FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

LG Dünyanın ilk 3D telefonunu duyurdu

ulytau
Lg Optimus'un 3D modeli çıkacağı söylentileri dolanıyordu ama kimse ne doğruluğundan emindi ne de özelliklerinden. LG’nin son yaptığı basın duyurusu telefonun varlığını, gözlüksüz 3D destekleyen ekrana sahip olup çift lens sayesinde 3D kayıt yapabildiğini doğruyor. 14 şubatta başlayacak MWC’te tüm özellikleri açıklanacak telefon ilgi çekeceğe benziyor.

FOR IMMEDIATE RELEASE
LG TO UNVEIL WORLD’S FIRST FULL 3D SMARTPHONE AT MOBILE WORLD CONGRESS 2011
3D Recording-Viewing-Sharing of Life’s Precious Moments Anytime, Anywhere
SEOUL, Feb. 1, 2011 – At this year’s Mobile World Congress, LG will unveil the LG Optimus 3D, the world’s first 3D smartphone offering consumers a full 3D experience right in the palm of their hands.
The LG Optimus 3D addresses the lack of 3D content issue — one of the biggest problems facing the 3D market — with a complete platform for a one-of-a-kind experience on a mobile device. LG’s most advanced smartphone to date will feature a dual-lens camera for 3D recording, a glasses-free LCD panel for 3D viewing and diverse connectivity options such as HDMI and DLNA for 3D content sharing anytime, anywhere.
Further details and a live demo of the LG Optimus 3D will be offered at Booth #8B178 at MWC in Barcelona from February 14 to 17.

manyakbey
Herkez LG işe yaramaz diyoRLar.
Benim Arkadaşlar Lg alcağına samsunq yada nokia al diyorlar.

Doğru diyorLar aslnda.

LG İse yaramaz.
aligultekin34
Lg telefonları o kadar kötü bi telefon değilki.Samsungun öyle ahım şahım bi özelliği yok.Nokia desen yeni çıkaracağı telefona ufak tefek eklemeler ile bi dünya fiyata satıyor.Bende sony ericsson diyorum.Arkasında sony ve ericcson var. Laughing
manyakbey
Ama telefon güzel gözüküyor. Laughing
gerimter
iyi bişi gibi
manyakbey
Ama işe yaramaz diyorlar.
LG yi çinlilermi üretiyor Very Happy
codermage
Neredeyse tüm cep telefonları artık Çin yoğunluklu üretim yapıyor. Tabi işçilik beleş, işçiler ise gerçek anlamda mal gibi kullanılıyorlar. Kendilerini gelişme telaşına kaptırıp bir anda sömürülen konumunda buluyorlar. Açıkçası haketmiyor da değiller hani Smile
manyakbey
TelefonlarDunyasi.com 'daki telefonlar tıpa tıp aynısını kopyalıyorlar sadece 1,2 özellik eksik oluyor onlarda önemli bir özellik deil..

Ama Dubai 'de üretiliyor..
aligultekin34
valla bir yerde yazıyordu.Foxcon üretiyor diye.Çoğu telefonun yedek parçasını ve kendin foxcon yapıyormuş Smile
darkeagle
aligultekin34 wrote:
valla bir yerde yazıyordu.Foxcon üretiyor diye.Çoğu telefonun yedek parçasını ve kendin foxcon yapıyormuş Smile

Foxconn, daha yakın zamana kadar plastik parça, soket vs. üretirken şimdi donanım üretiyor olması bende hiç güven oluşturmuyor Foxconn'a karşı...
manyakbey
Bu arada buda alıntı kodu içinde yazmamış Very Happy
darkeagle
manyakbey wrote:
Bu arada buda alıntı kodu içinde yazmamış Very Happy

O bizden...
manyakbey
Banane oda yazsın biz yazıyoruz ya !