FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Yeni İpad

gerimter
Quote:
Sağlık sorunları yaşayan, hatta 6 hafta ömrü kaldığı bile söylenen Apple CEO'su Steve Jobs iPad 2'nin lansmanını yaparken "Tamamiyle yeni bir dizayn ve önemli ölçüde de hızlı" olarak tanımladı.

İlk ürüne göre daha hızlı, daha hafif ve daha ince olan iPad 2, Apple'ın yeni çift çekirdekli A5 işlemcisini kullanacak. Böylece ilk modelden 9 kat daha hızlı bir grafik performansı sağlayacak. Ürün 589 gram ağırlığı ve 8.8 mm kalınlığı ile ilk modelden daha hafif ve ince bir tasarıma sahip. Daha önce kamera kullanmadığı için çok eleştirilen Apple, fotoğraf çekmek, görüntülü görüşme yapabilmek için iPad 2'ye ön ve arkada olmak üzere 2 adet kamera koydu. Jiroskopu da bulunan cihazın siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı rengi bulunuyor. 39 dolara ayrıca satılan kablo ile HDMI çıkışı da sunan iPad 2, 10 saat pil ömrü sunuyor.

11 Mart'ta ilk olarak ABD'de satışa sunulacak iPad 2, 25 Mart'tan itibaren 26 ülkede daha satışa sunulacak.

codermage
Bu ipadlerin hastasıyım ya , para olsa bir tane alırım. Süs olarak bile durması yeterli Smile Özellikle dizaynı çok hoş..
gerimter
walla bende para var lakin evin giderleri çocukların masrafı derken ne mümkün ipad almak çocuğuma derhaneden verdikleri telefonu kullanıyorum.
manyakbey
Dizaynı hoş ama fiyatı pahalı..
Ama almak lazım birtane Very Happy
gerimter
Çakma çin ipadini alalım o zaman.Bitane çakma n97 almıştım dokunmatikti güya dokuntuğum heryer kapak dahil döküldü.
aligultekin34
Göürnüş olarak süper ama yakından incelemek isterdim Smile