FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!


TTNET‘ten Güvenli Internet İçin Yeni Hizmet

BURAK_X
Quote:
TTNET, internet güvenliğinin her alanına dair bilgileri içeren web sitesini ttnet kullanıcılarının hizmetine açtı.

TTNET, dünyada Güvenli İnternet Günü olarak kutlanan ve bu yönde çeşitli etkinlikler gerçekleştirilen 9 Şubat Güvenli İnternet Günü’nde önemli bir projeyi daha hayata geçirdi. İnternet erişimini en yüksek kalitede sağlamanın yanı sıra kullanıcıların internette kendilerini güvenli hissetmelerini hedefleyen TTNET, Türkiye’de 35 milyonu aşkın internet kullanıcısı için internet güvenliğinin her alanına dair bilgileri içeren www.internetteguvenlik.com.tr sitesini tüm internet kullanıcılarının hizmetine açtı.

İnternet güvenliği konusunda bilgilendirici makaleler, videolar ve uyarılar ile her yaştan internet kullanıcılarına rehberlik edecek site, internet güvenliğine önem veren ve çocuklarının güvenli internet kullanmasını dileyen herkese ücretsiz destek sağlayacak.

TTNET’in katkılarıyla İnternet Kurulu tarafından 9 Şubat’ta Ankara’da gerçekleştirilen Güvenli İnternet Günü kapsamında konuşan TTNET STK İlişkileri Müdürü Samih Yedievli, bu servis ile TTNET’in, iletişim teknolojilerindeki liderliğini internet güvenliği konusunda da sürdürdüğünü söyledi.

İnternet kullancılarının yüzde 27’si 18 yaşından küçük

TTNET’in bu bilinçle, bugüne kadar abonelerine pek çok güvenlik hizmeti sunduğunu belirten Yedievli: “2008 yılından bu yana, dünya devi McAfee’nin iki farklı ürünü olan Internet Security ve Antivirus Plus’ı, TTNET Güvenlik kapsamında abonelerimize “kullandığın kadar öde” modeliyle sunuyoruz. Ayrıca limitsiz paketlerdeki abonelerimize 2 aydır Antivirus Plus’u ücretsiz veriyoruz. Böylece abonelerimiz, lisanslı ve dünyaca ünlü güvenlik paketlerine oldukça uygun koşullarda ulaşabiliyor. Aynı şekilde TTNET ADSL abonelerine ücretsiz sunduğumuz Aile Koruma Şifresi ve aylık ödeme karşılığında sunulan Nette Çocuk Var ürünlerimiz sayesinde, aileler çocuklarının internet kullanımında güvenli bir ortamda olmasını sağlayabiliyor. Türkiye’de internet kullanıcılarının yaklaşık yüzde 27’sinin 18 yaşından küçük olduğunu düşünürsek bu ürünlerimiz büyük önem taşıyor. Özellikle büyüme çağındaki çocuklarımızı ve gençlerimizi hem gelişimlerini olumsuz etkileyecek hem de istismarlarına sebep olacak her türlü riskten korumak önceliklerimiz arasında” dedi.
turizmanimasyonu
en pahalı interneti iteliyorlar bize dur desin şunlara biri artık.
akemanci
turizmanimasyonu wrote:
en pahalı interneti iteliyorlar bize dur desin şunlara biri artık.

benzinle üretiyolar neti heralde.
codermage
akemanci wrote:
turizmanimasyonu wrote:
en pahalı interneti iteliyorlar bize dur desin şunlara biri artık.

benzinle üretiyolar neti heralde.

heheh Very Happy LPG'lisi de yok işin garip tarafı. Ama yeni bir ttnet abonesi ="enayi" demektir. Sakın almayın arkadaşlar. Sık sık P2P için gerekli izinlerde sorun yaşatıyor. Sürekli kesintiler var ve verimsiz hız kullanılıyor. Neredeyse yarısı marjinal fayda kısıtı durumunda. Ayrıca fiyatları ateş pahası, yaptıkları uçuk kampanyalarla insanları kendilerine bağlayıp analarını ağlatıyorlar.
aligultekin34
Valla ben Vodafone kullanıyorum.8 Tl sınırsız net.Pcye baladım teli şuanlık işimi görüyor.Arkadaş kapattığı için neti netsiz kadlım Smile
2b11
Güvenli internet diye bütün siteleri engellediler. Yeter güvenli olmayalım artık.
Related topics
ADSL Kota Öğrenme Programı
ADSL protesto
Türkiye ye Çin Usulü İnternet Sansürü:@
ADSL faturaları abartılı mı geliyor?
Na co zamienic NEO...
Zmiany w programie nauczania informatyki
RTÜK ten filtre programı
Süper hızlı İnternet
Her Eve 6 TL‘ye Internet
TTNET YENİ DENETİM
İnternetin ölüm tarihi: 22 Ağustos 2011
Akıllı Telefonlar Ve Tabletler İçin Yeni Bellekler Hazır
İNTERNET HIZI
Chrome‘u En Güvenli Tarayıcı Ilan Etti
Reply to topic    Frihost Forum Index -> Language Forums -> Turkish

FRIHOST HOME | FAQ | TOS | ABOUT US | CONTACT US | SITE MAP
© 2005-2011 Frihost, forums powered by phpBB.