FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

resim arama motoru

gerimter
image googleden başka görsel bulan iyi bir motor tavsiyesi lazım.google çok kasıyor
BURAK_X
gerimter wrote:
image googleden başka görsel bulan iyi bir motor tavsiyesi lazım.google çok kasıyor

yahoo?
gerimter
iyi bulamıo yahoo
ultimatermof
En iyisi google yine. Senin derdin galiba şu, son tarayıcılar için yapılan düzenleme. Tüm resimler bir sayfada çıkıyor. Aşağı indikçe sayfalar geliyor. Onu diyorsun değil mi? Eski bir tarayıcı kullan. Google ona göre sonucu çıkarıyor.
kemal44
benceden de google en iyi diğerleri dandik artık her siteyi google böcukleri dolaşıyor adam her sitesine google böcugu giriyor doğal olarakta googleden iyisi yok şimdilik Very Happy ama ilerde ben yapacam googleyi çökertecem göreceksiniz bu konu burda kalsın Very Happy milyon dolarları harçlık olarak yanbima alacam:D
ultimatermof
kemal44 wrote:
benceden de google en iyi diğerleri dandik artık her siteyi google böcukleri dolaşıyor adam her sitesine google böcugu giriyor doğal olarakta googleden iyisi yok şimdilik Very Happy ama ilerde ben yapacam googleyi çökertecem göreceksiniz bu konu burda kalsın Very Happy milyon dolarları harçlık olarak yanbima alacam:D

Eğer iddialıysan yardımcı olmak isteriz Wink Gerçekten.
gerimter
Googleyi çökertirsen sayılı zenginler arasına girersin.Sora demedi deme.
dbase
bu aralar
www.ask.com var o moda oldu şöle bi baktım resim aramasıda baya iyi bi test et istersen Wink
aligultekin34
Googledan şaşmıyacan.Sen en iyisi google ile yola devam et ya da etmeye çalış Laughing Laughing
hardlove72
arkadaşlar google üzerine tanımam bence çok kaliteli ama yahoo da çok güzel Very Happy karar sizin.
LoveMan
google'nin yeni image yüzü güzel.. Eskiden sürekli sayfa değiştirirdik.. şimdi tüm sayfalar bi sayfaya alınmış Very Happy
BURAK_X
LoveMan wrote:
google'nin yeni image yüzü güzel.. Eskiden sürekli sayfa değiştirirdik.. şimdi tüm sayfalar bi sayfaya alınmış Very Happy

ilk başta alışamamaıştım ama şimdi güzel geldi banada
darkeagle
Google'ın yeni yüzü düşük hızda internet kullananlar için pek iyi değil gibi gözüküyor...
genckalemsor
image için en iyisi bing dir arkadaşım...
aligultekin34
genckalemsor wrote:

Valla google amcamız var bizim o yetiyor.Binge bakmaya gerek yok düşüncesindeyim.Her türlü içerikte bana yardımcı oluyor.Bing daha adam akıllı çalışmıyore bilene.Bir web sitesini bilene kaç günde indexliyor Allah bilir onu. Laughing
darkeagle
aligultekin34 wrote:
genckalemsor wrote:

Valla google amcamız var bizim o yetiyor.Binge bakmaya gerek yok düşüncesindeyim.Her türlü içerikte bana yardımcı oluyor.Bing daha adam akıllı çalışmıyore bilene.Bir web sitesini bilene kaç günde indexliyor Allah bilir onu. Laughing

Lakin google yeni sistemi performans gösteremeyen sistemlerde sıkıntı oluyor...
ulytau
altavistayı dene Wink
gerimter
altavistayı 10 sene önce kullanıyorsum hala çalışılıyor mu ya ?