FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Alıntı Kodu Kullanmayanlar

codermage
Mesajlarında alıntı kodu kullanmayan, kendini bize nazaran akıllı zanneden ufaklıkları burada tartışalım. Hepimiz buraya yazalım ve organize olalımki yabancı moderatörler(Türk yok zaten) olayın ciddiyetini, yapılan küstahlıkları daha iyi idrak etsinler.

Bu aralar özellikle manyakbey nickli ufaklık foruma çok salça oluyor ve neredeyse her konusu alıntısız(alıntıladığı halde).
darkeagle
codermage wrote:
Mesajlarında alıntı kodu kullanmayan, kendini bize nazaran akıllı zanneden ufaklıkları burada tartışalım. Hepimiz buraya yazalım ve organize olalımki yabancı moderatörler(Türk yok zaten) olayın ciddiyetini, yapılan küstahlıkları daha iyi idrak etsinler.

Bu aralar özellikle manyakbey nickli ufaklık foruma çok salça oluyor ve neredeyse her konusu alıntısız(alıntıladığı halde).

Açıkcası ben her gördüğüm mesajı kim olursa olsun kurallara aykırı olduğu sürece şikayet ediyorum.
Sizler de bence bu konu üzerinde durun...
BURAK_X
bu kadar şikayet olmasına rağmen hala türkçe bölümünde bir düzenlemeye gidilmemesi de ayrı bir konu
darkeagle
BURAK_X wrote:
bu kadar şikayet olmasına rağmen hala türkçe bölümünde bir düzenlemeye gidilmemesi de ayrı bir konu

Son sözü Bondings söylermiş, o da hasta imiş...
gerimter
Alıntı koduna bu kadar takılmanız çok saçma.Bırakın isteyen istediği gibi yazssın.Bir faydası varsa söyleyin sürekli alıntı tagı kullanalım.
darkeagle
gerimter wrote:
Alıntı koduna bu kadar takılmanız çok saçma.Bırakın isteyen istediği gibi yazssın.Bir faydası varsa söyleyin sürekli alıntı tagı kullanalım.

Milletin forum kurallarına aykırı olduğu halde kopyala-yapıştır mesajlar ile haksız yere puan kazanması mı, saçma olmayan?
BURAK_X
gerimter wrote:

puan sistemi var bu sitede. puan sistemi hostla alakalı çalışır. haksızca puan almakta doğru birşey değildir
hattory44
Becede kıskanç olmayalım .Büyüyün artık.Kullanmak istemiyorsa kullanmasınlar size ne oluyor.
BURAK_X
hattory44 wrote:
Becede kıskanç olmayalım .Büyüyün artık.Kullanmak istemiyorsa kullanmasınlar size ne oluyor.

o zaman salak sulak mesajları direk koyup puanları tavan yaptıralım beleşe hostu hemencecik çakalım? evet büyüyelim biraz.
aligultekin34
Akıllıyım diye geçinen çok ama gel görki bazılarında 1 gram bilene akıl yok Smile)
manyakbey
Artık kullanıyorum sorun yoq .d
darkeagle
manyakbey wrote:

Sadece sen olsan keşke...
manyakbey
darkeagle wrote:
manyakbey wrote:

Beni uyardığınız gibi onlarıda uyarırsanız belki mümkün?
darkeagle
manyakbey wrote:
darkeagle wrote:
manyakbey wrote:

Beni uyardığınız gibi onlarıda uyarırsanız belki mümkün?

Emin ol hepsi uyarı alıp, şikayet ediliyor ama en azından hiçbiri senin kadar saçmalamıyor...
manyakbey
Belkide sen saçmalıyorsundur?
BURAK_X
manyakbey wrote:
Belkide sen saçmalıyorsundur?

öff kaliteyi bırak yaş sınırıda düştü bu forumda artık
manyakbey
İkide bir böle mesajlar atmasın ozaman..!
BURAK_X
manyakbey wrote:
İkide bir böle mesajlar atmasın ozaman..!

"o başlattı" hesabı?
manyakbey
Gibi Smile Shocked
afyurtsev
Bence de alıntı tagları şart. Aslında az önce haber sitelerini tümden aktarmayı düşünüyordum bu konuyu okuyunca vazgeçtim. Açan arkadaşa teşekkürler. Sadece para değil, haksız her türlü kazanç haram değil mi?
aligultekin34
İyi iyi biraz gelişme var Laughing