FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

2100 Yılı

manyakbey
Gereksiz olcak ama sizin görüşlerinizi merak ettim..

Acaba türkiye 2100 yıllarında ne kadar gelişmiş olur,nekadar zenginleşiriz yada ne gibi yenilikler,icatlar çıkar sizce?
gerimter
Büyük bi ihtimalle hayat olmaz herkes aids ten ölmüş olur Smile)
manyakbey
Smile Diyelim hayat var Very Happy
aligultekin34
O kadar zaman yaşayıp yaşamıyacağımız bile belli değil.Hadi 2050 desen neyse ama daha 2011 deyiz.Kim bilir o zamana kdar kıyametmi kopar savaşlar depremlermi olur orasını Allah bilir. Smile
manyakbey
DoqRu (:
gerimter
Taksiler uçar.Herşey h2 ile çalışır.Kanser ortadan kalkar.Türkiye Abd yi yener.
aligultekin34
hele bakalım önümüzdeki 10 sene içinde ne olacak ondan sonra yazarız Smile)
xCaNx
Acaba neler olabilir düşünmek bile istemiyorum Shocked Shocked
CaYLaKs
Google İflas eder. Microsoft yazılım yapmayı bırakır. yeni bir dev çıkar Smile
TürkLer Cyber aLemde ismini duyurmaya başlar. Very Happy Hani bir film vardı Bruce WıLLs'ın o filmdekine döneriz kanımca(filmin adı aklıma geLmedide:))
afyurtsev
... ve hala forumlarda puan kasmaya çalışan çömler olur...
codermage
gerimter wrote:
Taksiler uçar.Herşey h2 ile çalışır.Kanser ortadan kalkar.Türkiye Abd yi yener.

"Yener"miş Very Happy beyler.. Benim babam da döver o zaman haydin hodri meydan diyorum liseli arkadaşlara Smile
sefilim
Bu dünya 2100 e çıkmaz merak etmeyin Laughing
dnzydn
gerimter wrote:

ahaha Very Happy İlk kez böyle bir felaket senaryosu duyuyorum Very Happy Ama olabilecek bir şey Very Happy
darkeagle
gerimter wrote:

Atın ölümü arpadan olsun Laughing
xCaNx
Bencede bu dünya 2100'a çıkmaz Smile
codermage
ENERJİ konusunda bakacak olursak:
Dünyada 1 varil petrol kalmaz, Ülkemiz o tarihe kadar çakallarla yakın temasa geçmiş, defalarca savaşmış olur. Nükleer enerjinin revaçta olacağını tahmin ettiğim o dönemde çevre de şu an bulunduğumuz ortamın %99'unu aratır. İnsanlar su için çok fazla ücret öder ve suya dahi katkı maddesi katılır.. Smile Ayrıca ben vatanımın topraklarının dünya'nın lokomotif enerji rezervi olduğunu da iddia ediyorum. Haliyle bizi çok zor yıllar bekliyor. İnşallah o zamana kalırız..
mfatih
bir kere şu an buraya yazanlar ben dahil vefat etmiş oluruz Very Happy gerisini yazmaya gerek yok
runonur
herşey değişir, bizim kafalar değişmez. dünya ülkeleri bilim, teknoloji vb. ile uğraşırken, biz halen Kıbrıs, türban, darbe, şike, rüşvet, adam kayırmaca, üç kağıtçılık vs. konular ile oyalandırılmaya devam ederiz Smile
codermage
runonur wrote:
herşey değişir, bizim kafalar değişmez. dünya ülkeleri bilim, teknoloji vb. ile uğraşırken, biz halen Kıbrıs, türban, darbe, şike, rüşvet, adam kayırmaca, üç kağıtçılık vs. konular ile oyalandırılmaya devam ederiz Smile

Runonur sen alevisin sanırım, yani düşmansın.. veya kürtsün o zaman da düşmanız, hatta şii de olabilirsin, şüpheliyim. Peki ya şortla geziyorsan: Evet evet sen kesin solcusun, komünüksün. Sarık da giyiyor olabilirsin ayrıca, hmmmm bu da sakıncalı bir şey. Şeriatçı, hani Atam'ın laikliği. Kısacası biz çok renkliliği kaldıramayan bir paletiz. dökülüp saçılıyoruz etrafa. Kendi vatanımıza dökülüp dağılıyoruz. Ama bunun tersi bir bakış açısıyla bir gökkuşağı olur lepreşhaun muydu neydi, heh işte onun gibi altın bulur buldururuz kardeşim..
aligultekin34
Türkiyede o kadar güzel bir kaynak varki çıkardığımızın anca çok küçük bir kısmını işliyor ya da kullanıyoruz. Büyük bir kısmı işlenmeden ihraç ediliyor. Buda bor. Bir avuç bor ile 100 kilometre yol alınavbildiğini duymuştum gerisini siz düşünün. Ve borda da rezerv bakımından birinci sıradayız Smile