FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Seçim Yaklaşıyo oyları kim toplar sizce??

CaYLaKs
Seçim vakti ve çalışmaları başladı.En çok parayı kim dağıtıp Başa geçer sizce?? Smile)
BURAK_X
CaYLaKs wrote:
Seçim vakti ve çalışmaları başladı.En çok parayı kim dağıtıp Başa geçer sizce?? Smile)

kılıçdaroğlu dağıtıyor bakalım Very Happy
gerimter
Benim görüşüm Akp 45 alır Chp ilk defa proje üretşmeye başladı 3 puan yükselir.Mhp 12 oranında alır ama pkk eylemlere başlarsa 15 alır bdp 7 alır.
darkeagle
Seçimlerde de şifre var mı acep Confused
CaYLaKs
Very Happy şifre sadece AKP de olur sanırım Very Happy kesin vardır nerden ögreniliyordu googleda bi sistem varmıs bişiy şifreleri Very Happy seçim içinde kesin vardır Very HappyVery Happy
gerimter
Karalamalarla yapılan duble yollar yok olmaz.Smile))
afyurtsev
Akp yine alır.

Bana sorarsanız, bu ülke başına bi BDP bi de CHP gelmesin de kim gelirse gelsin. Şu Kılıçdaroğlu zaten saftirik duruyor. Valla Baykal'ı özledim ben. chpden soğudum :S
aligultekin34
Aman kim alırsa alsın.Paraları çuvallıyıp gidenler onlar.Asgari ücretle çalışanlarda bizleriz.Ne önemi varki kimin alıp almadığının. Onlar parayı indirirken cebe sen elindeki para ile ay sonunu nasıl geçirecem diye düşünür durursun Smile)
codermage
aligultekin34 wrote:
Aman kim alırsa alsın.Paraları çuvallıyıp gidenler onlar.Asgari ücretle çalışanlarda bizleriz.Ne önemi varki kimin alıp almadığının. Onlar parayı indirirken cebe sen elindeki para ile ay sonunu nasıl geçirecem diye düşünür durursun Smile)

Numan Bey koalisyona girsin de siz o zaman görün memleketin halini. Ama pek ihtimal verdiğim bir şey değil Smile
CaYLaKs
Askeri diktatörLkLe geLecek biri ne bilim bence başta yönetemez kafayı yer askeri haLkın üstüne saLar AKP de Tayyip bey gibi konusan bir başbakan görmedim adam verilen vasıfları mükemmel yürütüyor konusuyor hareket ediyor tavır kokuyor reklam kokan hareketlerde bulunuyor ama başbakan gibi hareket ediyor Smile Tayyip yerine bi başkası geLse nun gibi olsa düşünmem direk oyumu ona aktarırım ama tekeLe düşürüyor işte:))
afyurtsev
aligultekin34 wrote:

Sen de adaylığını koy, sana da "Başbakan" sıfatını uygun görsünler, oy atsınlar, sen de kazan. Bu ülkede her çalışan aynı miktarda kazanacak diye bir şey yok. Dünyanın hali böyle. Bir Türkiye'nin değil ki.
darkeagle
afyurtsev wrote:
aligultekin34 wrote:

Sen de adaylığını koy, sana da "Başbakan" sıfatını uygun görsünler, oy atsınlar, sen de kazan. Bu ülkede her çalışan aynı miktarda kazanacak diye bir şey yok. Dünyanın hali böyle. Bir Türkiye'nin değil ki.

Lakin başbakan ünvanının devletten alacağı resmi maaş bellidir, tamam başbakan olduğu için tabii ki asgari ücret alacak değil ama çuvalla götürecek kadar da değildir.
CaYLaKs
darkeagle wrote:
afyurtsev wrote:
aligultekin34 wrote:

Lakin başbakan ünvanının devletten alacağı resmi maaş bellidir, tamam başbakan olduğu için tabii ki asgari ücret alacak değil ama çuvalla götürecek kadar da değildir.

Tamam resmi rakamlarda cuvallayıp götürmüyor ama eL altından Ülker'Le yatla katla Allah bilir yarında kanalla götürecek Smile)) Bal tutan parmagını yalar derler ama başbakan 10 parmagın 10unuda sokuyo bala Smile)
gerimter
wallae eskiden hayat çok rezildi.
ilginch
Muhalefet bile kabul ediyor. Galip akparti
ilginch
Ama siyasete kalite gelmesi için çok çalışmaları lazım. Çoook
aligultekin34
Bana kim iş aş yemek para verirse ona vericem Smile
gerimter
80 li yıllarda biz kapalı rejimken yani dövizin tütünün kürtçenin cüppeli gezmenin falan yasak olduğu dönemlerde almanyadan babam bir teyp getirmişti.Gariban babam 1 yıl geçti ödemeyi bitirememişti.Devletin verdiği kumaşı annem diker ben giyinirdim.Bazen bakıyorum çok hızlı ilerledik aslında.Almanlarla yaşam standardı farkımız kalmadı gibi bişi .
BURAK_X
az kaldı seçime
codermage
aligultekin34 wrote:
Bana kim iş aş yemek para verirse ona vericem Smile

O zaman iş, aş, Haydar Baş Very Happy

Cem Uzan olsa da bir yemeğini yesek, beleş konsere gitsek, gençlik kollarına girsek de cukka atsak ceplere. Şöyle bir bakıyorum da kimler gelmiş kimler geçmiş. Kapımızda köleliğe layık olmayan adamlar ne oylar toplamışlar. Mesut Yılmaz, Sülololo Demirel, Cem Uzan ve nice moruklar..
gerimter
Sonuç değişmez benzeri tablo oluşur.
xCaNx
Herkes AKP'ci ama Recep Tayyip Erdoğan neden Kemal Kılıçtaroğlunun karşısına çıkmıyor?,Kemal Kılıçtaroğlu'nun her mitinginde ''korkak adamdan başbakan olurmu? niye çıkamıyor karşıma ? Arkamdan konuşup duruyor gel bi televizyon kanalına beraber oturalım konuşalım.sen sor ben cevaplayım ben soruyum sen cevapla" hatta hatta kemal kılıçtaroğlu "1 kişinin benim karşıma çıkabilmesi için ; 1.Temiz bi geçmişi olması lazım,2.mangal gibi yürek lazım (1 tane daha vardı unuttum)" sözlerini dile getirdi.Sizin o kazanır dedğiniz ve oyunuzu bastığınız adam niye bunlara cevap veremiyor? Niye karşısına çıkamıyor ? Azıcık düşünün arkadaşlar..

Gelelim 9 senede neler değişti? ; Dünyanın en pahalı benzinini kullanıyoruz.Esnafından başla Çiftçi kan ağlıyor.AB'den ithal et getirildi.

9 senede bunlar oldu.Siz AKP'ye oy vermeye devam edin kim bilir daha neler neler olucak..

Neden Cumhuriyet Halk Partisi?

Genel başkanı Kemal Kılıçtaroğlu geçmişi temiz dürüst bir insan.Elinde mevcut projeleri var.(Aile Sigortası vs..) Kemal kılıçtaroğlu ilk 4 ay içinde belirttiği projeleri gerçekleştiremessem istifa edicem dedi.(4 ay içinde yapacaklarını söyledi yani hepsi değil).Din,dil,ırk ayırımı yok.Yolsuzluk yok.Chp için yandaş yok vatandaş var.Herkes hakkını alacak yoksulluğu bitiricekler.Chp herkes için var.İŞTE OYUM BUYÜZDEN CHP'YE ! Wink

Yeniden AKP'ye dönelim.

Başbakan Filistin'e yardım gönderdi.Gönderecekte.Madem çok yardımseversin çok acıyosun Millet vekillerini gönder? Yada Recep Tayyip Erdoğan'da gitsin ? Yok yok yok gidemezler..Çünkü millet vekillerinin canı ve kendisinin canı tatlı Very Happy O gemi olayından adam gibi özür bile dilemediler.

Şifre olayları gerçekleşti.Herkesin hakkı yendi.Hiçbirşeyde yapılmadı.Başbakan banane diyor.Yha ösym başkanını öğrencilermi başa getirdi? sen başa getirdin.Doğru düzgün adam gibi birini seçsene.Adam hala görevinde duruyor.Böyle önemli bir şeyde hata yapılırmı?Milletin türkiye sırası değiştirildi diye söyleniyor benimkinde tık yok..ösym başkanı istifa etmedi.Türkiye sıralamasında yine hata var büyük ihtimalle.Milletinki değişti değişti diyor benimki sonuçlar açıklandığından beri değişmedi.Nedir bu bizim çektiğimiz Crying or Very sad Busefer başka..Bunuda AKP kazanırsa vay Türkiye'nin haline..
Halamı AKP Shocked
gerimter
gerimter wrote:
Benim görüşüm Akp 45 alır Chp ilk defa proje üretşmeye başladı 3 puan yükselir.Mhp 12 oranında alır ama pkk eylemlere başlarsa 15 alır bdp 7 alır.

akpd 5 puan hata yapmışım chpyi tuuturdum mhp 1 puan hata bdp 1 puan hatalı tahmin etmişim.
Probomb
xCaNx wrote:
Herkes AKP'ci ama Recep Tayyip Erdoğan neden Kemal Kılıçtaroğlunun karşısına çıkmıyor?,Kemal Kılıçtaroğlu'nun her mitinginde ''korkak adamdan başbakan olurmu? niye çıkamıyor karşıma ? Arkamdan konuşup duruyor gel bi televizyon kanalına beraber oturalım konuşalım.sen sor ben cevaplayım ben soruyum sen cevapla" hatta hatta kemal kılıçtaroğlu "1 kişinin benim karşıma çıkabilmesi için ; 1.Temiz bi geçmişi olması lazım,2.mangal gibi yürek lazım (1 tane daha vardı unuttum)" sözlerini dile getirdi.Sizin o kazanır dedğiniz ve oyunuzu bastığınız adam niye bunlara cevap veremiyor? Niye karşısına çıkamıyor ? Azıcık düşünün arkadaşlar..

Gelelim 9 senede neler değişti? ; Dünyanın en pahalı benzinini kullanıyoruz.Esnafından başla Çiftçi kan ağlıyor.AB'den ithal et getirildi.

9 senede bunlar oldu.Siz AKP'ye oy vermeye devam edin kim bilir daha neler neler olucak..

Neden Cumhuriyet Halk Partisi?

Genel başkanı Kemal Kılıçtaroğlu geçmişi temiz dürüst bir insan.Elinde mevcut projeleri var.(Aile Sigortası vs..) Kemal kılıçtaroğlu ilk 4 ay içinde belirttiği projeleri gerçekleştiremessem istifa edicem dedi.(4 ay içinde yapacaklarını söyledi yani hepsi değil).Din,dil,ırk ayırımı yok.Yolsuzluk yok.Chp için yandaş yok vatandaş var.Herkes hakkını alacak yoksulluğu bitiricekler.Chp herkes için var.İŞTE OYUM BUYÜZDEN CHP'YE ! Wink

Yeniden AKP'ye dönelim.

Başbakan Filistin'e yardım gönderdi.Gönderecekte.Madem çok yardımseversin çok acıyosun Millet vekillerini gönder? Yada Recep Tayyip Erdoğan'da gitsin ? Yok yok yok gidemezler..Çünkü millet vekillerinin canı ve kendisinin canı tatlı Very Happy O gemi olayından adam gibi özür bile dilemediler.

Şifre olayları gerçekleşti.Herkesin hakkı yendi.Hiçbirşeyde yapılmadı.Başbakan banane diyor.Yha ösym başkanını öğrencilermi başa getirdi? sen başa getirdin.Doğru düzgün adam gibi birini seçsene.Adam hala görevinde duruyor.Böyle önemli bir şeyde hata yapılırmı?Milletin türkiye sırası değiştirildi diye söyleniyor benimkinde tık yok..ösym başkanı istifa etmedi.Türkiye sıralamasında yine hata var büyük ihtimalle.Milletinki değişti değişti diyor benimki sonuçlar açıklandığından beri değişmedi.Nedir bu bizim çektiğimiz Crying or Very sad Busefer başka..Bunuda AKP kazanırsa vay Türkiye'nin haline..
Halamı AKP Shocked

Vatandaşımıza göre hala. Çünkü yine kazandı. Bu türkiyenin hali kötü.