FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Defne Joy Foster evinde ölü bulundu!

ulytau
Quote:

Son olarak "Yok Böyle Dans" adlı programda yarışmacı olan ünlü sunucu-DJ Defne Joy Foster, İstanbul Caddebostan'daki evinde ölü bulundu.

Ünlü sunucu ve oyuncu Defne Joy Foster, Caddebostan'daki bir evde ölü bulundu. Evin Foster'in bir arkadaşına ait olduğu öğrenilirken, olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

32 yaşındaki Defne Joy Foster son olarak özel bir televizyon kanalındaki ''Yok Böyle Dans'' adlı programda yarışmacıydı.
BURAK_X
Quote:
Bu Adamla Defne Joy Foster Aynı Gün Öldü

Defne Joy hayatını kaybetti

Defne Joy Foster'in Cesedi Morga Kaldırıldı

Defne Joy Foster'in Fethiyedeki evinde yas var

Defne Joy Foter'in nasıl öldüğünü anlattı

Defne Joy Foster'in ölümüyle ilgili iddia

Defne Joy Foster'in ölüm nedeni aldığı ilaçlar mı ?

Defne Joy Foster'in ölümüyle ilgili Kerem Halit Altan ifade verdi

Defne Joy Foster'ın doktoru konuştu‎

Hatice Foster'in evlat acısı

Defne Joy Foster için kim ne söyledi

Defne Joy Foster'in kocası ağladı‎

Defne Joy Foster'ın Twitter'daki ölüm mesajları dikkat çekti

Defne Joy Foster Nereye Gömülecek?
tartışmaları sürerken;
Quote:
Kağıt toplayıcısı donarak öldü

Beşiktaş Dolmabahçe Caddesi üzerindeki boş bir arazide sokakta yaşayan bir şahıs soğuktan donarak hayatını kaybetti.
Alınan bilgiye göre, Dolmabahçe Caddesi üzerindeki boş bir arazide bir erkek şahsın hareketsiz yattığını gören vatandaşlar polise haber verdi.

Olay yerine gelen polis, boş arazide eski bir yatağın üzerinde yatan şahsın öldüğünü belirledi. Islak olan yatağın üzerinde üstü açık bir şekilde yatan şahsın, soğuktan donarak öldüğü tahmin ediliyor.

Olayla ilgili polis inceleme başlattı.

manyakbey
Çok ÜzülDüm ya İçi Temiz Bi kızdı.
Allah Rahmet Eylesin.
akemanci
BURAK_X wrote:
Quote:
Bu Adamla Defne Joy Foster Aynı Gün Öldü

Defne Joy hayatını kaybetti

Defne Joy Foster'in Cesedi Morga Kaldırıldı

Defne Joy Foster'in Fethiyedeki evinde yas var

Defne Joy Foter'in nasıl öldüğünü anlattı

Defne Joy Foster'in ölümüyle ilgili iddia

Defne Joy Foster'in ölüm nedeni aldığı ilaçlar mı ?

Defne Joy Foster'in ölümüyle ilgili Kerem Halit Altan ifade verdi

Defne Joy Foster'ın doktoru konuştu‎

Hatice Foster'in evlat acısı

Defne Joy Foster için kim ne söyledi

Defne Joy Foster'in kocası ağladı‎

Defne Joy Foster'ın Twitter'daki ölüm mesajları dikkat çekti

Defne Joy Foster Nereye Gömülecek?
tartışmaları sürerken;
Quote:
Kağıt toplayıcısı donarak öldü

Beşiktaş Dolmabahçe Caddesi üzerindeki boş bir arazide sokakta yaşayan bir şahıs soğuktan donarak hayatını kaybetti.
Alınan bilgiye göre, Dolmabahçe Caddesi üzerindeki boş bir arazide bir erkek şahsın hareketsiz yattığını gören vatandaşlar polise haber verdi.

Olay yerine gelen polis, boş arazide eski bir yatağın üzerinde yatan şahsın öldüğünü belirledi. Islak olan yatağın üzerinde üstü açık bir şekilde yatan şahsın, soğuktan donarak öldüğü tahmin ediliyor.

Olayla ilgili polis inceleme başlattı.

burak arkadaşım, iyi noktaya değindin, her ikisi için de üzüldüm ben Sad
manyakbey
Defne nin ölümü herkezin içini yaktı ama şunuda düşünün :

Defne Joy Foster öldü herkez üzüldü.

Hergün onlarca şehit oluyor.
Belkide bir kişi ağlamamıştır...
aligultekin34
Arkadaşlar evli bir insanın kocasının yanında olması gerekirken arkadaşının evinde olması çok garip.Bu tip durumlar dinimizcede çok sakıncalı.Ben anlamıyorum bu tip insanları.Hem evli hemde çocuğu var başka birilerinin evinde bulunuyor.
BURAK_X
aligultekin34 wrote:
Arkadaşlar evli bir insanın kocasının yanında olması gerekirken arkadaşının evinde olması çok garip.Bu tip durumlar dinimizcede çok sakıncalı.Ben anlamıyorum bu tip insanları.Hem evli hemde çocuğu var başka birilerinin evinde bulunuyor.

toplumun bir kısmı bunu modernlik olarak görüyor maalesef
codermage
BURAK_X wrote:
aligultekin34 wrote:

toplumun bir kısmı bunu modernlik olarak görüyor maalesef

Ünlüler bu toplumun yüz karası durumunda. Bizim köyden indim şehre zihniyeti taşıyan bir kısım görmemiş kısmımız da onları rol model alıyor. Türkiye'de milyon kişi dansözlük, mankenlik peşinde koşuyor. Bu rezaletin önüne ancak ilimle geçilebilir. Ama tabi ahir zamanda ilim edinmek de kolay değil. Kendi şahsıma bile henüz yeterli şeyler kazandırmış değilim. İlim yoksa bile aile edebi ve terbiyesiyle bu rezillikten kurtulabiliriz.