FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Ah param olsaydı...

codermage
Hepimizin bütçe aşımı bir çok hayalleri vardır. Kimimiz asgari ücretle, kimimiz 3000-4000 TL aylık gelirle idame ettirmekteyiz hayatımızı. Ancak hayal bu, rahat durmazki ister durur daha fazlasını. Daha çok paranız olsaydı neler yapardınız? =)
darkeagle
codermage wrote:
Hepimizin bütçe aşımı bir çok hayalleri vardır. Kimimiz asgari ücretle, kimimiz 3000-4000 TL aylık gelirle idame ettirmekteyiz hayatımızı. Ancak hayal bu, rahat durmazki ister durur daha fazlasını. Daha çok paranız olsaydı neler yapardınız? =)

manyakbey'e ötenazi yaptırırdım Laughing
afyurtsev
Ha ha Very Happy ben de bi online oyun sunucusu kurardım.
gerimter
Deneylerimde kullanırdım.
BURAK_X
frihi satın alırdımbaşınıza admin olurdum, heh Smile
darkeagle
BURAK_X wrote:

İlk iş manyakbeyi şutlamak şartı ile sana piyango çıkması için dua edebilirim Laughing
BURAK_X
darkeagle wrote:
BURAK_X wrote:

İlk iş manyakbeyi şutlamak şartı ile sana piyango çıkması için dua edebilirim Laughing

sana modluk veririm, istediğini gibi banlarsın Smile
codermage
darkeagle wrote:
codermage wrote:

manyakbey'e ötenazi yaptırırdım Laughing

Haha herkesten ilginç yanıtlar gelmiş Smile Ben de manyakbey'i 10 dakikada bir banlayıp banını tekrar açan bot yönetici yazardım. Onun dışında 6-7000 liralık bir apple mac bilgisayar ve yazılım teknolojileri üzerine güzel bir iş yeri açardım. Paranın gözü kör olsun Smile
alicank
Beşiktaş^ıma her hafta gitmek icin kombine olabilir mesela Smile
CaYLaKs
benim eğer çok param olsaydı bi google ı satın alırdım bide Türkiye'yi Very Happy zate başkada bişiy istememe gerek kalmaz:D Cennet bahçelerinden birer köşelerinden birer kulube yaptırır geçinir giderdim Very HappyVery Happy
afyurtsev
Daha düzgün bi fikir geldi aklıma; Facebook'u alır arkadaşlarımın mesajlarını/bildirimlerini okurdum hep Very Happy süper olurdu be
aligultekin34
Para olsun önce ondan sonra düşünürüm ne yapıcağımı.Ama kendi işimi kurmayı düşünürdüm Smile))
CaYLaKs
ben direk gider google'ı satın alırdım =))) yada google'n örümcekLerinin analizLerinin birer kopyasını kendi serverima getirtebilecek bir program eger google bnm sitemden cekip gidebiliyorsa acık port vardır kanımca aynı sekilde bende google'n serverindan ceken bir bot yazdırırdım. Very Happy teknik bilgim olsa kendimde ugrasırdım ama neese:))