FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

aynı üye ile 2 hosting alabiliyormuyuz?

turizmanimasyonu
arkadaşlar konuyu şöyle açayım mod msj geldi senin 2 tane üyen var diye bende cevap olarak neder sorunusu soruyor , anlamadıgım nokta aynı kullanıcı ile 2 tane hosting alabiliyormuyuz?

eger öyleyse birini sildirelim saçma sapan post kasmaktansa
darkeagle
Bir kişi iki üyelikte olsa 2 tane host alamıyor. Böyle bir durumda eğer kesin bir cevap veremezsen iki hostunu da sileceklerdir.

İki tane hosta ne diye ihtiyacın var ki? Bir hostta zaten istediğin kadar site barındırabiliyorsun. Bence bir an önce sitelerini bir hostta topla ve iptal edeceğin üyelik ve hostları yönetime bildir.
turizmanimasyonu
olayı çözemedim daha ben !!!!

şimdi benim 2 tane domain var her ikisi içinde hosting açabiliyormuyum evetse nasıl?
genckalemsor
alınamıyor malesef
turizmanimasyonu
şimdi ben 4 site sahibiyim!

neyleyim tek hosting ve account? bana saçma geldi yok tüm bilgilerini sileriz allah allah şimdi ben onlara sorarakmı site açacam veya hosting? saçmalık.
istedigim kadar websitesi kurar ve hosting için account alırım madem böyle bir hizmet veriyorlar onlarda şunu denetlemesi lazım bu çocuk gereksiz msj kasıyormu kasmıyormu benimde forum sitem var şimdi aynı e posta ile adam 2 üye açtı diye hesabımı siliyoruz...
rouqe
istediğin kadar hosting acabiliorsun dostum ..

domain manager'a geliorsun add domain diorsun sonra her eklediğin domain icin bir klasor acıor ve artık panel'ine girdiğin zaman sana hangi domain uzerinden islem yapacagını soruyor.. ftp'den de girdiğin zaman domains die bi klasor olusacak ora klasore girip domain'in klasorunun icinbe girip public_html klasorune istediğin sitenin dosyalarını atabilirsin .. ve domainlerini yönlendirmelerinis nslerini yani yaparsan dediğim gibi domaini panelden ekler eklemez goruyor.. Osman ben zaten seni buraya getiren benım msnden yadaface'den bul beni anlatiim yada direk passları ver yapim kardesim Smile=
darkeagle
İstediğin kadar hosting açamıyorsun. Açtığın bir hosting ile istediğin kadar site sunabiliyorsun.
codermage
Verdikleri alan ve bandwith 2-3 siteni ihya eder. Öyle ki ben de 1 + 2 kullanıyorum Smile . Tabi sitelerinden herhangi biri çok vasıflandığı zaman gerekenleri yaparsın..
ulytau
bu kadar alanı doldurupta 2. hostingi o zaman sormak lazım kanımca
turizmanimasyonu
eywallah beyler bir deneyelim bakalım nasıl olacak evde.
akemanci
turizmanimasyonu wrote:
olayı çözemedim daha ben !!!!

şimdi benim 2 tane domain var her ikisi içinde hosting açabiliyormuyum evetse nasıl?

panel ne olursa olsun, host firması desteklediği sürece istediğin kadar domaini bir hosta koyabilirsin.