FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

YAŞ PROFİLİ

gerimter
Arkadaşlar içinizde en yaşlı benim heralde 38 yaşındayım sizler 20 civarımısınız genelde.
ibrahim43
Ben 22 yaşındayım.Abi sen de genç sayılırsın da senden yaşlısı çıkmaz gibi Laughing
codermage
23 yaşındayım ben de =)
gerimter
hayret ya 20-25 yaşındaki gençlerle aynı şeylere ilgi duyuyorum.Oysa oturup gazete okuyup pipo içmem.Gereksiz resim falan yapmam lazım.
codermage
gerimter wrote:
hayret ya 20-25 yaşındaki gençlerle aynı şeylere ilgi duyuyorum.Oysa oturup gazete okuyup pipo içmem.Gereksiz resim falan yapmam lazım.

eskimenize hiç gerek yok abi =) Umarın 15 yıl sonra da böyle şeyler ilgimi çeker =)
kemal44
bende 19 a girecem 18/5 Very Happy
ribozon
19a gireceğim
BURAK_X
18 oldk bakalım devlet bize ne haklar vermiş Very Happy
kemal44
vallaha ben çok sevindim gerçektende insan 18 ine girdiğinde kendini sanki özgür sanıyor mutluluk geliyor.
mesala iyi yanlarından biri ilk oy kullanmaya gittiğimde çok heyecanlanmıştımVery Happy
artık annen veya baban sıgara al bi dukkandan dediğinde ve dükkana gittiğinde sanin yaşın 18 değil veremem gibi sözler olmaz:D
vsvsburdan diyorum sıgara sağlığa zararlıdırVery Happy
anında geberirsiniz
darkeagle
kemal44 wrote:
vsvsburdan diyorum sıgara sağlığa zararlıdırVery Happy
anında geberirsiniz

Anında gebertmedi daha...
gerimter
Ben bilgisayarla 26 yaşında tanışmıştım o zamanlar dxbal denen zımbırtıyı oynardım sürekli.Sora baktım günlük 3 saat gidiyo windowsu çözmeye çalıştım.kendi windowsuyumu yamalatarak yaptım.Şimdiki ghost sistemini ilk bulan benim aslında.Hala hevesim geçmedi bu meretten ve geçecek gibi değil.
ibrahim43
gerimter wrote:
Ben bilgisayarla 26 yaşında tanışmıştım o zamanlar dxbal denen zımbırtıyı oynardım sürekli.Sora baktım günlük 3 saat gidiyo windowsu çözmeye çalıştım.kendi windowsuyumu yamalatarak yaptım.Şimdiki ghost sistemini ilk bulan benim aslında.Hala hevesim geçmedi bu meretten ve geçecek gibi değil.

Şimdiki nesil 6 yaşında öğreniyo valla üstad.Biz Türkler iyi anlıyoruz şu meretten.Windowsta üst düzey çalışan mı ararsın hacker mı ararsın Smile Bakalım ben otuzlu yaşlarda napıcam webmasterlığa devam mı edicem yoksa evden işe işten eve bi aile babasımı Very Happy V
aligultekin34
ben de 22 yaşındayım Laughing
gerimter
ya koca adam oldum hala wireles kırma gibi paranormal aktivitelerle uğraşıyorum Smile)
BURAK_X
gerimter wrote:
ya koca adam oldum hala wireles kırma gibi paranormal aktivitelerle uğraşıyorum Smile)

gerimter wrote:
Arkadaşlar içinizde en yaşlı benim heralde 38 yaşındayım sizler 20 civarımısınız genelde.

boru değil yani 38 : )
gerimter
Yani burak insan biraz kibar hakaret eder boru falan.Boru olsa eskirdi be 38:)
BURAK_X
gerimter wrote:
Yani burak insan biraz kibar hakaret eder boru falan.Boru olsa eskirdi be 38:)

Laughing
yok hocam ne hakareti : )
ayrıca boru için bkz. http://www.gulum.net/hikaye/bolumler.php?op=goster&id=1786