FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Microsofttan önemli güncellemeler.. ilgilisine duyurulur

rouqe
Microsoft'un her ayın ikinci Salı günü yayınladığı güvenlik güncellemesi, bu ay da Windows ve Office için önemli açıkları kapatacak.

Güvenlik güncellemesi bu ay biraz daha küçük boyutlu olsa da yapılacak güncellemelerden biri Microsoft tarafından "kritik" olarak nitelendiriliyor. Diğer iki güncelleme "önemli" etiketi taşıyor. Yani bu ay 3 güncelleme ile yetineceğiz.

Byu 3 yama Microsoft Windows ve Microsoft Office'teki güvenlik açıklarını kapatıyor. Güvenlik yamaları şu sürümleri ilgilendiriyor: Windows XP SP3, Windows Vista SP1 & SP2, Windows 7, Windows Server 2003 SP2, Windows Server 2008 R2, Microsoft Office Groove 2007.

Son haftalarda ortaya çıkan ve Windows'un bütün sürümlerinde bulunan MHTML açığının kapatılıp kapatılmadığı ise bilinmiyor. Bu açık MIME formatındaki istekleri kullanarak, saldırganın bilgisayarda izin verilmeyen bir komutu çalıştırmasına olanak sağlıyordu.
BURAK_X
sıktınız ama ha
oku şunu be adam
http://www.frihost.com/forums/vt-3826.html
gerimter
Ben bu yamalrdan bıktım kardeşim.Yükledikçe bilgisayarı kasıyor.Varsın açık kalsın ne olacak sanki.
rouqe
bellide olmuor ama bazı yamalrı yapmayıncada makinada geri donusu olmayan sorunlar cıkıor bios'a kadar gidior işin ucu .. pc dergisinde okudum direk oradan buraya gectim Smile nette google'da arayabilirsiniz herhangi bi yerde bulamazsınız.. kuralları ii biliorum tesekkurler.
aligultekin34
Doğru diyorsun.Her yama yükleyişinde sistem stabilitesi bozuluyor. Very Happy