çekici veya mantıklı bişey olsun. Yorumdan bile kazanılabiliyor.
aligultekin34
Aynen kimsecikler kalmamış forumda..!! Smile)
codermage
Var olun arkadaşlar sizler de olmasanız 3 tane liseliyle cebelleşeceğiz..
darkeagle
codermage wrote:

İlkokullular da cabası...
gerimter
Ortaya biraz ürün koyun bizde örnek alalım ürünleri süsleyelim.Başlayın ilk tuğla sizden olsun.
BURAK_X
darkeagle wrote:
codermage wrote:

İlkokullular da cabası...

sanırım sınıfta kaldı o Very Happy
CaYLaKs
Saırım devrim zamanı geLmiş eski yönetim istifa =) varolanlarla mükemmeLiyetci oLmak lazım en azından biryere kadar getirebiliriz. hem frihost kazansın hem biz kazanalım ama dimi Smile)
BURAK_X
CaYLaKs wrote:
Saırım devrim zamanı geLmiş eski yönetim istifa =) varolanlarla mükemmeLiyetci oLmak lazım en azından biryere kadar getirebiliriz. hem frihost kazansın hem biz kazanalım ama dimi Smile)

pardon? hangi eski yönetim? Very Happy
CaYLaKs
valla bilmiyom Very Happy ben girmeden önceki yönetim işte:P Very Happy istifaya dafet ediyoruz güncel konulardan uzak kalıyoruz frihost.org moderasyon ekibine sikayet dilekcesi nerden dolduruluyo acep RazzRazzVery Happy