FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

iyi tek türk bendegilmişim :)

animasyonokulu
yav neoluyore burada bensiz 10 mb hosting lazım çektigimiz sıkıntıya bak Smile

anladıgım kadarıyla belli bir limit post yollayıp hosting yolunu açacagızSmile

yeni bir projem var onun için şimdilik hostinge para vermek istemiyorum. liste talebeleri için turizm animasyonu hakkında bilgi içeren bir site yapacagım.

işte ücretsiz bir site olunca hosting almak koyuyor adama....

saygılar. umarım modlar türk degildir.
gerimter
bura ücretliler gibidir zaten problem yoktu şu ana kadar ama site kapatılmasını ilk kez gördüm.
turizmanimasyonu
nasıl yani sitemi kapatıyorlar kafalarına göre?
gumusova
kafalarına göre değil senin frihostta takılmana ve forumlara post atmana göre değerlendiriyorlar. kapatmadan önce de sana defalarca uyarı mesajları gonderiyorlar. forumlarda yeterince aktif değilsiniz, mesaj yazmazsanız hostinginiz iptal edilecektir diye. daha sonra da baktılar sen tınlamıyorsun ondan sonra hostingini iptal ediyorlar.
ibrahim43
Puanlar eksiye düşmüş benim de. Kaç puanda uyarı geliyo kaç puanda site kapatılıyor acaba biliyor musunuz?
darkeagle
ibrahim43 wrote:
Puanlar eksiye düşmüş benim de. Kaç puanda uyarı geliyo kaç puanda site kapatılıyor acaba biliyor musunuz?

Teoride - 5 puanda uyarı geliyor, -10 puanda kapatılıyor. Ama pratikte genelde -10 puanda kapatılmıyor. Ya kimse uğraşmıyor, yada uğraşan olursa kaliteli üyeleri görmezden gelebiliyor. Yani -10 puanın altında hostun kapatılması şansa kalıyor.
turizmanimasyonu
buda 2. projem bakalım valla yılda ne kadar post kasmak lazım hostu ayakta tutmak için Confused bilen varmı?
darkeagle
turizmanimasyonu wrote:
buda 2. projem bakalım valla yılda ne kadar post kasmak lazım hostu ayakta tutmak için Confused bilen varmı?

Hergün 1 gönderi yeterli...
rouqe
dostum uyarı mesajı geldi ama ben online olamamıstım ve yaklasık 6 ay boyunca login bile olmadım.. kimse ne hostu kapadı ne sitemsilindi.. hic bir sorun yasamadım.. gercekten cok kaliteli ve hızlı makinaları var.. ucretli hostların verdiğinden daha fazlasını veriyorlar bide arada destek olsa Smile Türküz ya adamlar elini verince kolunu isteriz hemen.

Ama gercekten uzun bir ingilizce mesaj yazdım mod'a teşekkür bazında.. Güzelde bi cevap aldım puanlarım -344'dü ve halen kapanmadı hostum az önce reset points denedim bakalım ne olacak sonuc tekrardan post atmaya basladım.. copy past olayıda turkce forumlar haric nerede atarsan direk uyarı mesajı geliyor Smile
rouqe
turk mod kim var arkdadaslar bilen varmı?
darkeagle
Şu an aktif bir mod yok...
rouqe
geldiğimden beri en cok aktif seni goruyorum aslında sana modluk vermeleri lazım.. modlardan cok sahipleniorsun forumu.. ingilizce postlarınıda okudum bu konuyu belirtmişsin ama sanırım sonuca baglanmıyor olay.. umarım hak ettiğin yetkiyi alırsın..
darkeagle
rouqe wrote:
geldiğimden beri en cok aktif seni goruyorum aslında sana modluk vermeleri lazım.. modlardan cok sahipleniorsun forumu.. ingilizce postlarınıda okudum bu konuyu belirtmişsin ama sanırım sonuca baglanmıyor olay.. umarım hak ettiğin yetkiyi alırsın..

Dinleyen yok ki hiç. Kaç senedir bir dikiş tutturamadılar türkçe bölümünde...
turizmanimasyonu
Eywah eywah ne yapcan modu bee takılın iste sesiz seism karışanınız yok daha ne istiyorsun beya
codermage
Bizim millete yasak koymadan olmaz dostum Smile Aramızda kurallara riayet etmeden puan kazananlar var :/ Mod şart bence adalet için.
darkeagle
codermage wrote:
Bizim millete yasak koymadan olmaz dostum Smile Aramızda kurallara riayet etmeden puan kazananlar var :/ Mod şart bence adalet için.

Yönetime mod şart diyoruz ama takan yok ki.
http://www.frihost.com/forums/vt-122065.html