FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Domain'im var ancak Hostu burdan acmak istiyorum ama nasıl??

CaYLaKs
Şimdi Arkadaşlar nereye başvuracagımız güzel gösterilmiş açıklanmış ama mesela ben domainim var aldım ancak buna host almak istiyorum ben şimdi account dan basvurmaya kalktıgımda benim domain havada kalıyormuş gibi geLdi orda direk subdomain cıktı ben domainimi nasıl kullanabilcem??
Bu konuda sağlam bir açıklama yapabilecek bir arkadaş olursa minnettar kalacağımSad(((
darkeagle
CaYLaKs wrote:
Şimdi Arkadaşlar nereye başvuracagımız güzel gösterilmiş açıklanmış ama mesela ben domainim var aldım ancak buna host almak istiyorum ben şimdi account dan basvurmaya kalktıgımda benim domain havada kalıyormuş gibi geLdi orda direk subdomain cıktı ben domainimi nasıl kullanabilcem??
Bu konuda sağlam bir açıklama yapabilecek bir arkadaş olursa minnettar kalacağımSad(((

Hostunu aldıktan sonra kontrol panelinden istediğin domaini ekleyebilirsin...
gerimter
ben 4 domain var hepside çalışıyor
CaYLaKs
normal aldım gitti o zaman hadin bakam hayırlısı olsun vatana millete:DVery Happy inş. keyif alırız yaptıklarımızdan Smile
Gecelerin_Efendisi
BİR TANEDE BEN ALACAGIM HOSTİNG BAKALIM NASIL ALACAGIZ BİRAZ KARIŞTIRALIM SİTEYİ
CaYLaKs
Gecelerin_Efendisi wrote:
BİR TANEDE BEN ALACAGIM HOSTİNG BAKALIM NASIL ALACAGIZ BİRAZ KARIŞTIRALIM SİTEYİ

hocam takıldıgın nokta olursa yardımcı olmaya calısırız. Gerci bende yeni sayılırım ama eLimden geLdigi kadar yardm etmeye calısırım
Wink