FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Öss hala neden acıklanmadıki???

CaYLaKs
Çeşitli söyLemler var ama gündemi yakından takip etmedigim için pekte bilgim oldugu söylenemez ama sözde gecen hafta acıklanacaktı cuma oldu hala acıklanmadı sizce neden özeLLikLe összede arkadasların fikirlerini merak ediyorum Smile

Kin kusmak serbesttir. Lakin Ahlak cercevesinde
darkeagle
CaYLaKs wrote:
Çeşitli söyLemler var ama gündemi yakından takip etmedigim için pekte bilgim oldugu söylenemez ama sözde gecen hafta acıklanacaktı cuma oldu hala acıklanmadı sizce neden özeLLikLe összede arkadasların fikirlerini merak ediyorum Smile

Kin kusmak serbesttir. Lakin Ahlak cercevesinde

Soruşturmanın sonuçlanması bekleniyor, büyük bir ihtimal 2 ay sonra sonuçlanacak soruşturma...
BURAK_X
sonuçlar açıklanmıyore, ben sultanlığımı sürdürüyore Very Happy
aligultekin34
ÖSYM sınıfta kaldı.Yaptığı bütün sınavlar artık bir kuşku içerisinde değerlendirir oldu insanlar.Yapıcakları en güzel iş ösym adlı kurumun tamamen ortadan kaldırılması ve yeniden sıfır bir kurum kurar gibi herkesi tepeden tırnağa değiştirmek Smile)
codermage
ÖSYM Başkanı da badem bıyıklı olduğu için Başbakan hiç bir yaptırımda bulunmaz. Bu kopya olaylarının hükümet ve cemaatle ilişkisinin olmadığını umarak söylüyorum bunları. Ama belki de her şey planlı - programlı hazırlanmış ve polislik, kpss derken ÖSS'ye de el atıldı..
CaYLaKs
yapıplan sınavların hiçbirine bir güven kalmadı Alesdede aynı işLemi yaptılar 9 Eylülde girenler cakıldı nolcek simdi onların hali Allah2tan bizim sınav kagıtlarında problem yoktu sag salim yaptık cıktık ama bu gücvensizlikle türk gencliğinin gelecegi bence sıkıntıya girmeye basladı
afyurtsev
Birilerinin adı çıkmış dokuza, inmiyor sekize işte... O kadar... Başka bişey değil.
CaYLaKs
afyurtsev wrote:
Birilerinin adı çıkmış dokuza, inmiyor sekize işte... O kadar... Başka bişey değil.

derken??
BURAK_X
beklediğimden iyi geldi agaa Very HappyVery HappyVery Happy
darkeagle
BURAK_X wrote:
beklediğimden iyi geldi agaa Very HappyVery HappyVery Happy

Hadi hayırlısı...
CaYLaKs
benim kardesimde girmişti o çakılmıs Sad neyse hayırlısı olsun keske acıklamasamıydıki :S